تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: سوالات.......

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض سوالات.......

سوال دارم برا برنامه نویسی باید برنامه ای داشت؟اگه هست بدین.......ممنون.......آموزش برنامه نویسی هم بدین......من بخوام یه بازی برا جاوات درست کنم معمولی یکمی جنگی چه جوریه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سوال دارم برا برنامه نویسی باید برنامه ای داشت؟اگه هست بدین.......ممنون.......آموزش برنامه نویسی هم بدین......من بخوام یه بازی برا جاوات درست کنم معمولی یکمی جنگی چه جوریه؟
    بستگی داره به زبان برنامه نویسی...! ولی میشه گفت بیش از 90% از زبان های برنامه نویسی نیاز به یه کامپایلر یا مفسر یا مترجم و از این جور چرت و پرت ها دارن...!

واسه نوشتن برنامه های موبایل... باید جاوا یاد بگیری...! البته جاوا واسه شروع از صفر خوب نیست...!

بازی هم یه جور برنامه ست... ولی کد های بیشتری داخلش به کار رفته... و نوشتنش خیلی پیچیده تره...!

فکر نمی کنم یه نفری بتونی بازی بنویسی... تازه اون هم بازی جنگی... با جاوا...!

یه بازی جنگی که تو گوشیت داری رو باز کن... برو تو Credit اش...! (شاید هم About ...!) ببین چند نفر زحمت کشیدن و اون بازی رو ساختن...!

برنامه نویسی علاقه و انگیزه شدید می خواد... + کلی حوصله و یه آدم بی کار و...!

اگه واقعاً همه اینا رو داری... بگو تا ادامه بدیم...!

موفق باشی...!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •