تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: همراه اول باید از مشترکین ایرانسل عذر خواهی کند

پروفشنال teza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

باز هم سلام
    دوستان عزیز توجه کنند که من هم منکر خدماتی که ایرانسل ارائه کرده و باعث تغییرات اساسی در شبکه همراه کشور شد نیستم همانطور که پارسا گفتند اما در اینجا قصد ما بیان نواقص و کاستی ها ست بله همراه اول هم کم و کاستی دارد بر منکرش درود مباد
    پس چه بهتر همونطور که دوستان از تبلیغ همراه اول ناراحت شدند سعی کنیم به این شرکت هم توهین نکنیم کلماتی مثل دزد و شیاد و... زیبنده نیست
    چرا نیست دوست عزیز این ها من فکر کنم از افغانستان هم بدتر سرویس دهی میکند نگاه کن این ها با این همه تبلیغ نمی شه با هاش یه اس ام اس ساده فرستاد من الان یه هفته هست نمی تونم مسیج بفرستم نه فقط با گوشی خودم بلکه با هر گوشی چرت 912 که تست کردم بازم هزار رحمت به ایرانسل که میشه با هاش مسیج زد این ها بد ترین شرکت مخابراتی جهان هستند ودزد ترین افراد

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

چرا نیست دوست عزیز این ها من فکر کنم از افغانستان هم بدتر سرویس دهی میکند نگاه کن این ها با این همه تبلیغ نمی شه با هاش یه اس ام اس ساده فرستاد من الان یه هفته هست نمی تونم مسیج بفرستم نه فقط با گوشی خودم بلکه با هر گوشی چرت 912 که تست کردم بازم هزار رحمت به ایرانسل که میشه با هاش مسیج زد این ها بد ترین شرکت مخابراتی جهان هستند ودزد ترین افراد
    دوست عزیز شما به ارسال نشدن پیامک گیر دادی ولی تا حالا به مشکلات ایرانسل توجه کردی.
    چندین تاپیک در مورد عدم ارسال پیامک همراه اول زده شده ولی کسی در مورد ایرانسل حرفی نمیزنه.نمیدونم یا کسی ایرانسل نداره و همه همراه اول دارند یا کسی عارش میاد بگه ایرانسلش مورد داره.

حدود یکماه هست که خط ایرانسل با پیش شماره 0937 به بازار اومده.
    این سیمکارتها حدودا یکطرفه هست. تو اکثر این سیمکارتها نمیشه با تلفن ثابت بهشون زنگ زد و تا شماهر 0937 گرفته میشه یا بوق اشغال زده میشه یا میگه شماره اشتباه هست.جوابی هم که پشتیبانی ایرانسل میده اینه"سیمکارت شما ثبت نشده.ثبتش کنید تا مشکلش برطرف بشه".وقیت هم که سیمکارت ثبت شده باشه میگن"مشکلتون رو پیگیری میکنیم و تا 24 ساعت آینده رفع میشه" بعد 24 ساعا دوباره همون آش و همون کاسه.
    حالا ایرانسل برای اینکه این سیمکارتهاش فروش بره طرح سیمکارت هدیه میزاره.
    چند وقت پیش بود که خیلی از سیمکارتهایی که ثبت نشده بودند رو یکطرفه کرده بود.
    اون اوایل وقتی سیمکارتت مفود میشد یا به هر دلیلی میسوخت و بسته بازگشت میگرفتی هم همین مشکل بود.سیمکارت کاملا یکطرفه بود.میشد با سیمکارت تماس گرفت ولی نمیشد بهش زنگ زد.
    ایرانسل خیلی مشکلات داره ولی مردم دلشون به طرحهای رنگی و تبلیغاتش خوشه.

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

بله واقعا کسی از مشکلات ایرانسل صحبت نمی کنه
    در ضمن فکر می کنم این تاپیک در مورد اعتراض به تبلیغ شرکت همراه اول بود و از موضوع خودش خارج شده
    دوستانی که فکر می کنن همراه اول با این کار توهین به ایرانسل کرده و قبول ندارن که در تبلیغات و رقابت این حرف های مطرحه پس بهتره نگاهی به تبلیغات ایرانسل بیندازن
    مثلا در مورد هزینه جابه جایی که تا حالا در چند تبلیغ ایرانسل هزینه جا به جایی در همراه اول رو مسخره کرده مثل همون که می گه هواشناسی اعلام کرده ...

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

M Like Mother عزیز ظاهرا یه چیزی هم بدهکار شدیم !!!!!!!!!!

من میگم با این وضعیت دیگه اینجا تاپیک نزن.
    چون هم خودت خسته میشم هم نتیجه ی عکس داره !!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه M Like Mother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بابا من کاری به همراه اول ندارم ... همراه اول بهترین اپراتور دنیا ... خوبه

همراه اول چند وقت پیش یه تبلیغ گذاشت که با سو استفاده از کودکان حرف توهین آمیز می زد می گفت " ما هنوز دنبال اون سیمکارت خوبه هستیم" این یعنی نه اون سیمکارت بده ... و نتیجه اینکه سیمکارت ایرانسل بده ... به تو چه ... من میگم سیمکارت ایرانسل مزخرف مزخرف ... به تو ربطی نداره ...

حالا یه تبلیغ دیگه گذاشته روی همه روی سفید کرده ... توهین به کلاس و شعور مشترکین ایرانسل ... ( خودتون رو هم به کوچه علی چپ نزنید )

همراه اول باید خودش رو تعریف کنه ... مثلا می تونه بگم " کاملترین پوشش دهی " یا " با همراه اول همه جا در دسترس هستید" یا به خودمونی بگه "همراه اول خیلی خوب آنتن میده " ... تو تبلیغات این جور جملات مرسومه ... حتی غلو هم بشه اشکال نداره مثلا " همراه اول بی نقص در آنتن دهی " و یا هر چی از این جملات میخواد سمبل کنه ... تبلیغه دیگه ... کارش نمیشه کرد ( مثل اون جاروبرقی که یارو رو از یه طبقه ی دیگه میکشه تو خودش )

هر چی دورغ و راست دلش میخواد بگه اما حق نداره به کسی توهین کنه ... اون فقط می تونه خودش رو تعریف کنه ... حتی حق نداره بگه بالای چشم من ابروست ...

تمام تبلیغات ایرانسل فقط بیان طرح ها و مشخصات و هدایای خودشه ... و اگر هم گفته هزینه ی جابه جایی نداره خودش رو تعریف کرده ( یکی از مزایاش ) اما توهین نکرده ...

یکی از دوستان می گفت همراه اول کار عجیبی نکرده ... چون طرح و هدیه و این جور جنگولک بازی ها رو نداره مجبوره از این تبلیغات بسازه ...

مخلص کلوم:

همراه اول از صبح تا شب بشینه بگه آنتن دهی من خوبه اینم جملش " برتر در آنتن دهی "

اما آوردن یک آدم چاق ( با عرض معذرت از همه چاق ها در اینجا نماد ... بگذریم ) و یک دایی محسن خنگ که در بدترین موقع زنگ می زنه و اشاره مستقیم به ایرانسل ... این جز حقارت همراه اول یا کارگردان بی فرهنگ این تبلیغ چیزی دیگری ندارد... درست 75% از زمان تبلیغ به بدی ( = خاک تو سر) بودن ایرانسل اشاره کرده تا در 25 درصد باقی مانده آنتن دهی خوب خودش رو ثابت کنه به اینجور شخصیت ها می گن کسایی که پاشون رو روی سر دیگری می ذارن تا بالا برن ... پس ای همراه اول با له کردن ایرانسل زیر پای خودت برو بالا ...

ای همراه اول، من خنگ و خر و کودن نیستم که رفتم ایرانسل خریدم لااقل شعورم از کارگردان بی فرهنگ این تبلیغ بیشتر که به هموطن خود توهین نکنم ... بابا ایرانسل بده ... اهیه ... بو میده ... مزخرف ... خرابه ... زشته ... دزده ... قاتله ... زندانی سیاسیه ... مفسد فی العرضه ... فاحشست ... هکره ... دانشجویه مشروطه ... تو برنامه ی شوک اون هوی متالست ... هر چی هست به تو ربطی نداره تو فقط باید خودت رو تعریف کنی ... نهادهای دیگه ای هم هست که اگه ایرانسل مشکل داشته باشه بهش رسیدگی کنند ....

والسلام

6. 2 کاربر از M Like Mother بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال iAR11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Heart of Time

پيش فرض

من خودم به شخصه یک مطلبی‌رو در مورد تبلیغ در اروپا و آمریکا خوندم. براساس قانونی که اونجا حاکمه تو تبلیغ هر مزخرفی رو نمیشه
    گفت، چه برسه به تخریب رقیب، حتی تعریف از خود محصول هم محدودیت داره و باید تا حدی به واقعیت نزدیک باشه.

8. این کاربر از iAR11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mojtaba N87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد (Hometown : شیراز)

پيش فرض

خارج شدن از بحث .

قفل شد.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •