تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: دمای سی پی یو

در آغاز فعالیت zeusblue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

منم به اين مشكل بر خوردم
    برو تو setup مادر بورد اونجا ولتاژي رو كه مادربورد از ميگيره رو نگا كن بعضيا مثبت و بعضيا منفي بايد باشه ببين كدوم طبيعي نيست اگه يكيش فرق داشته باشه پاورت نميتونه برق مصرفي مادربورد رو تامين كنه مثل مشكلي كه من و خيليا هم داريم ولي مدام فكر ميكنيم از فنه
    حالا ميخواي فنو عوض كن خمير سيليكون بزن بهترين فن رو هم بگير سيستم وقتي بيكاره تو 56 تا 60 كار ميكنه تو بازي كه يهو ميره تو 65 تا 70 هم ميرسه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

Dr.Hateعزیز اون صفحه آبی dump است و به اصلاح صفحه ی مرگ که علت های آن متفاوت است .می تونی مشکل در رم ها باشه . ولی بیشترین حالت به علت اختلال در جریان برق کامپیوتره. ولی خیلی از مواقع هم مشکل از ویندوز یا نرم افزار یا بازی مربوطه هست که نصب کردیم و با ویندوز سازگار نیست . برای فهمیدن این موضوع از start به runبرید و تاییپ کنید msconfig بعد زبانه ی startup را باز کنید . اگر در لیست موجود dump-0k وجود داره احتمال خیلی زیاد مشکل نرم افزاریه. تیک آن را بردارید و مشکل حل می شه. مثلا یکی از مشکلات نرم افزاری که خودم داشتم در ویستا بود که پس از نصب hide folder xp این مشکل برام بوجود آمد. و از hide folder 2009 استفاده کردم.

داره خودمونی میشه trane2sfc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    همین جا!

پيش فرض

مشکل شما خیلی راحت حل میشه.
    فن رو باز کنید و خوب تمیز کنید و خمیر رو عوض کنید،سپس برچسب روی فن رو بکنید و مقداری روغن داخل سرنگ بریزید و هوای اون رو بگیرید،به فن بگویید شل کن و روغن را به ایشان تزریق کنید.
    من هم همین مشکل را داشتم و دمای سی پی یو پس از 30ثانیه به 70 درجه می رسید،دلیل خمیر سیلیکون و دور پایین فن در اثر فرسودگیست(بیشتر به خاطر خمیر است.اما ممکن است فن هم جام کرده باشد)
    اگه مطلب مفید بود تشکر یادت نره

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •