تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: سوال در مورد استفاده از لپ تاپ هنگامیکه به برق وصل است

پروفشنال cyrus_achamenian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض سوال در مورد استفاده از لپ تاپ هنگامیکه به برق وصل است

سلام

سوالی داشتم...وقتی باتری دستگاه پره، آیا بهتره که باتری رو در بیاری اگه بخوای با همون آداپتور کار کنی؟؟؟؟

(دستگاه من هم Vaio هستش)

ممنون ار لطف و توجهتون

2. این کاربر از cyrus_achamenian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mh.attari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

سوالی داشتم...وقتی باتری دستگاه پره، آیا بهتره که باتری رو در بیاری اگه بخوای با همون آداپتور کار کنی؟؟؟؟

(دستگاه من هم vaio هستش)

ممنون ار لطف و توجهتون
    دوست عزیزم بزار روش باشه و از برقم استفاده کن ولی هر یه هفته از باتریتم استفاده کن تا سالم بمونه

4. این کاربر از mh.attari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

دوست عزیزم بزار روش باشه و از برقم استفاده کن ولی هر یه هفته از باتریتم استفاده کن تا سالم بمونه
    پس لزومی نداره که وقتی به برق وصله و باتریشم پره، باتری رو دربیارم؟؟؟

2 نفر به من گفتن بهتره دربیاری....منم گفتم بیام اینجا بپرسم ببینم حقیقت داره یا نه؟؟!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ببین همیشه در حال فول شارژ باشه خوبه اما هر از چند گاهی بزار باتری اش خالی بشه و پر بشه

7. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nikolas_95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

پس لزومی نداره که وقتی به برق وصله و باتریشم پره، باتری رو دربیارم؟؟؟

2 نفر به من گفتن بهتره دربیاری....منم گفتم بیام اینجا بپرسم ببینم حقیقت داره یا نه؟؟!!!
    سلام

از یکی از دوستان شنیدم که این مسئله مربوط به باگ اچ پی هست که بعد از شارژ کامل ، باطری رو از مدار خالی نمیکنه و هی پر و خالی میکنه! و میگفت بقیه مدل ها مشکلی ندارن

اما یه چیزی که شنیدم و دقیق علتش و نمیدونم اینه که میگن هر از چندگاهی باطری رو در بیارید و با برق کار کنه!
    کسی میدونه علت چیه؟

ممنون

9. 2 کاربر از Nikolas_95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

از یکی از دوستان شنیدم که این مسئله مربوط به باگ اچ پی هست که بعد از شارژ کامل ، باطری رو از مدار خالی نمیکنه و هی پر و خالی میکنه! و میگفت بقیه مدل ها مشکلی ندارن

اما یه چیزی که شنیدم و دقیق علتش و نمیدونم اینه که میگن هر از چندگاهی باطری رو در بیارید و با برق کار کنه!
    کسی میدونه علت چیه؟

ممنون
    دوست نازنینم اولا این که hp چنین صوتی بزرگی نمیده وشما حرف های دیگران (که حتما هم ناواردن )رو جدی نگیرید دوم اینکه اگر دفتر چه ی همراه لپ تاپ رو مشاهده کنید خود سازنده هم توصیه کرده که بزارید باتری روش بمونه ولی ازش استفاده کنید(که من از متخصصین شنیدم هر هفته یک بار یا بیشتر از باتری باید استفاده شه تا کارایی خود رو از دست نده )

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

چیزی که من از یه نفر شنیدم این بود که...به خاطر حرارت لپ تاپ، وقتی دارید با برق کار می کنید بهتره باتری رو دربیارید!! چون وقتی که با باتری دارید کار می کنید که کاریش نمیشه کرد!!!

می گفت عمر باتری با حرارت کم میشه...پس وقتی باتری پره و با برق هم دارید کار می کنید بهتره درش بیارید!!!

البته هنوز این موضوع بهم ثابت نشده....!!!

12. این کاربر از cyrus_achamenian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم...
    چیزی که من از یه نفر شنیدم این بود که...به خاطر حرارت لپ تاپ، وقتی دارید با برق کار می کنید بهتره باتری رو دربیارید!! چون وقتی که با باتری دارید کار می کنید که کاریش نمیشه کرد!!!

می گفت عمر باتری با حرارت کم میشه...پس وقتی باتری پره و با برق هم دارید کار می کنید بهتره درش بیارید!!!

عزیزجان ایشون یگ حرفی زده دیگه شما هی حرف اشتباهشه تکرار نکن اینجا.......
    متاسفانه این دور و زمونه هر کی یگ پول توجیبیشه جمع میکنه و یک لپتاپ میخره بعد یکهفته خودشه متخصص لپتاپ میگیره و هی نظریه صادر میکنه!!!!
    در خانه کس است یک حرف بس است......آقای Registered user نظر حرفه ای درست بر اساس تجربیات زیاد چند ساله دادن که کاملن درسته.......قبلن هم بارها صحبتش شده و گفته شده.......
    دیگه باقیش با خودته و به میزان سواد و تخصصت توووی الکترونیک ربط پیدا میکنه و همچنین به اینکه چقدر نگاهت به دهن مردمه!

14. 2 کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلامم...

عزیزجان ایشون یگ حرفی زده دیگه شما هی حرف اشتباهشه تکرار نکن اینجا.......
    متاسفانه این دور و زمونه هر کی یگ پول توجیبیشه جمع میکنه و یک لپتاپ میخره بعد یکهفته خودشه متخصص لپتاپ میگیره و هی نظریه صادر میکنه!!!!
    در خانه کس است یک حرف بس است......آقای registered user نظر حرفه ای درست بر اساس تجربیات زیاد چند ساله دادن که کاملن درسته.......قبلن هم بارها صحبتش شده و گفته شده.......
    دیگه باقیش با خودته و به میزان سواد و تخصصت توووی الکترونیک ربط پیدا میکنه و همچنین به اینکه چقدر نگاهت به دهن مردمه!
    فرمایشات شما دوستان عزیزم درست ولی من یه توصیه میکنم به جز با افراد متخصص با کس دیگه ای مشاوره نکنید دوستان.
    این که می فرمایید گرما عمر باتری رو کاهش میده کاملا درسته ولی این عمر خیلی نامحسوسه و در حقیقت اصلا به حساب نمی یاد

آخر فروم باز Nikolas_95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست نازنینم اولا این که hp چنین صوتی بزرگی نمیده وشما حرف های دیگران (که حتما هم ناواردن )رو جدی نگیرید دوم اینکه اگر دفتر چه ی همراه لپ تاپ رو مشاهده کنید خود سازنده هم توصیه کرده که بزارید باتری روش بمونه ولی ازش استفاده کنید(که من از متخصصین شنیدم هر هفته یک بار یا بیشتر از باتری باید استفاده شه تا کارایی خود رو از دست نده )
    البته کسی که این حرف و زد ، هم تو این مسائل وارد بود هم خودش اچ پی داشت

حالا شاید اون مدل باگ داشته ، یا شاید هم مربوط به مدل های قدیمیش بوده

حالا در مورد اینکه گرما چقدر تاثیر داره نمیدونم
    اما خب ، من خودم که با xps 1530 کار میکنم ، بعضی وقتها فکر میکنم فنش خرابه : پی
    فقط موقع بازی یا کارهای سنگین صدای فن ها در میاد ، اکثر کم صدا و خیلی کم گرم میکنن
    من که هروقت به باطری دست میزنم ، خنک هست!

17. این کاربر از Nikolas_95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •