تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 45 از 45

نام تاپيک: بهترین وقدرتمند ترین پردازنده intel که در ایران وجود داره چیه و قیمتش چقدره

پروفشنال iraniran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

چون اين مادربرد خيلي دير وارد ايران شد و تعدادشم كم بود با اين قيمتهاي گرون به فروش ميرسه. من يادمه كمترين قيمتي كه از اين مادربرد داشتم 360 تومن با 3 سال گارانتي ديجيتال بود كه نخريدم گفتم صبر ميكنم بعدا ميخرم (كاش ميخريدم). اما يه هفته بعد كه با همون فروشنده تماس گرفتم گفت 2 تا بيشتر نمونده 400 تومن تا 390 هم راه ميومد. دوباره هفته بعدش كه تماس گرفتم بيبينم دوباره جديد براش نيومده گفت يكي بيشتر باقي نمونده 450 تومن. اون رو هم تا 420 راه اومد. ولي بازم گرون بود. به همين دليل انتظار ميره بعد از عيد وقتي مادربردهاي x58 تو بازار زياد بشوند. بازار رقابتي تر بشه و اين مادربرد با قيمت واقعي تري فروخته بشه.

آخر فروم باز ehsan_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

زیاد نباید خوش بین بود
    همون ماجرای x48 تکرار میشه
    باید منتطر p55 بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه I HAVE RETURNE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    NO WHERE

پيش فرض

p55 نمیتونه روی بازار x58 تاثیر خیلی زیادی بزاره!! چون اصلا قراره باهم باشند! همونجوری که p35 و x38 توی بازار همدیگه تداخل چندان زیادی نکردند!( البته کردند ولی کم)

پروفشنال iraniran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

ولي من خوشبين هستم. به هزارو يك دليل. اول از همه بحران اقتصادي كه گريبان گير ايران شده، ديگه شركتها به نظرم سر عقل اومدن. همين يه بار كه جنس رو دستشون باد كرد كسي با اين قيمتا نرفت سراغشون براشون بس بود. (ميدونم خيلي ها خريدند ولي اون انتظاري كه ميرفت برآورده نشد)‌. در بازار الان كسي موفقه كه جنسو بتونه سريع بياره و سريع هم آب كنه (ولو با سود كم) كه فكر ميكنم شركت ها فهميدند.
    همونطور كه سي پي يو اولش كه وارد بازار شد 500 تومن بود الان كه شب عيد شده 290 تومن مادربرد هم پايين خواهد اومد.
    وقتي به عنوان مثال مادربرد p6t deluxe با قيمت اوليه 360 تومن (گارانتي دارش رو منظورم هست نه از اين قاچاقي ها) جاي اميدواري ميره كه قيمتش بعد از عيد به قيمت جهاني نزديك بشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

ولي من خوشبين هستم. به هزارو يك دليل. اول از همه بحران اقتصادي كه گريبان گير ايران شده، ديگه شركتها به نظرم سر عقل اومدن. همين يه بار كه جنس رو دستشون باد كرد كسي با اين قيمتا نرفت سراغشون براشون بس بود. (ميدونم خيلي ها خريدند ولي اون انتظاري كه ميرفت برآورده نشد)‌. در بازار الان كسي موفقه كه جنسو بتونه سريع بياره و سريع هم آب كنه (ولو با سود كم) كه فكر ميكنم شركت ها فهميدند.
    همونطور كه سي پي يو اولش كه وارد بازار شد 500 تومن بود الان كه شب عيد شده 290 تومن مادربرد هم پايين خواهد اومد.
    وقتي به عنوان مثال مادربرد p6t deluxe با قيمت اوليه 360 تومن (گارانتي دارش رو منظورم هست نه از اين قاچاقي ها) جاي اميدواري ميره كه قيمتش بعد از عيد به قيمت جهاني نزديك بشه.
    در ايران فقط بايواستار به سرعت و قيمت خوب وارد مي كنه الان هم قيمت x58 اين مادربرد خيلي خوبه براي اور هم اگه فوق حرفه اي نباشيم عاليه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •