تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: اولين نمونه كار هاي اينجا ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahab47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

خوب بود

منتها Demon face یه اشکال کوچیک داشت اینکه یه ذره از گوشات بیرون ماسک مونده بودن!
    خوب بود ولی همینی که دوستمون گفت

فقط حیف کیفیت تصویر نداشت

ایشالله پول جور کن یه دوربینم بخر دیگه هری پاترتم بساز

تو رنج قیمت 1 میلیون کانن چیز خوبی زده

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsan_nekooee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مشهد

14

سلام

یه روز (دیروز) بیکار بودم که یه مرتبه یه ایده خیلی ساده به ذهنم رسید. پیاده اش کردم.
    خیلی ساده است ولی فک کنم بد نشده.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چه طوره؟

اون ستاره هایی که دیدید پلاگین Particular بود. منبع نور پایین گوشه صفحه هم Optical Flares ویدیو کوپایلت گذاشته بودم و یکم هم shimmer بهش داده بودم که حالت انیمیشن در بیاد. متن ها هم یه کامپ رو به طورت اریب گذاشتم تا در نهایت یه چیزی شبیه تیتراژ آخر فک کنم فیلم جنگ ستارگان در بیاد.
    Last edited by ehsan_nekooee; 18-05-2010 at 10:18.

3. 2 کاربر از ehsan_nekooee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه specter-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام

یه روز (دیروز) بیکار بودم که یه مرتبه یه ایده خیلی ساده به ذهنم رسید. پیاده اش کردم.
    خیلی ساده است ولی فک کنم بد نشده.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چه طوره؟
    جالب بود موفق باشید .از دوستان خواهش می کنم هر نمونه کاری که میزارن مثل دوست عزیز ehsan_nekooee یک توضیح مختصری هم در مورد مراحل ساخت بدن تا همه بهره مند بشن
    Last edited by specter-1369; 19-05-2010 at 08:13. دليل: اصلاح متن

داره خودمونی میشه akp_german's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مازندران - ساري

پيش فرض

شرمنده كه دير شد اين هم يه كار تركيبي ديگه .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مدل سفينه رو با Max ساختم و يكم هم توي After effect كار مهمي نكردم ، صدا رو هم توي Premiere كار كردم .
    نور زير سفينه با Target Spot كار شده و يه Bitmap بهش دادم و Noise Animate بهش دادم . تا نورها حالت متحرك داشته باشن توي After effect هم لايه سفينه رو كپي كردم و لايه دومي رو Blur دادم تا سفينه يه حاله نوراني داشته باشه . (البته شما نميبينيد ، چون كيفيت تصوير خيلي پايينه ) . ديگه چيزي نبود كه بخوام تعريف كنم ... !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsan_nekooee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خلاقیت بر و بچه های افتر کم کم داره گل می کنه.

خوب بود، منتها اگه یک کم به در و دیوار و ماشین ها و انسان ها حمله می کرد هیجان انگیز تر میشد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه specter-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

شرمنده كه دير شد اين هم يه كار تركيبي ديگه .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مدل سفينه رو با Max ساختم و يكم هم توي After effect كار مهمي نكردم ، صدا رو هم توي Premiere كار كردم .
    نور زير سفينه با Target Spot كار شده و يه Bitmap بهش دادم و Noise Animate بهش دادم . تا نورها حالت متحرك داشته باشن توي After effect هم لايه سفينه رو كپي كردم و لايه دومي رو Blur دادم تا سفينه يه حاله نوراني داشته باشه . (البته شما نميبينيد ، چون كيفيت تصوير خيلي پايينه ) . ديگه چيزي نبود كه بخوام تعريف كنم ... !!!
    کار جالبی بود و زحمت زیادی براش کشیده بودین منتهی دلم نیومد این چند نکته رو نگم.اول اینکه کیفیت تصویر متاسفانه خیلی پایینه که نصف زحمات شما رو تقریبا حنثی کرده دوم اینکه یک مقداری صدا گذاریتون مشکل داره سفینه هیچ صدایی از خودش تولید نمیکنه مگر در هنگام اوج گیری اگر بنا به اینه که هیچ صدایی جز صدای موزیک به گوش نرسه پس صدای اوج گیری سفینه کاملا اضافه هست به دلیل اینکه صدای حقیقی فیلم به گوش نمیرسه منظورم صدای اتومبیل و صدای محیط اطراف هست سوم اینکه نور زیر سفینه رو میشد خیلی بهتر از این در آورد یک مقداری بیش از حد نمایان هست تقریبا اون سمت نور مشخص نیست بهتر بود یه مقداری Opacity رو کمتر میکردید و حالت Overley یا Add یا ... رو بهش میدادین.چهارم اینکه بهتر بود که قبل از شروع یک لرزش گیری از خود فیلم مادر میکردید بعد شروع به کار میکردید چون بعضی جاها سفینه متفاوت با دوربین عکس العمل نشون میده.پنجم اینکه در زمان اوج گیری بهتر بود یک حالت قوس گون به حرکت سفینه میدادید یعنی اینکه در حال اوج یک مقداری Scale رو کم میکردید و بعد دوباره کمی بزرگ میکردید.موفق باشید

داره خودمونی میشه akp_german's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مازندران - ساري

پيش فرض

مرسي از نظرات و انتقاداتتون . specter جان كاملا باهات موافقم . ولي اين كار چون 1 روزه بود بيشتر از اين نميشد ، ولي اين رو قبول دارم كه اشكال زياد داره . انشالله كار بعدي رو بدون عيب ميسازم ، پس از همين لحظه قول كار بعدي رو ميدم . اما با كيفيت موبايل ، چون من از كل دنيا همين 1 موبايل رو دارم و مجبورم كارامو با همين بسازم . پس اينقدر سركوفت كيفيت پايين كار رو به من نزنيد ...

احسان جان چون اين داستان موضوعش فرق ميكنه ، قرار نيست اين فضايي ها بد باشن . اين ها دوستام هستن . البته اگر Model زيبا براشون بتونم طراحي كنم ، اونها رو هم ميارم توي داستان . فعلا دارم فكر ميكنم كه آدم فضايي هام چه شكلي باشن ، كه دوست داشتني و با مزه بشن ...
    اگر كسي نظر يا طرحي داره و كمك كنه ممنون ميشم . آدم فضايي خوشگل ميخوام نه تكراري ... !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام من تازه وارد هستم آموزش های آقا جواد راجع به افتر افکت رو دیدم همان دو آموزش اول ایشون که مربوط به 2 سال پیش می شه بقیه اش رو پیدا نمی کنم ظاهرا 10 قسمت هستش اگه کسی لینک pdf اونارو یا آدرسشون رو داره بذاره ممنون می شم راستی کارهای همه شما رو هم دیدم واقعا هر کدام زیبایی خاص خودشون رو داره

10. این کاربر از aruoma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •