تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: سیم کارتم سوخت و از Ir-tci تبدیل شد به Ir-mci

آخر فروم باز hessam_sz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من سوني اريكسون دارم، همين مشكل رفيقمون پيش اومد برام. ميشه راهنمايي كني؟
    ميشه بگين گوشيتون چيه؟
    من دارم ميرم مسافرت و ممكنه تا 2 روز ديگه نتونم جوابتون را بدم .اگر عجله داريد به اين تاپيك مراجعه كنيد اين كار از طريق نصب الف امكان پذيره
    اگر عجله هم نداريد بذار من برگردم بهت توضيح ميدم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by hessam_sz; 22-10-2008 at 13:33.

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ای بابا! خدا کنه از همه رو نسوزنن! من 8 سال پیش خطم رو خریدم و هنوزم سند نزدم، اصلا نمیدونم صاحبش کجاست، زنده، مرده! فقط یه قولنامه ازش دارم!اگه بسوزنن خطم رو که دیگه جدیدش رو بهم نمیدن!یک میلیون و دویست پولش رو دادم! از این گذشته حدود 200 نفر این شمارم رو دارن،چون کارم با موبایله، اگر عوض کنم باید به همشون خبر بدم! راهی وجود نداره دوستان؟!!

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ای بابا! خدا کنه از همه رو نسوزنن! من 8 سال پیش خطم رو خریدم و هنوزم سند نزدم، اصلا نمیدونم صاحبش کجاست، زنده، مرده! فقط یه قولنامه ازش دارم!اگه بسوزنن خطم رو که دیگه جدیدش رو بهم نمیدن!یک میلیون و دویست پولش رو دادم! از این گذشته حدود 200 نفر این شمارم رو دارن،چون کارم با موبایله، اگر عوض کنم باید به همشون خبر بدم! راهی وجود نداره دوستان؟!!
    تا قبل از اينكه بسوزونن سعي كن طرف را پيدا كني اگر هيچ كاري نميشه كرد مگر اينكه بري شكايت كني و...ارزش نداره.
    چطوري 1200000 پول دادي ولي سند نگرفتي؟پس قبضش كجا مياد؟
    الان مردم سيمكارت 40000 تومني ميخرن سند ميزنن.

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تا قبل از اينكه بسوزونن سعي كن طرف را پيدا كني اگر هيچ كاري نميشه كرد مگر اينكه بري شكايت كني و...ارزش نداره.
    چطوري 1200000 پول دادي ولي سند نگرفتي؟پس قبضش كجا مياد؟
    الان مردم سيمكارت 40000 تومني ميخرن سند ميزنن.
    والا چی بگم! آدم هر چی دردسر میکشه از همین آشناهاست! یه آشنا موبایل فروش داشتیم اینو برامون قول نامه کرد. اون اوایل با صاحب خط تماس داشتم، اما بعد از اون جا رفت(مستاجر بود)دیگه نه آدرسی ازش دارم نه شماره تماس. تو این چند سالم هر 2 ماه المثنی میگرفتم. البته این اوخر که از طریق پیامک صورتحساب میاد و پرداخت میکنم.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

والا چی بگم! آدم هر چی دردسر میکشه از همین آشناهاست! یه آشنا موبایل فروش داشتیم اینو برامون قول نامه کرد. اون اوایل با صاحب خط تماس داشتم، اما بعد از اون جا رفت(مستاجر بود)دیگه نه آدرسی ازش دارم نه شماره تماس. تو این چند سالم هر 2 ماه المثنی میگرفتم. البته این اوخر که از طریق پیامک صورتحساب میاد و پرداخت میکنم.
    پس بايد تو روزنامه آگهي بزني پيداش كني.
    البته تا اونجا كه من ميدونم با اون قولنامه ميشه سند زد به شرطي اصل سند و يك فوتو كپي از شناسنامه طرف داشته باشي كه اگر موقع قولنامه اين را هم نگرفته باشي ديگه...
    الان من يه خط فروختم به مغازه يارو گفت واسه سند زدن فقط بايد يه فوتوكپي شناسنامه بدي ما خودمون سند ميزنيم نيازي به حضور شما نيست.

6. این کاربر از hessam_sz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •