تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین بازیکن تاریخ فوتبال

راي دهنده
245. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • پله

19 7.76%
  • بکن بائر

21 8.57%
  • کرایف

4 1.63%
  • مارادونا

88 35.92%
  • فن باستن

3 1.22%
  • زیدان

81 33.06%
  • رونالدو

18 7.35%
  • بازیکنهای دیگر

11 4.49%
صفحه 16 از 16 اولاول ... 61213141516
نمايش نتايج 151 به 156 از 156

نام تاپيک: بهترین بازیکن تاریخ فوتبال

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

درود;

یه مطالبی اینجا خوندم که داره منو ناراحت مبکنه مثل:
    بقول استاد حاج رضایی : با تمام احترامی که براتون قائلم لطفا دیگه ازین حرفهای بیخود نفرمائید. این شخصیت هزاران طرفدار داره و شما حق ندارید نظر شخصیتون رو به همه القاء کنید. در ضمن زیدان بعدش عذرخواهی کرد و گفت که پشیمونه اما بقول شما و من و خیلی های دیگه کارش درست بود حرفه ای نبود ولی درست بود چون همه چیز تو اون مستطیل سبز نیست و این حرکت نه تنها محبوبیت این اسطوره رو کم نکرد بلکه زیادتر هم کرد.
    چند جا دیگه هم حرفهای عجیبی زده شد.
    این حرفها نشانه کوته فکری شما در مورد فوتباله.. نحوه نگاه کردنتو عوض کنید.. اگر از روی لج و لجبازی این حرفا رو زدید که هیچ اما فکر کنم خودتون هم میدونید اگه مقایسه ی ما یه قهرمان واقعی و همه جوره باشه فقط زیدان یا پله تو این لیست قرار میگیرند.
    فوتبال کاراته نیست که تکنفری انجام بشه اون کسی هم جنگجو باشه هم قابلیت رهبری رو داشته باشه فرمانده میشه. واقعا پاسها یا شوتهای زیدان رو مارادونا نمیتونه انجام بده ولی خوب مارادونا دریب زن و سرعتیه ولی هوش فوتبالی زیدان رو نداره و نمیتونه 9 نفر دیگه رو عین یه زنجیر به هم وصل کنه تا یه حرکت قوی و یک دست انجام بدن.
    یه مطلب دیگه در مورد آیدیتون چرا اسامی ایرانی رو یونانی میگیم؟ مثلا پرشیا یا پرسپولیس یا همین زرس؟ ما زمانی به زبان اونا صحبت میکنیم که در مورد چیزایی غیر ایرانی باشه موافق نیستید؟
    همین طور مارادونا. من نظرم رو القا می کنم یا شما که بدون اطلاع حرف می زنی.
    1. مارادونا هوش بسیار بالایی در فوتبال داشته که باعث شد در جوانی کاپیتان آرزانتین بشه.
    2.زیدان عذر خواهی نکرد.
    3.این که شما میگید نشانه کوته فکری من در فوتباله نشون میده شما اصلاَ نمیدونی فوتبال چیه. ضربات آزاد مارادونا و سرعت و دریبل های پشت سر همش رو زیدان تو خواب هم نزده. این اشکالش کجاست؟
    4. زیدان خیلی شوت نمی زد. این نشون میده شما از اون کسی که دارید براش لاو می ترکونین اطلاعی ندارین حالا چه برسه به مارادونا. مارادونا هم شوت زیاد نمی زد. من در مورد ضربات آزادش گفتم. زیدان هم شوت زیاد نمی زد.
    5. تاپیک در مورد تاکتیک فوتبال نیست. در ثانی مارادونا هم رهبر فوق العاده بوده. پاس هاش هم کاملاَ طلایی.
    6. در مورد ایدیم هم دلایل زیادی داره. بعد این که شما فرمودید که من ربطش رو نفهمیدم. حالا اشکالی داره؟ کلاَ چه ربطی داره. در ثانی زرسیز هست نه زرس.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MehdiAkhbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    جمهوری(؟)اسلامی(؟)ایران(؟)

پيش فرض

همه ي اينهايي كه نوشتين عالي هستن.ولي با يك نگاه به افتخارات بكن بائر هم چيز روشن ميشه:
    -قهرماني جام جهاني 1974،نايب قهرماني در جام جهاني 1966،سومي در جام جهاني 1970
    -قهرماني در يورو 1972 و نايب قهرماني در يورو 1976
    -قهرماني در جام باشگاههاي اروپا سه دوره ي متوالي 1976-1975-1974
    -قهرماني در جام يوفا 1967
    -قهرماني در جام باشگاههاي جهان 1976
    -5 دوره قهرماني در بوندس ليگا
    -4 دوره جام حدفي آلمان
    -3 دوره قهرماني در ليگ آمريكا
    -2 دوره توپ طلاي اروپا 1972 و 1974
    -2 دوره دومين بازيكن برتر اروپا 1974 و 1975
    -1 دوره سومين بازيكن برتر جهان 1966
    -بهترين بازيكن جوان جام جهاني 1966
    -دومين بازيكن برتر جهان در سال 1974
    -3 دوره عضو تيم منتخب جام جهاني 1966-1970-1974
    -2 دوره عضو تيم برتر يورو 1976-1972
    -4 دوره بهترين بازيكن آلمان در سال 1966, 1968, 1974, 1976
    -2 دوره برنده ي جايزه ي مجله ي فوتبال1972 و 1976
    -2دوره نفر دوم مجله ي فوتبال 1974 و 1975
    افتخارات مربي گري:
    -قهرماني جام جهاني در سال 1990
    -نايب قهرماني جام جهاني در 1986
    -قهرماني جام يوفا در سال1996
    -قهرماني بوندس ليگا در سال 1994

*بکن باوئر در کنار ولفگانگ اووراث همبازی اش در تیم ملی آلمان تنها کسانی هستند كه هر سه مدال جام جهانی را در خانه خود دارند.
    *بكن بائر و زاگالو تنها كساني هستند كه جام جهاني را هم به عنوان بازيكن و هم به عنوان سر مربي فتح كرده اند.اما بكن بائر تنها كسي است كه آن را هم به عنوان كاپيتان و هم به عنوان سر مربي بالاي سر برده.
    *در سال 1999 و در طی یک رای گیری که برگزار شد بکن باوئر پس از کرایف به عنوان بهترین بازیکن قرن اروپا معرفی شد . همچنین در این رای گیری پله به عنوان بهترین بازیکن قرن جهان شناخته شد و کرایف و بکن باوئر نفرات دوم و سوم شدند .

3. 2 کاربر از MehdiAkhbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

فقط زیدان .....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کائنات

پيش فرض

هيچ بازيكني هرگز در حد و اندازه هاي مارادونا نبوده و نخواهد بود . اون هميشه يه سر و گردن از همه بازيكنهاي بزرگ دنيا بالاتر بوده و هست . توجه كنيد در زمان مارادونا چه بازيكنهاي بزرگي فوتبال بازي مي كردن و او در مقابل چه كساني آرژانتين رو قهرمان جهان كرد . سوكراتس ، پلاتيني و ... زيدان وقتي فوتبال بازي مي كرد كه هيچ بازيكن بزرگي در خط مياني در مقابلش نبود . اسطوره هميشگي فوتبال مارادونا بوده و هست . هنوز هم وقتي كسي خوب فوتبال بازي مي كنه ميگن مثل مارادوناست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه enriquefk2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سنمون نمیزاره اما بگم فقط بصورت کلیپ بازی های پله مارادونا رو دیدم پس صلاحیت نظر در مورد قدیمی ها رو ندیدم اما تو نسل خودمون زیدان بیشک کامل ترین بازیکن بود نمیشه واقیعت رو ندید و بعد رونالدوی خرگوشی :d هرچند من توتی رو دوست دارم ولی زیدان عقیده من

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دعوا نکنین دوستان دکتر صدر هم دلیل برتری مارادونا رو گفت
    مارادونا چون توی موضوع دو بعد سیاسی و فوتبالی در اون موقع حساس انگلستان رو شکست داد اسطوره شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •