تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: فوجيتسو يا دل؟FUJITSU or DELL

داره خودمونی میشه salar_bam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

1 فوجيتسو يا دل؟FUJITSU or DELL

با سلام
    دوستان عزيز
    من بين خريد لب تاپ دل مدل 5010 با فوجيتسو(مدلش يادم نيست) ولي با همون مشخصات دل مردد موندم
    ممنون مي شم راهنمايي بكنين.

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

دل بخرید ، گارانتی و خدمات پس از فروش بهتری تو ایران داره ، و در بازار خیلی جا افتاده تر هست

از نظر کیفیتی هم میشه گفت حدودا بهتره

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

من نمیگم چی بخر
    ولی اگه دل خریدی بعد 2 سال آبش کن بره
    ولی اگه فوجیتسو خریدی به نوه نتیجه هاتم میرسه

4. 3 کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

عزیزم من تجربه لب تاب های جدید بازار با زرقو برق کشنده را دارم دل رو میشه اب کرد ولی فوجیتسوی شما سخت تره.بنده 3تا لب تاب دارم دل وایسر وسونی ودوباره می خوام یک دل لتیتیود e5520بخرم موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

من هم دل دارم و هم فوجیتسو زیمنس ... مشخصا عمر و دوام فوجیتسو از دل و سونی و اینها خیلی بیشتر و بهتره . اما از نظر تنوع و قطعات و عرضه زیاد توی ایران خوب دل شناخته شده تر هستش .

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

عزیزم من تجربه لب تاب های جدید بازار با زرقو برق کشنده را دارم دل رو میشه اب کرد ولی فوجیتسوی شما سخت تره.بنده 3تا لب تاب دارم دل وایسر وسونی ودوباره می خوام یک دل لتیتیود e5520بخرم موفق باشید
    اگر به نوشتار من دقت میکرد باید به این نتیجه میرسیدید:
    1- من گفتم "نمیگم چی بخر"
    2 - اگر میخوایی برای زیر دست خودت برداری ( دیگه رفت تا 10 سال دیگه یا حتی بیشتر) میخوایی نگهش داری "فوجیتسو" بخر
    ولی اگر میخوایی با تکنولوژی روز بری جلو (یعنی بعد 2 الی 3 سال یکی دیگه بخری) "دل" بخر
    من خودم 3 سال پیش برای رفیقم فوجیتسو خریدم 650000 تومان والان 200000 مشتری داره ؛ میگم بفروش
    ولی نمیفروشه ، چرا؟ چون نیازی به سیستم بالاتر نداره (همونXP جواب کاراشو میده ، بازی هم که نمیکنه)
    ولی اگه من اون لپ تاپو داشتم همون 200 آبش میکردم میرفت یه جدیدترشو میخریدم
    امیدوارم منظروم خوب رسونده باشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اگر به نوشتار من دقت میکرد باید به این نتیجه میرسیدید:
    1- من گفتم "نمیگم چی بخر"
    2 - اگر میخوایی برای زیر دست خودت برداری ( دیگه رفت تا 10 سال دیگه یا حتی بیشتر) میخوایی نگهش داری "فوجیتسو" بخر
    ولی اگر میخوایی با تکنولوژی روز بری جلو (یعنی بعد 2 الی 3 سال یکی دیگه بخری) "دل" بخر
    من خودم 3 سال پیش برای رفیقم فوجیتسو خریدم 650000 تومان والان 200000 مشتری داره ؛ میگم بفروش
    ولی نمیفروشه ، چرا؟ چون نیازی به سیستم بالاتر نداره (همونXP جواب کاراشو میده ، بازی هم که نمیکنه)
    ولی اگه من اون لپ تاپو داشتم همون 200 آبش میکردم میرفت یه جدیدترشو میخریدم
    امیدوارم منظروم خوب رسونده باشم.
    من به رفیقمون 5010رو پیشنهاد نمی کنم ولی یک سر به سایت دل بزن همون لتیتیود های داغون سیستم پایین بزار کنار هر مدلی غیر اپل خدایی بدون در نظر گرفتن سیستمش سره در چه ما بگیم بخر یا نخر این بنده خدا کار به سلاح خودش رو انجام خواهد داد در ضمن اگر به خوای روز باشی باید هر ماه لب تابت رو عوض کنی که کار یک عاقل نیست در ضمن کانفیج 10سال قبل تو دوره ای که ما حرف از cpu شنی می زنیم خیلی عجیب
    Last edited by 880866111; 01-04-2011 at 21:30.

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

من چند سال با latitude D810 کار کردم ( برای خواهرم هستش ) . چیزی که دستگیرم شده تا حالا ... اونقدری هم که تعریف میدن و قیمت این سری بالا هست ارزش واقعی نداره ولی خوب در مقابل سایر سری ها بالاتره !!! الان تاچ پد ماوس خراب شده و فقط میشه از اون فینگر پوینت وسط استفاده کرد یا ماوس یو اس بی ... مصرف باطری همچنان خوبه و هنوز بعد از این چند سال حدود 1 ساعت جواب میده . اسپیکر ها عالی هستند از لحاظ بلندی صدا ولی کیفیتشون کمی پایین اومده و کمی قر قر هم می کنن .
    کلیدها و پورت ها سالم هستن غیر از یه پورت یو اس بی که بگیر نگیر داره . سی دی رام تعطیل !

داییم هم D830 داره که بعد از 2 سال هنوز هـــــیچ عیبی نداره ولی خوب با توجه به قیمت 1.8 میلیون که خرید نمیدونم می ارزه با نه . 1520 خودم هم که فعلا سالمه ولی بی شک از هر نظر که نگاه کنم به پای فوجیتسو 3515 یی که دارم نمی رسه .

10. این کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه n-95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مازندرا ن - بهشهر

پيش فرض

با سلام
    دوستان عزيز
    من بين خريد لب تاپ دل مدل 5010 با فوجيتسو(مدلش يادم نيست) ولي با همون مشخصات دل مردد موندم
    ممنون مي شم راهنمايي بكنين.
    برای اطلاعات بیشتر به سایت بهین تکنولوژی(نمایندگی فوجیتسو) برو ،اگر تا فردا خرید کنی تخفیف ویژه داره
    Last edited by n-95; 03-04-2011 at 13:48.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •