تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 33 اولاول ... 232930313233
نمايش نتايج 321 به 330 از 330

نام تاپيک: در حال ساخت gta tehran

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

همیشه تو هر کاری یه سری از این ادم ها هستند که کار ها رو زیر سوال می برند و فقط برای از بین بردن و خراب کردن و .... وارد می شند ..
    ای کاش ایران به جایی برسه که کمتر از این نوع افردا داشته باشیم...
    با تشکر

2. این کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MARTIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    ایران عزیز,مازندران

پيش فرض

این اقا که حرف بدی نزد.
    به نظرم شما بهتر بود برنامه هاتون برای ارتقا گرافیک و غیره رو ارایه می دادین.
    نه این که بگی حرف نزن!

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت

پيش فرض

این اقا که حرف بدی نزد.
    به نظرم شما بهتر بود برنامه هاتون برای ارتقا گرافیک و غیره رو ارایه می دادین.
    نه این که بگی حرف نزن!
    دوست من به نظرت چرا این تاپیک تا 33 صفحه رفته جلو؟به نظرم به اندازه کافی در مورد ساخت بازی و گرافیک و ... صحبت شده باشه ؟؟!!
    در مورد جمله اخرتون اگه پست قبل منو نگاه کنید دو باره و اندکی فکر کنید فکر نکنم من نوشته باشم حرف نزن!
    به هر حال دوستمون amin 2010 نمی دونم این حرفشون برا چی بود !!
    اما بازی شما هر چقدر هم عالی باشه و روش کار کرده باشین اگه قرار یاشه سه سال دیگه عرضه بشه توان رقابت با بازی ها ی دیگه حتی بعضی بازی های ایرانی رو نخواهد داشت(هر چند الانم از نظر گرافیکی بخاطر محدودیت های موتورتون نمی تونید چندان کار خارق العاده ای انجام بدین )
    من نمی دونم رو چه حسابی ایشون این حرف رو می زنند؟!!آیا تا به حال بازی از ما دیدند که در حال مقایسه هستند یا از موتور ما خبر دارند (حتی اسمش)یا ...؟فکر کنم ادم اگه از چیزی اطلاعات نداره بهتره یکم خودداری کنه
    با تشکر

5. 4 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ساپورتی واس وجود نداره...
    روزی 600 تا جک و جونور (از این بچه مچه های اسگل) میان عضو میشن...
    ما هم گفتیم تا وقتی خودشون نرن پی کارشون ادامه نمی دیم....
    راجع به اون دوستی هم که گفت مدینگ میخواین بکنین بگم که :::
    بله...
    مدینگ میخوایم بکنیم...
    اما با حرفه ای ترین کارا...
    این طور که از حالا برآورد کردیم پوز آی وی رو هم میزنیم...
    گیم انجین هم به اون صورت نیس اما به جای این که واسه هر چیزی از یه نرم افزار استفاده کنیم همشونو تو هم تلفیق میکنیم با امکانات مناسب تر...
    در حال حاضر حرفه ای ترین ادیتورای ایران با ما همکاری میکنن...
    عماد و امین از حرفه ای ترین ادیتورای مدل های جی تی ای هستن...
    اشکان هم که توی برنامه نویسی رو دستش کسی نیس...
    ما هم یه دستی پایی چیزی داریم توی ادیت مدل های بازی
    اصولا بیس این بازی قراره سان باشه ولی کوچک ترین شباهتی به سان نخواهد داشت...
    حتی گیم پلی هم تا حدود زیادی تغییر میکنه...
    Last edited by .:PAR3A:.; 28-11-2010 at 17:26.

7. 2 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آدم جا میخوره از فکر بسته بعضی ها...
    گروه ما رو شرکت وینسار ساپورت میکرد که مدیر این شرکت یعنی آقای سیامک تهرانی چند ماه پیش رفتن سربازی و الان همه برنامه های ما روی هواس...
    خوب همین جوریش امکانات درس حسابی نیست توی این جا...
    واقعا فکر میکنین میشه تاریخ دقیق هم داد؟؟؟
    ساخت چنین بازی واقعا فرق داره با پروژه هایی که با انجین از اول مرحله به مرحله میرن جلو چون توی چنین بازی ای مرحله خاصی وجود نداره و همه چیز به هم مرتبطه...
    واسه همین برنامه ریزی و ساپورت دقیقی میخواد...
    که با امکانات ما واقعا نمیشه...
    واقعا که به جای حمایت از بازی ساز های کشور چنین کار هایی میکنین که مدت هاس یه بازی درس حسابی ندیدیم به جز یه سری بازی اندک که اونا هم احتمالا دلیلشون این بوده که ارتباطشون مجازی نبوده و هزاران جک و جونور (بالا تعریف کردمش!!!) وسط کارشون نبودن و این همه پخش کننده انرژی مثبت وسط کارشون نمی پریدن...

9. 2 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

لطف کنید و هر وقت بازی اومد ببرینش زیر سوال . الان که هنوز نیومده چطور نظر میدید شما ؟
    لطفا از بحثای بیهوده مثل اینکه خارجی ها بهترن و ما هیچی نمیشیم که تنها اثرشون دلسرد شدن کساییه که واقعا زحمت میکشن خودداری کنید .
    این تاپیک برای این باز هست تا نظر و انتقادی اگر دارید بیان کنید نه اینکه هنوز هیچی نشده همه چی رو ببرید زیر سوال

ممنون
    !!! رفیق موتور بازی همون موتور RS هست !! اون وقت انتظار یک مسترپیس گرافیکی یا یک انقلاب در گیم پلی بازی های رو دارید!!
    +
    تاپیک گرشاسپ موجوده تشریف ببرید ببینید پست ها رو ، بازی وقتی خوش ساخت باشه کسی باهاش مشکل نداره همه هم تهیه می کنن نقدای مثبتی هم ازش میشه ، چون اصولی ساخته شده ، یه مکان تولید داشته ازش پیشنمایش منتشر شده ، تریلر های بازی منتشر شدن و ... الان توی تاپیک این بازی تنها چیزی که موجوده چند تا کیوسک و تیر چراغ برق هستش(به کیفیتشون کاری ندارم ) یسری هم ماشین های ایرانی ، حتی اسمه شخصیت بازی هم معلوم نیست !!!البته شاید هیچکس شخصیت اصلی بشه !!!
    همیشه تو هر کاری یه سری از این ادم ها هستند که کار ها رو زیر سوال می برند و فقط برای از بین بردن و خراب کردن و .... وارد می شند ..
    ای کاش ایران به جایی برسه که کمتر از این نوع افردا داشته باشیم...
    با تشکر
    اقا خراب کردنی باشه میریم برای بازی های بزرگ انجام میدیم !!
    ای کاش زمانی برسه که کمتر به فرافکنی دست بزنیم و هر چیزی رو در حد خودش جلوه بدیم !
    من نمی دونم رو چه حسابی ایشون این حرف رو می زنند؟!!آیا تا به حال بازی از ما دیدند که در حال مقایسه هستند یا از موتور ما خبر دارند (حتی اسمش)یا ...؟فکر کنم ادم اگه از چیزی اطلاعات نداره بهتره یکم خودداری کنه
    با تشکر
    خوب این افتخار محسوب میشه کسی اسمه موتور شمارو هم ندونه چون اطلاع رسانی نکردید !!؟؟اول قرار بود بازی بر اساس GTA SA باشه ، پس موتور موتور شرکت RockStar بوده شما تغییرات روش انجام دادین ، یجوری میگین موتور انگار نشستین یه موتور برای بازی نوشتید !!
    +
    این طور که از حالا برآورد کردیم پوز آی وی رو هم میزنیم...
    شما که ماشاله مدلیست هم هستید حتما اطلاع دارید که موتور ریج که برای GTA IV هم ازش استفاده شده یک نسل با موتور GTA SA فاصله داره !!! در ضمن موتور هایی مثله HAVOK هم برای بحث تخصصی فیزیک بازی استفاده شدن !! این که میگین حتی از GTA IV هم جلو میزنین یکم که نه خیلی...
    +
    شایدم حق با شماست و قراره با یک بازی در سطج روز دنیا روبرو بشیم . امیدوارم همین طور هم بشه . من دیگه بحثی ندارم به قول این دوستمون هم دیگه بحثو ادامه ندیم
    Last edited by amin 2010; 28-11-2010 at 22:47.

11. این کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

يه نصيحت از سمت يه بازي ساز خارج از كشور
    عماد كه دوستمه بچه هاي گروهشم رو چشم جا دارن
    پس خواهشن جبهه نگيرين و دعوا را نندازين
    با اين عكس هايي كه از بازي دارم ميبينم خيلي نا اميد شدم ميدونيد اين صطح گرافيكي كه تو بازي ميبينيم شايد تا 4 سال پيش خيلي قوي و به روز بود اما الان ديگه ديره
    چون صطح توقغ بازي كن ها بالا رفته ديگه با vertex lighting رازي نميشن ديگه با hard shadow سرشون گرم نميشه
    به نظر من اگه نميشه (‌ به قول خودت امكانات نيست )‌ گرافيك رو از لحاظ شيدر ارتقا بدي پروژه رو ببوس برو سراغ يه پروژه جديد

يه صحبت با بقيه بازديد كننده ها
    در مورد آي وي چقدر اطلاع درايد ؟‌ ميدونيد تكنولوي هاي كه توش استفاده شده همه به صورت رايگان تو SDK ِDX10 وجود داره و اصلا چيز خارو قلاده اي نيست

13. این کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

با اين عكس هايي كه از بازي دارم ميبينم خيلي نا اميد شدم ميدونيد اين صطح گرافيكي كه تو بازي ميبينيم شايد تا 4 سال پيش خيلي قوي و به روز بود اما الان ديگه ديره
    چون صطح توقغ بازي كن ها بالا رفته ديگه با vertex lighting رازي نميشن ديگه با hard shadow سرشون گرم نميشه
    به نظر من اگه نميشه (‌ به قول خودت امكانات نيست )‌ گرافيك رو از لحاظ شيدر ارتقا بدي پروژه رو ببوس برو سراغ يه پروژه جديد
    خوب منم که دقیقا همینو گفتم شما بگید نصیحته من بگم جبهه گیری محسوب میشه !!
    يه صحبت با بقيه بازديد كننده ها
    در مورد آي وي چقدر اطلاع درايد ؟‌ ميدونيد تكنولوي هاي كه توش استفاده شده همه به صورت رايگان تو SDK ِDX10 وجود داره و اصلا چيز خارو قلاده اي نيست
    میشه یه جا معرفی کنی موتور HAVOK رو به صورت fULL LICENSE برای استفاده عموم گزاشته باشه !!؟؟

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان عزیز...
    فکر کنم یکم دارید غلط فکر می کنید ...
    جواب حرف دوستمون احسان چون این عکس هایی که من گذاشتم براتون فقط یه پیش نمایش بوده از وسایلی که می سازیم و تو محیط بازی خودمون نیست که !!شما چطوری می تونی گرافیک رو حدس بزنید؟هنوز که رو گرافیک بازی کار نکردیم !!گرافیک بازی در حد ایوی و.. خواهد بود (تا به حال که عکسی از گرافیک بازی پخش نشده !!)
    و جواب amin 2010:نمی دونم والا به شما چی بگم ولی ای کاش به سازنده های یه بازی (حتی خیلی مضخرف )یکم احترام داشته باشید و قصد بدی نداشته باشید ...چون فکر نکنم باعث ضرر و اسیب رسوندن به شما دست به این کار زده باشند ...
    در اخر هم می تونم تجربیات شما رو در مورد بازیسازی و ... بدونم ؟
    الان که رفتم پست اولتون تو این تاپیک رو خوندم یکم حالت مسخره کننده داشت !!از همون اول با این بعد وارد این تاپیک شدید
    اینم پستتون :اقا GT6 بعد از 6 سال عرضه شد ، AW بعد از 6 سال عرضه شد ، این نمی خواد عرضه شه ؟ ایشاللاه همزمان با GTA V 2012 عرضه میشه !؟

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

مثل اینکه من به زبون دیگه ای صحبت میکنم خودم خبر ندارم !
    مگه نگفتم این بحثو ادامه ندید ؟
    تاپیک فعلا قفل میشه تا پاکسازیش کنم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •