تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: ترفندهای داریوش برای وبمسترهای حرفه ای: Google Custom Search | قدرت منحصر به فرد موتور جستجوی گوگل را به سایت خود ببرید! ?!~!؟

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

13 ترفندهای داریوش برای وبمسترهای حرفه ای: Google Custom Search | قدرت منحصر به فرد موتور جستجوی گوگل را به سایت خود ببرید! ?!~!؟

عنوان کامل تاپیک: ترفندهای داریوش برای وبمسترهای حرفه ای: Google Custom Search | قدرت منحصر به فرد موتور جستجوی گوگل را به سایت خود ببرید! ?!~!؟

دوستان امروز این قابلیت رو به انجمن وی بولتین خودم اضافه کردم
    واقعا از انعطاف و امکاناتش خوشم اومد گفتم به بقیه دوستان هم معرفیش کنم، البته اگر از قبل آشنا نیستید

برای استفاده از این tool، نیاز به یک ایمیل گوگل دارید و پس از مراجعه به آدرس
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و ایجاد موتور جستجوی خود و طی مراحل آن به راحتی میتونید قدرتمندترین موتور جستجوی دنیا را داخل سایت/بلاگ/انجمن و ... ی خود جای بدید

خوبی این ابزار اینه که دیگه کاربر برای مشاهده نتایج از سایت شما خارج نمیشه و همون داخل با بهره گیری از فناوری Ajax به راحتی جستجو میکنه و مطالب رو میبینه

امکانات زیاد دیگه ای هم داره که الان خودم دارم باهاش بالا پایین میکنم تا ببینم چیاش خوبه بهتون خبر میدم

هیمنطور برای ما ایرانی ها که مشکل فیل شدن دامنه ها رو داریم یک امکان خوب داره و اونم اینه که میتونه در چندین دامنه مختلف همزمان بگرده

متاسفانه به خودیه خود از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه ولی با یه کمی دستکاری از نوع داریوشی و css ای میشه با فارسی راحت مچش کرد
    من کدهایی که خودم نوشتم رو براتون میزارم که کارتون راحت شه فقط ترکیب رنگ ها رو به مورد دلخواه خودتون تغییر بدید:

این کدی هست که در فوتر انجمنم به ادرس:
    کد:

یا
    کد:

استفاده کردم: (برای خوشگل شدنش یه مقدار css3 هم اضافه کردم)
    کد:
    این کدها رو در Body و هرجایی که میخواید نشان داده بشه اضافه کنید

توجه: نمیخواید که یوزر هاتون تو سایت من جستجو کنند؟ درسته؟ پس یادتون باشه که این کد رو 015477298621450399634:gljiowhl-aa با کدی خودتون عوض کنید تا اطلاعات شما رو بگیره و نشون بده

نباشید! سوالی چیزی هم داشتید خجالت نکشید همینجا بپرسید

موفق و موید باشید
    دوستدار شما: داریــــــوش

پی نوشت: آخیش چند وقت بود دست به اسمایلی نبرده بودم هاپیشه خودمون باشه...

2. 2 کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •