تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید موس و کیبورد با این مشخصات !

پروفشنال Glad Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اینم اضافه میکنم من کلا معتاد شدم به موسم!
    وقتی با موسهای دیگه کار میکنم حس میکنم دستم روی گوش کوبه!
    اگه میخوای این حسو تجربه کنی حتما یکی از این دو مدل رو بخر تا باورت بشه ارزش انقدر پول رو داره
    آخه دوست عزیز من نمی خوام اینقدر بودجه بزارم واسه ی موس و کیبورد ...

اینجور که معلومه با این بودجه ای که من دارم نمیشه موس و کیبورد حسابی خرید . حالا بازم دوستان لطف کنن ببینن میشه یه چیزی معرفی کنن که به بودجه ی من بخوره . گفتم هم بودجه ـم حدود چهل پنجاه تومن هستش ...

هی عکس این موس و کیبورد های خفن رو اینجا میزارید هی مثل این یارو الیاس من رو وسوسه می کنید تا آخر برم یکی از همینا بگیرم اونوقت باید به جای یه ماه تو سال همه ی سال رو روزه بگیرم ها !!! لطف کنید ببینید میشه با این بودجه ما یه چیزه خوب گرفت !؟

ممنون ...

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

A4Tech G800
    حدود 21 تومن

A4Tech X-755FS
    حدود 22 تومن
    Last edited by Ultra_Black; 17-09-2009 at 15:33.

3. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

این مدل موسی که دوستمون گذاشته خوبه منظورم پست بالا هست ولی کیبورد ارزون من فراسو رو پیشنهاد میکنم یه مدلی که الان خیلی زیاد شده یعنی 8900 واقعا کیبورد خوبیه ارزونم هست

5. این کاربر از mehrshad taheri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آخه دوست عزیز من نمی خوام اینقدر بودجه بزارم واسه ی موس و کیبورد ...

اینجور که معلومه با این بودجه ای که من دارم نمیشه موس و کیبورد حسابی خرید . حالا بازم دوستان لطف کنن ببینن میشه یه چیزی معرفی کنن که به بودجه ی من بخوره . گفتم هم بودجه ـم حدود چهل پنجاه تومن هستش ...

هی عکس این موس و کیبورد های خفن رو اینجا میزارید هی مثل این یارو الیاس من رو وسوسه می کنید تا آخر برم یکی از همینا بگیرم اونوقت باید به جای یه ماه تو سال همه ی سال رو روزه بگیرم ها !!! لطف کنید ببینید میشه با این بودجه ما یه چیزه خوب گرفت !؟

ممنون ...
    جالبش اینجاست بدونی من اصلا نمیخواستم g9 رو بخرم موقعی که خریدم یه سری دوستانم مسخره کردن
    ولی وقتی باهاش یخورده کار کردن فهمیدن فرقش چیه
    اگه میتونی انقدر هزینه کنی که به جاش یه عمر راحتی بکن ایرادی نداره
    مثلا g9 3200dpi هست همین موسی که این دوستمونم معرفی کرد اگه اون موسی باشه که تو ذهن منه اونم 3200dpi هست ولی 3200 این کجا اون کجا!

7. این کاربر از mehrshad taheri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

این مدل موسی که دوستمون گذاشته خوبه منظورم پست بالا هست ولی کیبورد ارزون من فراسو رو پیشنهاد میکنم یه مدلی که الان خیلی زیاد شده یعنی 8900 واقعا کیبورد خوبیه ارزونم هست

با مارک فراسو اصلا حال نمی کنم نمی دونم چرا بدم میاد ازش !! بله اتفاقا کیبورد خوب و نرمی هستش . توی شرکت هم با همین فراسو مجبوریم نقشه بکشیم !

جالبش اینجاست بدونی من اصلا نمیخواستم g9 رو بخرم موقعی که خریدم یه سری دوستانم مسخره کردن
    ولی وقتی باهاش یخورده کار کردن فهمیدن فرقش چیه
    اگه میتونی انقدر هزینه کنی که به جاش یه عمر راحتی بکن ایرادی نداره
    مثلا g9 3200dpi هست همین موسی که این دوستمونم معرفی کرد اگه اون موسی باشه که تو ذهن منه اونم 3200dpi هست ولی 3200 این کجا اون کجا!
    برادر مثل اینکه واقعا شما با الیاس نسبتی داری ! انشالله توی سال های آینده از این موس و کیبورد های شما هم می گیریم ! عجله ای نیست ...

از همه ی دوستانی که راهنمایی کردن باید تشکر کنم . واقعا ممنون . فکر می کنم این موس و کیبوردی که دوست خوبم Ultra_Black جان معرفی کردن گزینه ی خوبی باشه واسم . از ریخت و قیافه ـش هم خوشم اومد . ممنون ...

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان عید همه مبارک.

من امروز رفتم که این موس و کیبورد رو بگیرم . موس ـش رو که تموم کرده بود . گفت پس فردا واست میارم . کیبوردش رو داشت و فقط همین مغازه بود که محصولات A4Tech رو داشت . کیبورد رو تونستم 23 تومن ازش بگیرم ! دیگه ارزونتر نمی داد . الان هم دارم اولین جملات رو باهاش اینجا تایپ می کنم . خیلی چیز با حالایه واقعا ازش راضی هستم . چقد خوبه ها آدم قبل از اینکه می خواد یه چیزی بخره بیاد با چارتا آدم حسابی مشورت کنه ها ! ممنون دوستان .

فقط یه چیزی ! این کیبورده دو تا کلید داره با اسم S و D که مخفف Speed Shift Button و Direction Shift Button هستن . من کاتالوگ کیبورد رو خوندم و یه چیزایی فهمیدم ! ولی راستش درست توجیح نشدم . می دونم که میشه با این کلید S سرعت کیبورد رو سه برابر کرد ولی بیشتر با کلید D مشکل دارم . دوستان اگه لطف کنن و من رو توجیح کنن و با طرز کار این دو تا دکمه آشنا کنن ممنون میشم . سه صفحه از کاتالوگش رو هم اسکن کردم واستون میذارم این پایین :

هه ! چقدر تایپ با این کیبورده حال میده

ممنونم میشم راهنمایی کنید ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouyapro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

چقد خوبه ها آدم قبل از اینکه می خواد یه چیزی بخره بیاد با چارتا آدم حسابی مشورت کنه ها !
    خیلی
    منم بسیار از این امر خیر دیدم
    متاسفانه a4tech مشهد بسیار کمه!کسی میدونه از کجا میشه یافت؟

(این پستم اسپمه؟)

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان

آقا این یارو که قرار بود این موسه رو برای من بیاره ، گفت که این مدل رو کسی نداره و از همکارام هم پرسیدم و هیچ کدم نداشتن ! ولی دو سه مدل دیگه معرفی کرد و گفت تو مایه های همین موسیه که می خوای . مدل یکیش که گفت dpi 2500 هست رو من ازش پرسیدم این بود : XL750S . قیمتش هم گفت حدود 27 هزار تومن !
    دوستان لطف کنن بگن این موسه خوبه یا نه ؟ چون بهش گفتم امشب ساعت هشت میام ازت می گیرم .

ممنون .

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

سلام

سلام دوستان

آقا این یارو که قرار بود این موسه رو برای من بیاره ، گفت که این مدل رو کسی نداره و از همکارام هم پرسیدم و هیچ کدم نداشتن ! ولی دو سه مدل دیگه معرفی کرد و گفت تو مایه های همین موسیه که می خوای . مدل یکیش که گفت dpi 2500 هست رو من ازش پرسیدم این بود : XL750S . قیمتش هم گفت حدود 27 هزار تومن !
    دوستان لطف کنن بگن این موسه خوبه یا نه ؟ چون بهش گفتم امشب ساعت هشت میام ازت می گیرم .

ممنون .
    همچین مدل موسی نیست فکر کنم منظورتون XL-750 F باشه

در کل موس خوبی هست و در صورت نبود X-755S میتونه جایگزین خوبی باشه
    موفق باشید

13. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •