تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: سیر کاربری(مقام کاربرا)

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام

من خودم تا حالا بیش از 8 پیغام به ادمین سینا دادم که اصلان جواب نگرفتم!! بیش از 8 پیغام به ادمین میثم دادم بازم جواب نگرفتم !! به سوپر مدیر شاهین دادم بازم نه!! به سوپر مدیر پاپ دادم بازم نه .!!. وبه سایر مدیران بخش پیغام دادم بازم جواب نگرفتم.

به نظر شما باید اینجوری باشه من با کاربر cao-cao موافقم روابط با مدیران تا ثیر داره بیشتر مدیران و همکاران با هم از قبل دوست بودن. البته به مدیرها و همکاران بر نخوره .

تازگیها هم که توی یه قسمت پست آموزشی مفید میدم پاکش میکنن. مینویسن که مثلا ن: این موضوع از فروم های دیگه برداشته شده و به درد انجمن نمیخوره/ یا مینویشن که توی این موضوع شما نام منبع را ننوشتی و به درد نمیخوره(در صورتی که نام منبع را هم نوشتم) بعد مینویسن موضوع پاک شد +ساسپند شد .

پس اگه شما موضوع را از یه جای دیگه بر نداری باید از کجا بیاری؟؟ تاه نام منبع را هم نوشته باشی . یعنی مدیرها و همکاران هر پستی را که میدن از خودشون میدن!! مگه میشه

من توی بیتر قسمتها پست دادم و با کاربر Hossein Adeli موافقم / بعضی از کاربران را میبینی که اصلا ن به فروم سر نمیزنند هنوز هم مقام شون سر جاشونه / بعضی از همکاران و مدیران هم همینطور.

بعضی از کاربرا هستند که با 150 تا پست شدن کاربر فعال /. با 900 تا پست شدن همکار. .اون وقت یه کاربر با 5000 تا پست هنوز آخر فروم بازه.

از همه ی دوستان متشکرم که به گفته های من گوش کردن. ممنون

منم در فروم های دیگه سوپر مدیر هستم.

پروفشنال Javadgenral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Hell ;)

پيش فرض

با 607 اسپم می خواد مدیر بشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آخر فروم باز

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت: Jul 2008
    محل سكونت: UnkNow PlaNet
    اخطار ها: 0/2 (2)

یکی میخواد به خودتت بگه اسپم !!!

اخطار ها: 0/2 (2)

دو تا اخطار داری معلومه همش کارت تو اسپم بازاره

آخر فروم باز *QWERT*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پاسارگاد

پيش فرض

پایان فعالیت در فروم ! دلیل : منو نه کاربر فعال میکنند نه همکار
    حالا مثلا اگه همکار بشی چی میشه؟
    بعدشم این فرو بالای 400هزار عضو داره اگه همه بخوان مثل تو باشن که دیگه هیچی.
    یه وقت ناراحت نشیا؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

دو تا اخطار داری معلومه همش کارت تو اسپم بازاره
    شما نمی دونی بهتره نگی اخطار هات برای چیه!
    راستی url تو پی سی کار نمی کنه
    از شما که می خوای مدیر بشی بعیده(شوخی)

آخر فروم باز @R3Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لازم نیست حتما متمرکز باشه اگه مثل من تو چند بخش هم فعال باشین میشین کاربر فعال انجمن ها اگه تو یک قسمت فعال باشین کاربر فعال همون قسمت
    به تعداد پست ها و مدت عضویت هم ربطی نداره و فقط مربوط به مفید بودن پستها و کمک به دیگران است
    دوست من اگه به این هم بود من تا حالا 200 بار کاربر فعال انجمن ها شده بودم....ولی دوستان به نظر من اینا اصلا مهم نیست ما اینجا جمع میشیم کنار هم که چیزای تازه یاد بگیریم و اطلاعاتمونو منتقل کنیم....اینجا عضو جدید با سوپر مدیر هیچ فرقی نداره فقط سوپر مدیر مسوولیت به دوششه که به دوش کاربرای عادی نیست...این چیزا نباید ملاک فعلایت تو فروم باشه...من اگه میخواستم مثه این دوستمون رفتار کنم که تو امضاش نوشته : پایان فعالیت در فروم ! دلیل : منو نه کاربر فعال میکنند نه همکار همون سال 2006 از اینجا میرفتم...ولی تنها چیزی که باعث شده اینجا بمونم اینه که هیچوقت حس نکردم فلانی که همکار انجمن هست یا مدیر انجمنه برتری خاصی از نظر اطلاعات یا هر چیز دیگه ای به من داره...فقط اون یه مسوولیت داره که من ندارم...امیدوارم به جای این ناراحتیای بی جا فعالیتامونو مثه همیشه ادامه بدیم...موفق باشین

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

بعضی از کاربران را میبینی که اصلا ن به فروم سر نمیزنند هنوز هم مقام شون سر جاشونه
    هیچ فهرستی از کاربران فعال در VB وجود نداره. نتیجتا ممکنه یک کاربر فعال دیگه فعالیت نکنه تو انجمن اما مدیران متوجه غیبتش نشن.

بعضی از کاربرا هستند که با 150 تا پست شدن کاربر فعال /. با 900 تا پست شدن همکار. .اون وقت یه کاربر با 5000 تا پست هنوز آخر فروم بازه.
    شمارش پست هیچ تاثیری در روند دریافت عنوان هایی مثل کاربر فعال، همکار و مدیر نداره. کاربر فعال کسیه که تاثیری قابل توجه در ارتقا سطح محتوای یک انجمن داشته باشه و این تاثیر با خطوط فکری مدیر اون انجمن هماهنگ باشه و البته مدیر هم دچار سهو ندیدن اون فرد نشده باشه ( آخه محض یاد آوری مدیران آدمن. خدا نیستن.)
    شمارش پستی که میبینید در زیر نام کاربری، برای آدم بزرگهاست. چون آدم بزرگ ها احتیاج دارن همه چیز رو بشمارن. (مقدمه شازده کوچولو)

روابط با مدیران تا ثیر داره بیشتر مدیران و همکاران با هم از قبل دوست بودن. البته به مدیرها و همکاران بر نخوره
    کاملا درسته، ادمین ها با کاربران خوب (فعال) فروم دوست میشن و دوست هستن. اون کاربر ها مدیر میشن و اونها هم با کاربر های خوب (فعال) فروم دوست میشن و این چرخه ادامه داره. اما این دوستی فرق داره با رفیق بازی مد نظر شما.
    انسان ها وقتی در محیطی به مشکل برخورد میکنن دو راه مقابلشونه. یکی اینکه محیط رو عوض کنن. دو اینکه خودشون رو عوض کنن.
    راه دوم رو امتحان کنید.

یه نکته عجیب که برای مدیر ارشد سابق باقی مونده اینه که چرا یه عده اینقدر عنوان دار شدن براشون مهمه. و چرا همون ها وقتی به عنوان میرسن، داشتن عنوانشون رو نشانه سو استفاده ادمین ها از خودشون تلقی میکنن!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه نکته عجیب که برای مدیر ارشد سابق باقی مونده اینه که چرا یه عده اینقدر عنوان دار شدن براشون مهمه. و چرا همون ها وقتی به عنوان میرسن، داشتن عنوانشون رو نشانه سو استفاده ادمین ها از خودشون تلقی میکنن!
    سلام آقا بابک گل...
    آی گل گفتی...

این سوال منم هست....

واقعا چرا!؟؟!؟!؟!؟!

شاید دلیلش این باشه که فکر میکنند هر چی عنوان بالاتر بره، مدیریتشون بیشتر میشه.... (یه مدیریت واهی و خشک و خالی)

غافل ازاینکه هر چی عنوان بالاتر بره، مسئولیت چنیدن برابر خواهد شد....

موفق باشید

پروفشنال wonderful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    AZADI LAKE

پيش فرض

بابا ترو خدا خودتون رو درگیر این مقام ها نکنید این یه فضای مجازیه این ستاره ها هم مسیر زندگی هیچکس رو تغییر نمیده

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •