تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ::: راهنمــــــایی ::: (قیمت پلیرهای Apple)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض ::: راهنمــــــایی ::: (قیمت پلیرهای Apple)

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان
    بچه ها من قیمت چند تا از مدل های Apple iPod رو میخام ولی هرجا که سراغ می گیرم قیمت دقیقی پیدا نمی کنم
    اگه کسی قیمت دقیق اینا رو می دونه لطفا بگه
    Apple iPod Nano 4 Gb
    Apple iPod Nano 2 Gb
    Apple iPod Classic 160 Gb
    ممنون

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان
    بچه ها من قیمت چند تا از مدل های Apple iPod رو میخام ولی هرجا که سراغ می گیرم قیمت دقیقی پیدا نمی کنم
    اگه کسی قیمت دقیق اینا رو می دونه لطفا بگه
    Apple iPod Nano 4 Gb
    Apple iPod Nano 2 Gb
    Apple iPod Classic 160 Gb
    ممنون
    توجه کن که نسل فعلی نانو که در بازارها وجود داره، نسخه 4 گیگی و 2 گیگی نداره .. نانو از سال 2008 به بعد 8 گیگ و 16 گیگ داره فقط .. شاید به همین خاطر بوده که قدری سردرگم شدی .. 8 گیگ اش هم حدود 170 تومن باید باشه ... 16 گیگش هم نزدیک به 210 تومن.

قیمت کلاسیک هم باید بین 280-300 تومن باشه...

اگه هم دقیق تر قیمت میخوای، برو از فروشگاه رایتک (پاساژ ایران) قیمت بگیر ..

3. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

اولاً که نمیصرفه و در کل ارزششو نداره... همچنین مخصوصاً در ایران که نه گارانتی داره و بازار پر از پلیرهای تقلبی اپله... همچنین ایران تحریمه و حتی اگرم بخرید از مزایاش برخوردار نمیشید به اون صورت...!!!

محصولات Creative و Cowon بسیار بهتر و خوش قیمت تر و جالب تر و کاراتر از محصولات اپل هستن... (البته ipod touch اینا بحثش متفاوته که اونم باز نمیصرفه)...

شما با 200-300 تومن میتونی بهترین اجناس Creative و Cowon رو بخری چه مرضیه یه محصول الکی گرون و با قابلیت های کم فقط به صرف اسم اپل بخری (که احتمالاً برادران عزیز، تقلبی میندازن بهت)...!

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

توجه کن که نسل فعلی نانو که در بازارها وجود داره، نسخه 4 گیگی و 2 گیگی نداره .. نانو از سال 2008 به بعد 8 گیگ و 16 گیگ داره فقط .. شاید به همین خاطر بوده که قدری سردرگم شدی .. 8 گیگ اش هم حدود 170 تومن باید باشه ... 16 گیگش هم نزدیک به 210 تومن.

قیمت کلاسیک هم باید بین 280-300 تومن باشه...

اگه هم دقیق تر قیمت میخوای، برو از فروشگاه رایتک (پاساژ ایران) قیمت بگیر ..
    2 گیگش که خیلی کم گیر میاد اما توی روزنامه ی عصرارتباط قیمت 4 گیگش رو 120 یا 140 زده بود . حرف شما کاملا درسته اما 170 تومن واسه یه نانو معمولی که فقط 4 گیگ بیشتر جا داره به نظر من به صرفه نیست . کلا هم اگه بخام حساب کنم من بیشتر از 4 گیگ به کارم نمیاد . به هرحال ممنون از راهنمایتون

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اولاً که نمیصرفه و در کل ارزششو نداره... همچنین مخصوصاً در ایران که نه گارانتی داره و بازار پر از پلیرهای تقلبی اپله... همچنین ایران تحریمه و حتی اگرم بخرید از مزایاش برخوردار نمیشید به اون صورت...!!!

محصولات Creative و Cowon بسیار بهتر و خوش قیمت تر و جالب تر و کاراتر از محصولات اپل هستن... (البته ipod touch اینا بحثش متفاوته که اونم باز نمیصرفه)...

شما با 200-300 تومن میتونی بهترین اجناس Creative و Cowon رو بخری چه مرضیه یه محصول الکی گرون و با قابلیت های کم فقط به صرف اسم اپل بخری (که احتمالاً برادران عزیز، تقلبی میندازن بهت)...!
    حرف شما دوست عزیز هم کاملا صحیحه حتی مارک بهتر از این دو تا که شما گفتید Iriver (فکر کنم اسمش همین باشه) هست که فوق العاده قیمتاش مناسبه . از نظر تقلبی بودن هم مشکلی نیست دوسته عزیز ... می تونم با گارانتی خود اپل از انگلیس بخرم ولی کلا میخام ببینم قیمتا به پول ایران چقدره . از اینجا برم به صرفه تره یا از اون ور چون با گمرک یه مقداری پول میاد روش ! به هرحال مرسی

7. این کاربر از Moh@mm@d - TNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •