تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما دلایل ناکامی تیم ملی فوتبال ایران چیست؟

راي دهنده
186. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سازمان تربیت بدنی

119 63.98%
  • فدراسیون فوتبال

144 77.42%
  • کادر فنی

74 39.78%
  • بازیکنان

80 43.01%
Multiple Choice Poll.
صفحه 224 از 224 اولاول ... 124174214220221222223224
نمايش نتايج 2,231 به 2,240 از 2240

نام تاپيک: جام ملت‌های آسیا (AFC Asian Cup) | قطر 2011

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

عالی بود! بیشترش هم حرفای منه! مرسی علیرضا جان...
    خواهش میکنم حسین جان
    کمال همنشین در من اثر کرد

راستی اون مدافع عربستان اسمش چیه؟

++++++++

یه تاسف دسته جمعی برای نکونام
    واقعا که..........

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

اتفاقا به نظر من حرفای نکونام از روی غرض نیست ! ما که تو رختکن تیم ملی نبودیم ببینیم چه اتفاقی افتاد !
    دوره مردانگی تموم شده ، ادما هر جا منافعشون باشه رنگشون عوض میشه و... منم میگم قطبی مقصر بود ، خیلی هم بود ولی این نامردیه که وقتی نیست اینا علیهش حرف میزنن و این نشون میده امثال این آدما همین روند رو تا اخر ادامه میدن ( رنگ عوض کردن برای رسیدن به منافع)
    آخه نکونام چه منافعی می تونه داشته باشه ؟

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

اتفاقا به نظر من حرفای نکونام از روی غرض نیست ! ما که تو رختکن تیم ملی نبودیم ببینیم چه اتفاقی افتاد !
    کمترین منفعتش کم کردن فشار از رو خودش بخاطر بازی بدشه...

آقا میگه مربی به من اجازه نفوذ نداد....خوب نداد که نداد...اجازه نفوذ نداد تو باید پاس 2 متری رو اشتباه بدی؟یا جنگهای تک به تک رو به حریف بدی همشو؟چقدر توپ لو داد تو اون بازی؟

البته اینم بگم که نمیشه با صراحت گفت مثلا قطبی اینطور بوده یا نبوده...منظور من بیشتر اینه که الان هرکی داره تقصیرو میندازه گردن دیگری...چه قطبی...چه بازیکنا...چه مسئولا...

اگه نباشه جاش خالی می مونه shabkard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

درود بر دوستان گل
    لیدیها اند جنتلمن
    تا این مدیریت غیر حر فه ایی ونا کارامد بر ورزش کشور حاکم است دعا کنید برای دور بعد از فوتبال محلات کره 10 گل نخوریم
    واقعیت ان است که کشور ما داری ظرفیت بزرگ وپر است از استعدادها ولی وقتی از این پتانسیلها درست استفاده نشود ما نتیجه ایی نخواهیم گرفت

واقعیت این است نه قطبی بد بود نه بازیکنان کم کاری کردند
    ظرفیت ما فعلا همین است
    البته ما برترین در اسیا هستیم ولی با این مدیریت کذایی صد سال سیاه قهرمان اسیا نمیشویم

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس چطور او سر از لیگ ژاپن درآورد؟

از صدقه‌سری نام تیم‌ملی ایران. فوتبال ما افت کرده ولی هنوز در قاره نام بزرگی دارد و شخصی که 2 سال سرمربی تیم ایران باشد ناخودآگاه وجاهت می‌یابد
    چطور از صدقه سر تیم ملی ایران امثال ممد مایلی کهن و جلال طالبیو منصور پورحیدریو قلعه نوعیو دایی به جایی نرسیدن و فقط قطبی رسیده؟

در بین 2 نیمه بازی ایران و کره‌جنوبی به جای اینکه 4 تا برنامه به بچه‌ها بدهد آمد داخل رختکن و یک حرف بی‌تربیتی زد و رفت!
    اگرم راست باشه احتمالا گفته ر**ید با این بازیتون که خب حقم داشته

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

شرمنده دوستان....

تف تو این فوتبال
    تف به این بی غیرت های پول پرست بی رگ
    ------------------------------------------------
    به خیابانی بگویید دیگر از احساس و عرق ملی ایرانی حرف نزند که اینها این واژه های مقدس رو هم به لجن کشیدند.
    حیف شهدا.....

چطور از صدقه سر تیم ملی ایران امثال ممد مایلی کهن و جلال طالبیو منصور پورحیدریو قلعه نوعیو دایی به جایی نرسیدن و فقط قطبی رسیده؟

اگرم راست باشه احتمالا گفته ر**ید با این بازیتون که خب حقم داشته
    اونم در زمانی قطبی قراردادش رو بسته بود که هنوز جام شروع نشده بود و همه در ایران به تیم امید نداشتند.مطمئنا ؤاپنی ها اونقدر حرفه ای هستند که اول بیان شرایط رو رصد کنن بعد تصمیمشون رو بگیرند نه مث ما که 4 ماه دنبال مربی بودیم اخر سر ساعت 9 میگیم دائی باشه اونم فقط در عرض دوساعت(یعنی از ساعت 8 تا 9.5 )دائی وارد لیست کاندیداها میشه و در نهایت سرمربی.
    خداوکیلی با این بازی هر فحشی بهتون داده باشه حقتونه.شما که سر موقعش همه گند وگ.ه.ی میزنید حالا سر یه حرف قطبی لشکر کشی می کنید.نامردای پول پرست!!!
    درود بر دوستان گل
    لیدیها اند جنتلمن
    تا این مدیریت غیر حر فه ایی ونا کارامد بر ورزش کشور حاکم است دعا کنید برای دور بعد از فوتبال محلات کره 10 گل نخوریم
    واقعیت ان است که کشور ما داری ظرفیت بزرگ وپر است از استعدادها ولی وقتی از این پتانسیلها درست استفاده نشود ما نتیجه ایی نخواهیم گرفت

واقعیت این است نه قطبی بد بود نه بازیکنان کم کاری کردند
    ظرفیت ما فعلا همین است
    البته ما برترین در اسیا هستیم ولی با این مدیریت کذایی صد سال سیاه قهرمان اسیا نمیشویم
    دوست عزیز خوشبختانه نمیدونم چی تو رگ های ما ایرانی ها است که حتی در کمال پستی و نامردی(که الان به وفور یافت میشود!!!!!)از تحقیر بدشون میاد و نمیذارن این مدلی سه بشیم.خدا رو شکر که لااقل همینو داریم نه مثل اون سوسمار خورها که 5 یا 6 تا خوردن(عربستان ژاپن )خداییش اگه من جای یکی از این مسولانشون بودم چنان تنبیهی برایشام در نظر می گرفتم که درس عبرتی بشه ...(درود بر کره شمالی...)
    .مطمئن باشید هر چقدر این ها(از سازمان و فدراسیون گرفته تا ...) فوتبال رو نابود کنند باز همچین روزی نخواهد رسیدد

کمترین منفعتش کم کردن فشار از رو خودش بخاطر بازی بدشه...

آقا میگه مربی به من اجازه نفوذ نداد....خوب نداد که نداد...اجازه نفوذ نداد تو باید پاس 2 متری رو اشتباه بدی؟یا جنگهای تک به تک رو به حریف بدی همشو؟چقدر توپ لو داد تو اون بازی؟

البته اینم بگم که نمیشه با صراحت گفت مثلا قطبی اینطور بوده یا نبوده...منظور من بیشتر اینه که الان هرکی داره تقصیرو میندازه گردن دیگری...چه قطبی...چه بازیکنا...چه مسئولا...
    کاملا تایید میشه.اگه دقت کرده باشین در این تاپیک نظرات به شدت شبیه به هم هستند و این یعنی مردم کشور ما(این انجمن به عنوان نماینده اگه بگیریم) به دردها پی بردند و حقایق براشون اشکار شده....

فرضا منافعی هم نداشته باشه (که داره)واقعا الان باید بیاد این حرف ها رو بزنه اون هم کاپیتان تیم ملی

خواهش میکنم حسین جان
    کمال همنشین در من اثر کرد

راستی اون مدافع عربستان اسمش چیه؟

++++++++

یه تاسف دسته جمعی برای نکونام
    واقعا که..........
    وقتی نکونام این مدلی شده باشه دیگه انتظاری نیست متاسفانه...
    عالی بود! بیشترش هم حرفای منه! مرسی علیرضا جان...
    و همچنین حرف های من

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

آفرین بر نکونام!

پروفشنال teza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من شرمنده هستم به خاطر تیم ملی(که البته چیزی ازش نمونده)که کاپیتانش نکونام هست
    اخه من نمیدونم کدام کاپیتان تیم ملی این جوری بوده که این هست حیف کاپیتان های قبلی تیم ملی که تو جاشون را گرفتی به خدا عزیزی منتقد درجه 1 قطبی این جوری راجع به قطبی حرف نزد که امثال محمد نوری نکونام وکعبی و... راجع به قطبی حرف زدن
    هر کی ندونه فکر میکنه که تیم تا قبل از قطبی قهرمان جهان بوده حالا رسیده به اینجا اقا تیم از ریشه خرابه فوتبال ما فاسد شده فوتبال ما مرده اگه الان پنج مربی برتر دنیا همزمان با هم به خواهند تیم ملی را درست کنند هم نمیشه اقا ریشه پوسیده تا این درخت نیافته و نهال تازه ای کاشته نشه وضع ما همین هست که هیچ بدتر هم میشه

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

من نمی دونم چرا حرف های نکونام به نظرتون بد اومده! خب حقیقت رو گفته دیگه! و آفرین بهش که بقیه رو روشن کرد!

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

دوستان! من از ايتدا هي موج مثبت ميفرستادم ولي سر آخر به اين نتيجه رسيدم كه ديگه فوتبال مرده و مجلس n امين سالگردش هم برگزار شده و اين بال بال زدن ها ما رو به جاي بالاتر بردن ما رو به ته باتلاق فرو مي‌بره.

يه پيشنهاد دارد و اون هم اينه كه ديگه دور فوتبال رو خيط بكشيم و بريم سراغ فوتسال. يك بازي در مقياس كوچكتر اما با جذابيت 100 چندان بيشتر و صحنه هاي بسيار زيباتر و در نهايت با اميد به قهرماني در جهان به مراتب بيشتر از فوتبال. در فوتبال، ما به دنبال آقايي در آسيا هستيم اما هنوز هشتمون گرو نهمونه ولي در فوتسال ما اگر هم به برزيل و اسپانيا ميبازيم اما لحظاتي احساس برد و برتر بودن از تيم هاي سطح اول جهان ما رو به اوج ميبره و فكر ميكنم فعلاً همين كمي عقده هاي ديدن قهرماني ايران در رقابت هاي مهم رو كمتر ميكنه.

به اميد سرافرازي فوتسال در جام جهاني 2012 تايلند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •