تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 44 از 44

نام تاپيک: درخواست راهنمایی برای خرید مادربرد، پردازنده و رم

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این یارو کی بوده خواسته اینطوری بندازه . اینا سر جمع روی هم رفته 250 هزار تومن هم نمیشه . اول اینکه گرافیک GS از رم کامپیوترت می گیره ضمنا با این قیمت می تونی چیز خوبی ببندی این سیستمی که به شما گفته چیز خیلی ضعیفی در میاد .
    چرا دیگه، قیمتش تقریبا همین میشه، یه ده تومن حالا ارزون تر. اینا رو تو سایت رایان سبا قیمتاش رو در آوردم جمع کردم:

مادربود:91تومن

cpu: اینم 72تومن

گذافیک: 45تومن

رم: به فرض 18تومن

پاور: اینم 15 تومن.

مجموع میشه 241 تومن.

حالا سر قیمت که داره میندازه یا نه بحث نکینم. میخوام بدونم چی بگیرم؟! ( در ضمن توجه کردین که من رشت هستم، پس از تهران قطعات یکم گرون تر هست )

من یه سیستم میخوام که بعد ها با کمی آپگرید رو رم و گرافیکش راحت بتونم بازی هم بکنم. بنابراین میخوام CPU و مادربورد خوبی باشه، که این دوتا بعدا اذیتم نکنن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه moji2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوست عزیز شما نوشتی 521 تومن نه 241 تومن فکر کنم اونجا اشتباه نوشتی . اگه 251 تومن هم باشه خوبه من رو حساب 521 تومن گفتم داره میندازه . همین چیز هایی که داری می گیری خوبه بعدا خواستی افزایش بدی میشه پاور و رم و گرافیک . CPU و مادربورد زیاد برای GAME مطرح نیستند . من کسر رو سراغ دارم که CPU 2180 و مادربور 65 تومنی با 2GB رو و گرافیک 8800GT بسته

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست عزیز شما نوشتی 521 تومن نه 241 تومن فکر کنم اونجا اشتباه نوشتی . اگه 251 تومن هم باشه خوبه من رو حساب 521 تومن گفتم داره میندازه . همین چیز هایی که داری می گیری خوبه بعدا خواستی افزایش بدی میشه پاور و رم و گرافیک . CPU و مادربورد زیاد برای GAME مطرح نیستند . من کسر رو سراغ دارم که CPU 2180 و مادربور 65 تومنی با 2GB رو و گرافیک 8800GT بسته
    بله اونجا اشتباه نوشته بودم که رفتم و تصحیح کردم. ببخشید.

مادربود 91 تومن بود نه 65 تومن. بعد یه سوال در باره نوع هسته ی CPU داشتم، 2180 نوع هستش Allendale هست ولی 7300 نوع هستش Wolfdale. اینا چه فرق هایی با هم میکنن؟ اختلاف قیمت این دوتا زیاد هست ( چیزی در حدود 58 تومن ) و فکر میکنید که واقعا لازم باشه 7300 بگیرم؟

بعد اینکه این کارت گرافیکی که الان میخوام بیگیرم، چقدر از فضای رم من رو میگیره؟

درکل همه موافق این سیستم هستند؟ ببندم؟!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان با بودجه فعلی (300-350)شک نکنید و این سیستم رو بخرید!
    به نظر من و خیلی ها!تو این رنج بهترین انتخاب هستند(با توجه به قیمت/کیفیت) البته قیمتها حدودیه.
    مادربرد چیپ p43 با بهترین امکانات -پردازنده دو هسته ای عالی از اینتل-کارت گرافیک نسبتا متوسط!.......
    مادربرد:
    Asus P5QL-Pro=110

پردازنده:
    Intel Core 2 Duo E7300=130

رم:
    Patriot 2G DDR2 800Mhz=35

پاور:
    Green GP430=30

کارت گرافیک:
    (هر کدوم پولتون رسید بخرید!)
    Club 6200GT=20
    Biostar 8400GS=35
    ........................
    Sparkle 8500GT=50
    Asus 8600GTS=75

سیستم خیلی خوبیه که ارزش هزینه کردن+امکان ارتقا رو داره!
    اگه هم خواستید مادربرد رو برند ارزونتری بخرید(الایت) همون مدلی که دوستان گفتن ولی من پیشنهاد نمی کنم!ارزونتر از این باید 7200 یا 5200 بخری پردازنده رو (5200 رو باید اورکلاک کنی تا به پرفرمنس بالا برسی!)
    مشخصاتشون رو خواستی برو:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Kianoosh; 09-11-2008 at 03:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •