تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خرید لپتاپ Apple با قیمت محدود ، برای مصارف نسبتا خاص

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض خرید لپتاپ Apple با قیمت محدود ، برای مصارف نسبتا خاص

سلام بر شما با توجه به بودجه ی اینجانب و لپتاپ حال حاضر اینجانب : Dell Vostro 1500 2.2 GHz CPU چه حرکتی باید انجام بدم ؟

ببینید یکی از بستگان ما می خواد بره چین برای نمایشگاه ، ما بهش گفتیم یه لپتاپ اپل بیاره واسمون که قیمت هم پایین تره

با توجه به اینکه من با نرم افزار های گرافیکی Corel Draw X4 و Adobe Photoshop CS4 و Adobe Soundbooth CS4 کار می کنم می خوام یه سیستم روون در حد 1 میلییون و 300 هزار تومان باشه ( نهایتا 400 ) البته به قیمت چین که فک کنم بیاد ایران 500-600-700 تومن بیاد روش ( اطلاعی در این زمینه ندارم ) ، الان لپتاپ خودم 2 GB رم داره ولی با مشکل حافظه مواجهم و کارام گاها با کندی انجام میشه

ممنون میشم اینجانب رو کمک کنید

آخر فروم باز glc_engineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

سلام بر شما با توجه به بودجه ی اینجانب و لپتاپ حال حاضر اینجانب : Dell vostro 1500 2.2 ghz cpu چه حرکتی باید انجام بدم ؟

ببینید یکی از بستگان ما می خواد بره چین برای نمایشگاه ، ما بهش گفتیم یه لپتاپ اپل بیاره واسمون که قیمت هم پایین تره

با توجه به اینکه من با نرم افزار های گرافیکی corel draw x4 و adobe photoshop cs4 و adobe soundbooth cs4 کار می کنم می خوام یه سیستم روون در حد 1 میلییون و 300 هزار تومان باشه ( نهایتا 400 ) البته به قیمت چین که فک کنم بیاد ایران 500-600-700 تومن بیاد روش ( اطلاعی در این زمینه ندارم ) ، الان لپتاپ خودم 2 gb رم داره ولی با مشکل حافظه مواجهم و کارام گاها با کندی انجام میشه

ممنون میشم اینجانب رو کمک کنید
    دوست عزيز تفاوت قيمت لپ تاپ در ايران با چين حداكثر سيصد هزار تومنه
    به اضافه اينكه استاندارد چين و لپ تاپ هايي كه به سفارش خود چين ساخته ميشن نسبت به لپ تاپ هاي ايران و خاورميانه ضعيفترن

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض

رد می کنم صاحاب اینجا ( ممد لپتاپ گف شیشصد تومن ) خود بنده خدا تبعه ی چین هست !!!

خوب بحث سر استاندارد نیس ، من کانفیگ رو به این بنده خدایی که می خواد بره بیاره میگم ، مدل ارائه کنید + قیمت ( لیست قیمت و مدل دارم ، می خوام با توجه به کارهایی که می خوام بکشم معرفی بشه ) کفایت می کنه !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

من گفتم نسبت به گارانتی دارهای ایرانی ... اونم برای مدل های بالا هومن جان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •