تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مراسم رونمایی از زندگی نامه زیدان

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض مراسم رونمایی از زندگی نامه زیدان

مراسم رونمایی از زندگی نامه زیدان

ستاره فرانسوی هنوز در مرکز توجهات قرار دارد

سایت گل- امروز با حضور فلورنتینو پرس و خبرنگاران مختلف کتاب زندگی نامه زین الدین زیدان رونمایی شد. او در سال 2001 با رقم شگفت انگیز 75 میلیون یورو به رئال پیوست و 5 فصل برای کهکشانی ها بازی کرد

محتوای مخفی: ادامه 

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2011/6/3

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

زیدان: این شانس را داشتم که رویای حضورم در رئال را محقق کنم

ستاره فرانسوی امیدوار است که سالها در رئال بماند

سایت گل- زین الدین زیدان در مراسم معارفه بیوگرافی اش به نام «زیدان، وقار قهرمان ساده»، سوژه اول رسانه ها بود. مراسم معارفه این کتاب در سالن کنفرانس مطبوعاتی برنابئو برگزار شد. اسطوره فرانسوی هم در جریان این مراسم پشت میکروفن قرار گرفت. و در ابتدا به تشکر از فلورنتینو پرس پرداخت:« از فلورنتینو پرس متشکرم که مرا به اینجا آورد. این رویای خیلی از فوتبالیستهاست و من این شانس را داشتم که 5 سال اینجا باشم که برای من بهترین تیم دنیاست. الان با باشگاه همکاری می کنم و امیدوارم که سالها در اینجا بمانم.»

زی زو که بعد از جدایی خورخه بالدانو به سمت مدیر فنی رئال مادرید رسید، مبدل به دست راست مورینیو در کادر فنی این تیم گردیده است.

کتاب مربوط به بیوگرافی زیدان، از مجموعه بیوگرافی اسطوره های باشگاه رئال مادرید است که بعد از دی استفانو، رائول و کریس رونالدو منتشر شده است.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    By Ghazal Ziari

2011/6/3

2. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

کی میگه پله و مارادونا بهترین فوتبالیستهای تاریخ هستن؟؟
    زیزو اینجاس!

4. 3 کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

گل زيدان مقابل لورکوزن بهترين گل تاريخ است

فلورنتينو پرس، رئيس باشگاه رئال مادريد، گلي که زين الدين زيدان در فينال چمپيونزليگ 2002 مقابل لورکوزن به ثمر رساند را بهترين گل تاريخ توصيف کرد.

زیدان در سال 2001 با انتقالی 75 میلیون یورویی که در زمان خودش بزرگترین انتقال تاریخ فوتبال بود، از یوونتوس به رئال پیوست.

او 10 ماه بعد در فینال گلاسکو به رئال کمک کرد تا با پیروزی مقابل لورکوزن برای نهمین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوند.

پرس در جلسه رونمایی از زندگی نامه زیدان گفت:" گل زیدان در فینال گلاسکو بهترین گل تاریخ است. با آن گل ما به نهمین قهرمانی مان رسیدیم و بی تردید دهمی را نیز به دست خواهیم آورد.

به یاد دارم که انتقال زیدان در سال 2000 یک انتقال استراتژیک بود و برای من به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده بود.

varzesh3

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •