تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 45 از 45

نام تاپيک: {{خرید کارت گرافیک تا سقف 70 هزار تومان}}

داره خودمونی میشه Raziel007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

CPU Intel 3.4 2mb Cash

پروفشنال millad1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    طهران-همیشه در تهرانپارس ...

پيش فرض

درایور کارت هم دانلود و به روز کردم اما هنوز در اجرای بازی Need for Speed™ SHIFT فاجعه عمل مکنه رم سیتم هم از دو گیگ به سه ارتقا دادم ولی تغییری حاصل نشد.
    در بازی PES2010 هم گاهی تیک می زنه.قبلا که روی همین سیستم گرافیک XFX 9500GT داشتم این بازی ها رو می خورد اما حالا از تعویض کارت قبلی واقعا پشیمانم.
    خوب اینم از محاسن مشورت کردن دیگه!
    ِیعنی XFX 9500GT از ATI HD 4670 1G DDR3 Sapphire عملکرد بهتری داره؟
    تجربه من که اینو میگه!
    4670 در حد 9600GT هستش و بی خودی تیلیغ منفی نکن و همه هم با نظر من موافقن همون طور که میبینی و رو 4650 هم اجرا کردم و مشکلی نداشت

داره خودمونی میشه Raziel007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

اولا بنده کی باشم که بخوام تیلیغ منفی بکنم.
    حرف من اینه که روی سیستمی که قبلا گرافیک 9500GT بود بازی ها بهتر و روان تر انجام میشد و بدون هیچگونه تیک.
    اما پس از تعویض گرافیک با 4670 سرعت برخی بازی ها نصف شده. فکر کنم بعضی ها فقط از روی تعصب این کارت را معرفی کرده اند.

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولا بنده کی باشم که بخوام تیلیغ منفی بکنم.
    حرف من اینه که روی سیستمی که قبلا گرافیک 9500GT بود بازی ها بهتر و روان تر انجام میشد و بدون هیچگونه تیک.
    اما پس از تعویض گرافیک با 4670 سرعت برخی بازی ها نصف شده. فکر کنم بعضی ها فقط از روی تعصب این کارت را معرفی کرده اند.
    خیر ! در هر صورتی 4670 خیلی بهتر از 9500 جواب میده ! یا کارتت مشکل داره یا مشکل نرم افزاریه یا کلا از جای دیگس !

5. این کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

سلام دوستان
    بنظر من تفاوت 4670 و 9500GT خیلی زیاد نیست اما خوب در هر صورت تو تمام بنچمارکها و همچنین تجربه دوستان (بعلت فراوانی زیاد این 2 مدل) ثابت شده که 4670 قویتر از 9500 هست! این خیلی خنده داره که بگیم 9500 قویتره!
    حالا ممکنه یک مورد استثناء پیش اومده باشه و بعلت نا هماهنگی کارت با مادربرد یا .... نتونستین ازقدرت اصلی 4670 استفاده کنین!
    اساتید سخت افزار سایت از جمله آقایان : امیر موسر - Ultra Black- و َAmd system- .... خیلی زحمت میکشن، درست نیست اینجوری از کمک صادقانه اونا قدردانی کنی!
    شما برای اینکه مشکلت حل شه برو کارتت رو رو یه کیس دیگه تست کن ببین اونجا هم همین مaکل رو داره؟ شاید اصلا اون 4670 نباشه! برو تو بایوس مادربرد و تنضیمات پیش فرض رو فعال کن! ویندوز سیستمت رو هم عوض کن و دوباره درایور کارت و مادربرد رو آپدیت کن! ببین چجوری میشه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •