تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: 64 bit

آخر فروم باز Devil Lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

خوب از بس که مایکروسافت رو تحت فشار گذاشتن این ویندوز رو عجله ای داد بیرون اینجوری شده و اینکه هنوز شرکت ها درایور سخت افزار هاشون رو به صورت 64 بیتی تولید نکردن ایشالا چند ماه صبر کن پاییز 85 ویستا فول میاد حالشو ببر

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

10

آقا دعوا نکنید !
    من خودم سی پی یو ای ام دی 64 بیت اتلون دارم ویندوزم هم ویندوز ایکس پی مدیا سنتره تا حالا هم هیچ مشکلی نداشته ویندوز 64 بیت اینا قرتی بازیه بابا !!! فرق چندانی نداره

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

عزیز یک ویندوز 64 بیتی به تنهایی که خوب معلومه فایده نداره !!!! یک ویندوز 64 بیتی وقتی معنا پیدا میکنه که همه برنامه هایی که روش نصب میکنین 64 بیتی باشه مثلا فتوشاپ 64 بیتی داشته باشی ببینی فرقش چیه

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

10

نقل قول نوشته شده توسط vampire_viper
    عزیز یک ویندوز 64 بیتی به تنهایی که خوب معلومه فایده نداره !!!! یک ویندوز 64 بیتی وقتی معنا پیدا میکنه که همه برنامه هایی که روش نصب میکنین 64 بیتی باشه مثلا فتوشاپ 64 بیتی داشته باشی ببینی فرقش چیه
    حرف شما درست اما آیا تمام برنامه هایی که ما استفاده می کنیم نسخه 64 بیتی اونا وجود داره ؟!؟ (فقط نرم افزار هایی حرفه ای اونم نه همشون نسخه 64 بیت دارن) بعدش مگه فرق سرعتشون چقدر من خودم دانشجوی نرم افزارم تمام روش های نرم افزاری برای ست شدن با سخت افزار ها نهایت بتونن یک ملیادرم یا دیگه خیلی بترکون یک ملینیوم ثانیه فرقشون باشه !!! که سرعت های اینچنینی برای نرم افزار هایی مثل فتوشاپ معنایی پیدا نمی کنه !! این سرعت در جایی مثل برنامه تری دی مکس اونم موقع رندر کردن می تونه تاثیر داشته باشه و در زمان آدم صرفه جویی بکنه من در حالت کلی گفتم که ما از نرم افزار های معمولی استفاده می کنیم فرقی درسرعت مشاهده نمی شه به اون صورت که بخوایم در موردش بحث و گفتگو کنیم

اگه دقت کرده باشید در نوشته قبلیم نوشتم در سرعت فرق چندانی وجود نداره که بخوایم براش بحث کنیم

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

اتفاقا عزیز فرق چندانی وجود داره!!!چون یک CPU 32بیتی با 32 بیت صفر و یک در واحد زمان سر و کار داره ولی 64 بیتی هم که خوب معلومه یعنی دو برابر البته اون رو هم راست میگین کار برا های عادی ممکنه سرعت اون رو احساس نکن چون وقتی 64 بیت به وضوح مشخص میشه که یک افکت سنگین رو روی یک عکس اعمال کنید اونوقت هست که 64 بیتی در کسیر از ثانیه به این فعالیت خاتمه میده ولی 32 بیتی چی؟؟؟ بله اگر با فتوشاپ فقط عکس Crop میکنید یا قسمتی از عکس رو پاک میکنین به این استفاده از فتوشاپ نمیگن چون برنامه نقاشی ویندوز این کار هارو راحت تر انجام میده!!!!!

آخر فروم باز metal_militia's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض

بله درست میفرمایید
    من هم مثه همینو دیدم

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

14

نقل قول نوشته شده توسط vampire_viper
    اتفاقا عزیز فرق چندانی وجود داره!!!چون یک CPU 32بیتی با 32 بیت صفر و یک در واحد زمان سر و کار داره ولی 64 بیتی هم که خوب معلومه یعنی دو برابر البته اون رو هم راست میگین کار برا های عادی ممکنه سرعت اون رو احساس نکن چون وقتی 64 بیت به وضوح مشخص میشه که یک افکت سنگین رو روی یک عکس اعمال کنید اونوقت هست که 64 بیتی در کسیر از ثانیه به این فعالیت خاتمه میده ولی 32 بیتی چی؟؟؟ بله اگر با فتوشاپ فقط عکس Crop میکنید یا قسمتی از عکس رو پاک میکنین به این استفاده از فتوشاپ نمیگن چون برنامه نقاشی ویندوز این کار هارو راحت تر انجام میده!!!!!

من با فتو شاپ بیشتر قالب سایت طراحی می کنم که فکر نکنم این یه قلمو بشه با برنامه نقاشی ویندوز انجام داد منم منظورم کارای عادی بودی یه سوالی هم داشتم از خدمت دوستان سی پی یو
    AMD
    با سوکت
    2AM
    اومده یعنی الان تو بازار هست چون من ندیدم نه سی پی یو شو نه مادر بردی که یه همچین سوکتی بخوره

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    بله تو بازار هست .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •