تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: چگونه از دو هارد در یک سیستم استفاده کنیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض چگونه از دو هارد در یک سیستم استفاده کنیم

سلام
    من به تازگی یه هارد اینترنال 1.5 ترابایتی خریدم و میخوام به هارد روی سیستم اضافه کنم هارد اولم مکسدور 160 و این یکی وستر گرین 1.5 ترا بایتی هستش که هردو با کابل ساتا به مین وصل شدن راستش اول که هارد جدیدو وصل کردم هیچ درایو جدیدی تو مای کامپیوتر ظاهر نشد اما خود هارد شناسایی شده بود و تو دوایس منییجر تو قسمت دیسک ... اسم هردو تا هارد بود اول رفتم تو سایت وسترن دیدم نوشته باید با نرم افزار آکرینوس هاردو پارتیشن بندی کنی که یه ورژن از خود نرم افزار آکرینوس رو هم برای دانلود گذاشته بود ورژن 11 بود که 121 مگ بود راستش چون خودم ورژن 12 آکرینوس رو داشتم دیگه اونو دانلود نکردم و وقتی آکرینوس رو اجرا کردم هر کاری کردم هارد رو شناسایی نمیکرد بعد که یه بار سیستم رو ریستارت کردم بلاخره هارد جدیدو با یه پارتیشن ایجاد کرد و دیگه نفهمیدم چطور باید پارتیشن بندی کنم هارد رو
    الان یه درایو جدید برام درست شده که کل ظرفیت هارد جدید شاملش میشه
    1 چطور میتونم این هاردو با این نرم افزار پارتیشن بندی کنم
    2 به نظر شما اگر پارتیشن بندی نکنم و تو همین یه درایو چند تا فولدر ایجاد کنم بعد به مشکل برخورد میکنم یا نه یعنی بهتره پارتیشن بندی کنم یا نه فرقی نداره
    3 الان دارم از دو عدد هارد استفاده میکنم به نظر شما مشکلی که برای سیستم ایجاد نمیکنه استفاده همزمان از دو عدد هارد
    4 راستش نمیدونستم کجا این سوالو باید بپرسم پس اگر جای مناسبی نیست دیگه شرمنده و از پاسخی به من میدین ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

کسی نیست به ما کمک کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز با PartitionMagic براحتی میتونی پارتیشن بندی کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •