تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 40 از 40

نام تاپيک: هفته 35 لالیگای اسپانیا

آخر فروم باز shahshahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران / Tehran

پيش فرض

این بنزما واقعا اعصاب خورد کنه...
    مردم و زنده شدم تا بازی تموم شد...

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

اون صحنه ای که شجاعی دروازه خالی رو زد بیرون دیگه آخرش بود... فکر کنم ناقصرو زدم... خوبه حالا گل نشد!

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

الان دو ساله اين بازيكناي ايراني اوساسانا تو سانتياگو گل مي زنن به ما
    ولي ايول برديم مهم هم همين بود
    اميدوارم بارسا لغزش كنه

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

متاسفانه برای رئال تبدیل به عادت شده که توی اکثر بازیها گل اول رو دریافت کنه ، دیشب که دوبار از اوساسونای پایین جدولی عقب افتاد ولی خوشحالم که تونست جبران کنه ، مدافعان رئال هم که هر هنری داشتند دیشب بروز دادند .

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض هفته 35 لالیگا - پیروزی سویا و مایورکا

هفته 35 لالیگا - پیروزی سویا و مایورکا

هفته سی و پنجم رقابتهای لالیگا یکشنبه شب با برگزاری 3 دیدار به پایان رسید.

سایت گل - علاوه بر دیدار دو تیم رئال مادرید و اوساسونا، دو دیدار دیگر نیز از رقابتهای هفته سی و پنجم لالیگا برگزار شد و طی آن تیمهای مایورکا و سویا مقابل حریفانشان به برتری دست یافتند.بدین ترتیب هفته سی و پنجم این رقابتها به پایان رسید.

سویا توانست با نتیجه 1-3 از سد اتلتیکو مادرید عبور کند. درابتدا این لوئیس فابیانو بود که در دقیقه 5 برای تیمش به گل رسید و 3 دقیقه بعد تیاگو گل خورده را جبران کرد که بازی با تساوی 1-1 دنبال شود. در دقیقه 13 داور ضربه ای پنالتی را به نفع تیم میزبان اعلام کرد و آلوارو نگردو آن را مبدل به گل ساخت. در دقیقه 40 نیز پنالتی دیگری به نفع سویا اعلام شد و بار دیگر نگردو پشت این توپ قرار گرفته و آن را نیز به گل تبدیل کرد تا بازی سویا و اتلتیکو با نتیجه 1-3 به نفع سویای میزبان پایان یابد.

در دیگر دیدار برگزار شده نیز مایورکا موفق شد تا با نتیجه 3-1 مقابل میزبانش اتلتیک بیلبائو به برتری دست یابد. گلهای این دیدار را کاسترو (43)، نونس (49) و آدوریس (52) به ثمر رساندند و تک گل بیلبائو نیز در دقیقه 45 توسط یورنته به ثمر رسید.

بدین ترتیب در پایان هفته سی و پنجم رقابتهای لالیگا، بارسلونا با 90 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. رئال با 89 امتیاز رده دوم را به خود اختصاص داده و والنسیا با 65 امتیاز در رده سوم جدول است. تیمهای مایورکا (59)، سویا (57)، ویارئال (52) و ختافه (51) در رده های چهارم تا هفتم جدول هستند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2010/5/3

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض مغز متفكر بارسا بر سر دوراهي

مغز متفكر بارسا بر سر دوراهي

کاپيتان دوم تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا با وجود مصدوميت از ناحيه زانوي راست قصد دارد در هر سه بازي باقي‌مانده لاليگا حضور پيدا کند.

ژاوي ارناندس ملقب به مغز متفکر بارسلونا نقشي مهم در پيروزي 4 بر 1 شنبه شب تيمش برابر ويارئال داشت.

وي به رغم مصدوميت شديد از ناحيه زانوي راست و حتي با وجود دستور ويسنته دل بوسکه، سرمربي تيم ملي اسپانيا، مبني بر استراحت خانگي باز هم با پيراهن بارسلونا وارد ميدان شد و براي تيمش گل زد.

ژاوي حداقل در 2 گل ديگر نقش کليدي ايفا کرد و در پايان بازي گفت: به خاطر قراردادم با بارسلونا بازي نمي‌کنم ؛ بلکه به خاطر مردم بازي مي‌کنم و مصدوميت براي من هيچ اهميتي ندارد.

وي در خصوص خطر غيبت در جام جهاني به خاطر تشديد مصدوميت خود گفت:‌ اکنون براي من مهم بارسلونا است و هرگز به درد زانوي خود فکر نمي‌کنم. نمي‌خواهم وارد مباحثي شوم که خبرنگاران از آن سوء استفاده سياسي کنند اما همين قدر اشاره مي‌کنم که بارسلونا مرتبه‌اي پايين‌تر از تيم ملي براي من ندارد.

اکنون ژاوي بايد يکي از دو راه را در سه بازي باقي مانده از لاليگا انتخاب کند چرا که پزشکان بارسلونا اطمينان دارند وي در صورت ادامه حضور در زمين، جام جهاني را از دست خواهد داد.

کد:
    دوشنبه 13/02/1389

اگه نباشه جاش خالی می مونه s_sarvi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    FC Barcelona

پيش فرض

مغز متفكر بارسا بر سر دوراهي

کاپيتان دوم تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا با وجود مصدوميت از ناحيه زانوي راست قصد دارد در هر سه بازي باقي‌مانده لاليگا حضور پيدا کند.

ژاوي ارناندس ملقب به مغز متفکر بارسلونا نقشي مهم در پيروزي 4 بر 1 شنبه شب تيمش برابر ويارئال داشت.

وي به رغم مصدوميت شديد از ناحيه زانوي راست و حتي با وجود دستور ويسنته دل بوسکه، سرمربي تيم ملي اسپانيا، مبني بر استراحت خانگي باز هم با پيراهن بارسلونا وارد ميدان شد و براي تيمش گل زد.

ژاوي حداقل در 2 گل ديگر نقش کليدي ايفا کرد و در پايان بازي گفت: به خاطر قراردادم با بارسلونا بازي نمي‌کنم ؛ بلکه به خاطر مردم بازي مي‌کنم و مصدوميت براي من هيچ اهميتي ندارد.

وي در خصوص خطر غيبت در جام جهاني به خاطر تشديد مصدوميت خود گفت:‌ اکنون براي من مهم بارسلونا است و هرگز به درد زانوي خود فکر نمي‌کنم. نمي‌خواهم وارد مباحثي شوم که خبرنگاران از آن سوء استفاده سياسي کنند اما همين قدر اشاره مي‌کنم که بارسلونا مرتبه‌اي پايين‌تر از تيم ملي براي من ندارد.

اکنون ژاوي بايد يکي از دو راه را در سه بازي باقي مانده از لاليگا انتخاب کند چرا که پزشکان بارسلونا اطمينان دارند وي در صورت ادامه حضور در زمين، جام جهاني را از دست خواهد داد.

کد:
    دوشنبه 13/02/1389
    دمش گرم تا چش رئال دراد....

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض پیگرینی: بدترین نمایش دفاعی تیم ما در این فصل / کاماچو: شجاعي بايد به رئال گل مي‌زد.

مربی شیلیایی از اینکه تیمش توانست پس از دو بار عقب افتادن از تیم منطقه پامپلونا،به پیروزی برسد، احساس آرامش کرد.

سایت گل- مانوئل پیگرینی، مربی شیلیایی باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی در مورد پیروزی 2-3 تیمش مقابل اوساسونا صحبت کرد و البته از اینکه تیمش توانست در نهایت سه امتیاز حساس این دیدار را مال خود کند ابراز رضایت کرد.

کریس رونالدو دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند و رئال مادرید در حالی که از تیم حریف دو بار عقب افتاد در نهایت پیروزی را از آن خود نمود.

بدین ترتیب رئال با یک امتیاز فاصله نسبت به بارسلونای صدرنشین همچنان به رقابت برای کسب عنوان قهرمانی ادامه می دهد. در پایان این دیدار مانوئل پیگرینی در صحبتهایی در این رابطه گفت:« اوساسونا به شدت ما را آزار داد. بدترین بازی تیم ما از نظر تدافعی بود ولی با توجه به سه گلی که به ثمر رساندیم،شایستگی این پیروزی را داشتیم.»

مربی باتجربه رئال مادرید ادامه داد:« بسیار خوشحالم که بازیکنی مثل کریس رونالدو را در تیممان می بینیم که واقعا تفاوتها را رقم می زنند.»

پیگرینی در ادامه در مورد سرنوشت عنوان قهرمانی رقابتهای این فصل گفت:« برنامه بازیها بسیار سخت است ولی فکر می کنم که سرنوشت قهرمانی در آخرین روز رقابتها مشخص شود. تیم ما نشان داده که دل بزرگی دارد و این برای سه دیدار باقی مانده فصل بسیار مهم است. »
    کد:
    کد:
    ----------------------
    چهارشنبه با جدیت تمام بازی خواهیم کرد و می بایست نتایج تلاشهایمان را بگیریم.

سايت گل ـ خوسه آنتونيو كاماچو مربی سابق رئال مادريد و مربي فعلي اوساسونا از نمايش بازيكنانش در بازي مقابل رئال تقدير كرد. اوساسونا در بازي شب گذشته نبرد سختي با رئال داشت و تيم گرانقيمت مادريدي به سختي توانست از سد شاگردان كاماچو بگذرد.

كاماچو در اين‌باره مي‌گويد:«ما مي‌توانيم از اين شكست نكات مثبتي بيرون بياوريم. نكته مهم اين بود كه ما تا آخرين لحظه دست از جنگ نكشيديم. اگر ما در بازي‌هاي قبلي هم با همين سطح بازي مي‌كردم. نتيجه مي‌گرفتيم.»

كاماچو با اشاره به فرصتي كه مسعود شجاعي در زمان تساوي 2 بر 2 از دست داد مي‌گويد:«توپي كه مسعود وارد دروازه نكرد به نظر من يك گل مسلم بود و من از دور ديدم كه اين توپ وارد دروازه نشد، به نظر من در اين موقعيت شانس با ما يار نبود.ما می توانستیم با نتیجه مثبتی زمین مسابقه را ترک کنیم ولی در نهایت شکست خوردیم. این ها درسهایی است که باید بیاموزیم. »

مربی اوساسونا در بخش پایانی صحبتهایش در مورد بازی چهارشنبه شب تیمش مقابل دپورتیوو گفت:« بازی چهارشنبه را با جدیت تمام برگزار خواهیم کرد و می بایست به نتیجه مطلوبی دست بیابیم. قول می دهم که هرسه امتیاز لازم را کسب کنیم تا از حضورمان در رقابتهای فصل بعد لالیگا مطمئن شویم.»
    کد:
    کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض كريس رونالدو: خيلي بد بوديم.

ستاره پرتغالي در مورد عملكرد هم تيمي هايش در بازي با اوساسونا صحبت كرد.

سايت گل- كريس رونالدو، در مصاحبه اي كه پس از بازي مقابل اوساسونا انجام داد، نمايش تيمش در اين بازي را "بسيار بد" توصيف كرد.

علي رغم پيروزي در بازي ديشب، رونالدو انتقاد زيادي از تيمش كرد.

او گفت:" به نظر من همه بازيكنان تيم بسيار بد بازي كردند. من در مورد خط حمله، خط مياني و خط دفاعي تيم صحبت مي كنم. ما نبايد اجازه مي داديم كه اوساسونا به گل برسد و ما را به دردسر بيندازد.

ما بايد درك كنيم كه براي قهرماني در لاليگا مي جنگيم و نياز داريم كه تمركز بيشتري داشته باشيم. نبايد اجازه دهيم چنين اتفاقي تكرار شود زيرا بار ديگر امكان جبران وجود ندارد. اميدواريم كه بتوانيم موفق شويم.

اگر در اين مقطع از فصل امتياز از دست بدهيد، قهرماني را واگذار خواهيد كرد. خدا را شكر كه توانستيم گل سوم را بزنيم و بازي را با پيروزي پشت سر بگذاريم. بايد به پيروزي هايمان ادامه بدهيم. بارسلونا تيم بزرگي است اما تيم هاي بزرگ نيز شكست مي خورند. ما بايد اميدوار باشيم كه آنها امتياز از دست بدهند و ما پيروز شويم."

کد:
    کد:

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

دمش گرم تا چش رئال دراد....
    چه ربطی به چشم رئالی ها داشت اونوقت ؟

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •