تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: مادربوردعالی برای کارتskystar2 2.8A

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان من دوسال تو فروم های ماهواره عضوم تمام مشکلاتی که کاربرا داشتن با چیپ nforce بوده بخاطر همین گفتم یه سرچ بکن مشکل دیسی داشتن هم بخاطر اینه که : 1: w3 رو قیچی زدم رو هاتبرد در حالی که برای دیسی نداشتن باید دیش مستقیم گذاشت 2: skynet شون مشکل داره 3: دو فایل مهم regex & rules در اسکاینت مشکل داره اونم بخاطر اینکه هرکی واسه خودش یکی درست کرده گذاشته تو اینترنت هرکی خواست دانلود آفلاین داشته باشه بمن بگه یه اسکاینت بهش بدم شب تا صبح بزراه هم هاردش پر میشه هم یدونه دیسی هم نمیاره

2. 2 کاربر از SHAHRAMMSTEIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اعضا دیگر هم اگه حرف دارن بسمه اله

داره خودمونی میشه red_waves's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

متاسفانه چیپ مادربرد های جدید P31-P35-P45 و کلا خانواده G31 با اسکای استار مشکل داره و تداخل IRQ پیدا میکنه و باعث دیسی میشه
    من پیشنهاد میکنم از چیپ های غیر اینتلی استفاده کنید
    پس چرا ماله من نمی شه؟
    مشکل از چی هستش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان سلام
    من با یه کامپیوتر فروشی در مجتمع تک مشهد کار میکنم هر وقت کارت رسیوری میفروشن من برای نصب و راه اندازی آفلاین میرم
    همین اخیرا یه جا برای نصب و راه اندازی رفتم کارتش Skystar2.8a بود از همین کارت ها که 2 تا پک داره
    بعد از نصب کارت و تنظیم دقیق جهت ها متوجه شدم که این کارت رو بعضی از فرکانس ها سیگنال نمیده من همیشه کارت sky star خودم که مدل 2.6a هست همراهمه بعد کارت خودم رو روی سیستمش نصب کردم و متوجه شدم که مشکل بیشتر فرکانس ها حل شد اما نه تمامی فرکانس ها
    مثلا فرکانس 11054 به هیچ عنوان با کارت 2.8 جواب نداد اما با کارت خودم که 6 سال پیش خریدمش خوب جواب داد
    مادربوردش گیگا بود اما دقیق به مدلش توجه نکردم
    سوالی که از شما دوستان دارم اینه که که اگر مشکل از مادر بورده پس چرا با کارت 2.6 خودم همون مادر بورد گیگا بهتر کار کرد؟
    آیا ایم امر میتونه برتری کارت 2.6 رو نسبت به 2.8 برسونه یا مساله سر مچ شدنه؟
    و اینکه کارت 2.8 با چه مادربورد هایی خوب کار میکنه لطفا فوری پاسخ بدید تا از همین لحظه مشکل اون هایی که میخوان از امروز به بعد کارت بخرن رو حل کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

شاید کارتت اورکلاک شده

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •