تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 40 از 40

نام تاپيک: hp DV6_1199 یا sony FW490DFB

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

1225 با گارانتی ایران اچ پی 1770 !!!

داره خودمونی میشه alef_porrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    isf

پيش فرض

سلام به مهرشاد . یه سوالی داشتم :
    1. آیا این مدل سونی : fw 46 و fw 47 gy پرافیکش شیر هم میشه .آخه تو سایت ِ سونی اشاره ای نشده و فقط نوشته 1gb dedi...
    2.به نظر شما بین این چهار مدل کذوما انتخاب کنم ؟ (قبلا 1640 دل داشتم . راضی نبودم)
    a. hp 1225
    b. sony fw 46
    c . sony fw 47 gy
    d . hp dv7 2040 که البته این مدل اچ پی تازه یک ماهه وارد ایران شده و کسی خیلی در موردش نمیدونه .

همه ی این چهار مدل زیر 2 تومان هست . خوب به نظر تو که سونی fw 46 داری کدوم بهتره ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنی .

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام به مهرشاد . یه سوالی داشتم :
    1. آیا این مدل سونی : fw 46 و fw 47 gy پرافیکش شیر هم میشه .آخه تو سایت ِ سونی اشاره ای نشده و فقط نوشته 1gb dedi...
    2.به نظر شما بین این چهار مدل کذوما انتخاب کنم ؟ (قبلا 1640 دل داشتم . راضی نبودم)
    a. hp 1225
    b. sony fw 46
    c . sony fw 47 gy
    d . hp dv7 2040 که البته این مدل اچ پی تازه یک ماهه وارد ایران شده و کسی خیلی در موردش نمیدونه .

همه ی این چهار مدل زیر 2 تومان هست . خوب به نظر تو که سونی fw 46 داری کدوم بهتره ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنی .
    خودمونیما!
    کل فوروم رو ترکوندی!
    اگه انقدر برات مهم بود حتما ببینم برام پیام خصوصی همون اول میفرستادی جواب پیام خصوصیتو ارسال کردم عزیز موفق باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه لپ تاپ با کاراییه بالا بگیرم،گزینه هم اینان:
    sony fw 46 1550 iran rahjoo
    hp 1225 1690 hampard
    dell 1640 که یه خورده حرفهای متناقض راجع بهش شنیدم و دو دل شدم نسبت بهش....
    1690 زیگورات dell latirude e6500
    میخواستم راهنماییم کنید
    fw همه چیش خوبه فقط رمش ddr3 نیست و led نیست اما واقعا میرزه و چشممو گرفته اما باطریش تعطیله....و راستش میترسم دستم دووم نیاره ،چون احتمالا خیلی وقتها من روشن میزارم و مشغوله کار.... سوالم راجع بهش اینه که تا چه حد میشه رو خرکاریش حساب باز کرد؟....
    1225 هم مشکلات Fw رو داره و گرونتره البته یه چیزش عجیبه که تو سایت خود hp پیداش نمیکنم البته همینطور تو notebookcheck!!!!!! شاید مشکل از منه البته..... میخواستم بدونم باطریش چطوریاس...
    1640 هم که گفتم خوبه ولی باطریش تعطیله ....
    e6500 باطری و mobility و کاراییه محاسباتی خفنی داره ولی گرافیکش خوب نیست ومیخواستم از دوستان بپرسم گرافیکش در چه حد ضعیفه ؟ یعنی اذیت میکنه ادم رو اگه بخواد بازی کنه یا اینکه فقط همه چیز high نمیشه.... اما در کل این لپتاپ خر کار و مردیه و واسه ادمایی مثل من که همه چیو داغون میکنن باید بد نباشه!...
    دوستام منتظرم....

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه لپ تاپ با کاراییه بالا بگیرم،گزینه هم اینان:
    sony fw 46 1550 iran rahjoo
    hp 1225 1690 hampard
    dell 1640 که یه خورده حرفهای متناقض راجع بهش شنیدم و دو دل شدم نسبت بهش....
    1690 زیگورات dell latirude e6500
    میخواستم راهنماییم کنید
    fw همه چیش خوبه فقط رمش ddr3 نیست و led نیست اما واقعا میرزه و چشممو گرفته اما باطریش تعطیله....و راستش میترسم دستم دووم نیاره ،چون احتمالا خیلی وقتها من روشن میزارم و مشغوله کار.... سوالم راجع بهش اینه که تا چه حد میشه رو خرکاریش حساب باز کرد؟....
    1225 هم مشکلات Fw رو داره و گرونتره البته یه چیزش عجیبه که تو سایت خود hp پیداش نمیکنم البته همینطور تو notebookcheck!!!!!! شاید مشکل از منه البته..... میخواستم بدونم باطریش چطوریاس...
    1640 هم که گفتم خوبه ولی باطریش تعطیله ....
    e6500 باطری و mobility و کاراییه محاسباتی خفنی داره ولی گرافیکش خوب نیست ومیخواستم از دوستان بپرسم گرافیکش در چه حد ضعیفه ؟ یعنی اذیت میکنه ادم رو اگه بخواد بازی کنه یا اینکه فقط همه چیز high نمیشه.... اما در کل این لپتاپ خر کار و مردیه و واسه ادمایی مثل من که همه چیو داغون میکنن باید بد نباشه!...
    دوستام منتظرم....
    در مورد 1640 درست میگی. من خودم 1340 دارم باتریش چنگی به دل نمیزنه چه برسه به 16 اینچیش. البته گفته باشم اگه بحث باتری رو بذاری کنار از بهترین لپ تاپ های بازاره. من که از 1340 خیلی راضیم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ممنون دوستان،نمیدونم درسته که قدرت خیلی مهمه اما واسه من باطری هم مهمه ،راستش نمیخوام همش دنبال پریز برق باشم،یا اگه یه مسافرت میرم تو راه هیچ استفاده ای نکنم از حول اینکه تموم شه شارژش...
    بیشتر مدلهایی که گفتم به صورت اسمی تازه میگن 2 ساعت نگه میداره،اگه کار بکشی هم که کمتر به جز latitude ،واسه همین نظرم رو اونه بیشتر اما گرافیکه بقیه وسوسم میکنه،بنظرتون خیلی اذیتم میکنه گرافیکش برای سالی 2 تا بازی کردن؟ یا بیخیال باطریشم و ازبین اون یکی ها انتخاب کنم...

و اینکه چون گرافیک نداره میرزه latitude بگیرم؟ یا که برم یه 1520 بگیرم با 1-2 تا باطری اضافه!!! یعنی از لحاظ قدرت رتبه latitude در چه وضعیه؟ اگه دوستان بگم ممنون میشم...

داره خودمونی میشه alef_porrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    isf

پيش فرض

دوستان دیروز برای خرید نوت بوک تهران بودم و یه مدل سونی گرفتم گفتم بد نیست به شما هم معرفیش کنم چون کانفیگ جدیدی هست که جایی ندیده بودم :
    sony fw 490 dxb
    cpu : c2d 3.06 G.Hrz
    Ram : 4Gb DDRII
    hard : 320++7200
    ATI 4650 1 Gb

price : 1,800

یکی از دوستام هم 1225 hp خرید . قیمت 1750
    به نظر من اگه قرار به انتخاب بین 1640 دل و 1225 اچپی باشه. قطعا 1225 بهتره ولی بین 490 dxb سونی و 1225 من سونی را انتخاب میکنم .
    الان من 490 dxb دارم و دوستم 1225 ، و سونی برای کارهای مشترکی که با هر دو نوت بوک انجام دادیم بهتر جواب داد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با عرض سلام. من 1 سوال داشتم. میخواستم بدونم از کدوم سایت میشه درایور های اصلی ویستا رو برای مدل VGN-FW45GJ دانلود کرد و آیا ویندوز 7 هم براش اومده؟

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با عرض سلام. من 1 سوال داشتم. میخواستم بدونم از کدوم سایت میشه درایور های اصلی ویستا رو برای مدل VGN-FW45GJ دانلود کرد و آیا ویندوز 7 هم براش اومده؟
    گرچه اينجا جاي درخواست درايور لپ تاپ نيست ولي اين لينك دريافت از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اين هم لينك دريافت از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كمي در اينترنت جستجو كنيد بد نيست !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    می خواستم یک لپ تاپ بگیرم
    به نظر شما بین HP Pavilion DV6-1225 و Dell studio xps 1640 کدام را انتخاب کنم.

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •