تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: سوال در مورد راست و چپ بودن هدفون ها

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام

يه سوال داشتم مي خواستم بدونم كه چرا روي گوشي هدفون ها يكي رو براي گوش راست و ديگري رو براي گوش

چپ مي نويسن ؟

مگه چه فرقي مي كنن ؟
    برای القای حس بعد صدا این کار انجام میشود.ضبظ استریو امکان بازسازی منبع صدا به شکل سه یعدی(دارای بعد و بیشتر جهت) را امکان پذیر می سازد.

اگر هدفون ها را برعکس بزنی انگار داری یک عکس را در آینه نگاه می کنی!

2. 3 کاربر از sastwhc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

حرف شما صحيح دوست عزيز ولي فكر نميكنم اين مطلب بديهي اينقدر پيچيده باشه كه يك متخصص آكوستيك بياد جوابشو بده ! ولي باز هم از مطلب مفيدتون متشكرم.
    نه عزیزم من, نگفتم متخصص بیاد جواب بده که, میگم بهتره قبل از بیان مطلبی از صدق اون اطمینان پیدا کنیم.(حد اقل سعی خودمون رو بکنیم.)
    اگه با این پیش فرض دوستان پیش میرفتند چند تا از پست های توی این تاپیک اصلا الکی مطرح نمیشد.
    فکر نکنم فهم اون پست انقدر سخت باشه بلاخره تو فروم مونولوگ که نیست دیالوگه پس بسته به حرف های قبلی که زده شد کاملا تناسب داره.
    بعد اگر انقدر بدیهی بود کسی براش تاپیک نمیزد و به اندازه پست ها تفاوت برداشت و بحث پیش نمی اومد.
    Last edited by peaceful1; 20-12-2010 at 11:52.

4. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

نه عزیزم من, نگفتم متخصص بیاد جواب بده که, میگم بهتره قبل از بیان مطلبی از صدق اون اطمینان پیدا کنیم.(حد اقل سعی خودمون رو بکنیم.)
    اگه با این پیش فرض دوستان پیش میرفتند چند تا از پست های توی این تاپیک اصلا الکی مطرح نمیشد.
    فکر نکنم فهم اون پست انقدر سخت باشه بلاخره تو فروم مونولوگ که نیست دیالوگه پس بسته به حرف های قبلی که زده شد کاملا تناسب داره.
    بعد اگر انقدر بدیهی بود کسی براش تاپیک نمیزد و به اندازه پست ها تفاوت برداشت و بحث پیش نمی اومد.
    لحن صحبت شما اصلا صحيح نيست لطفا درست صحبت كنيد دوست عزيز (از كلمات درست و مودبانه تر استفاده كنيد مسلما اگر از پست اول لحن خوبي در گفتار داشتيد نيازي نبود اين همه پست اضافه زده بشه)
    Last edited by toolhelp; 20-12-2010 at 14:20.

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

من تا بحال با کسی بد صحبت نکردم و هیچ وقت به کسی تو هیچ فررومی به هیچ زبونی توحین نکردم و مخاطب اون پستم اصلا شما هم نبودید.
    شما دوست دارید از همیچی مسئله بسازید مشکل خودتون هست
    متاسفانه یا خوشبختانه بنا به قوانین فرووم دیگه نمیتونم درباره این موضوع صحبت کنم و به شما هم توصیه میکنم دیگه به صحبت ها دامن نزنید . و از کاه کوه نسازید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •