تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: در خواست کمک..!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

13 در خواست کمک..!

سلام.
    من داشتم از نرم افزار کاربردی Maxtor استفاده می کرم که ناخواسته روی دکمه Ereas full drive زدم (البته میخواستم درایو c را فرمت کنم) که تمام درایو ها و همچنین پارتیشن ها رو حذف کرد.(البته من فورا پردازش رو کنسل کردم به 1 درصد هم نرسیده بود) .حالا اگه راه حلی برای این مشکل دارید ممنونم.واگه هم یک برنامه خیلی عالی برای ریکووری سراغ دارید ممنون میشم.

پروفشنال Arsa Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

راه حلی نداره دیگه همه چیز پرید و رفت
    برای رکاوری هم برنامه های Get Data Back که هم واسه Fat32 هست و هم NTFS البته اونم معلوم نیست جواب بده چون اگه اطلاعاتتون توسط برنامه Shred شده باشن قابل بازیابی هم نیست
    که اونو باید تو قسمت درخواست نرم افزار دنبالش باشید

پروفشنال Arsa Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

البته باید اینو بگم که برای استفاده از برنامه Get Data Back باید یه ویندوز نصب کنید البته پارتیشن بندی نفرمایید چون در اینصورت اصلا امیدی نمی مونه بعد از داخل ویندوز عمل ریکاوری رو انجام بدید
    و یک پیشنهاد مهم:در بخش نرم افزار مطرح کنید که آیا برنامه ی رکاوری تحت داس هستش یا نه اگه بود اونو بگیرید خیلی براتون بهتره

آخر فروم باز glc_engineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

البته باید اینو بگم که برای استفاده از برنامه Get Data Back باید یه ویندوز نصب کنید البته پارتیشن بندی نفرمایید چون در اینصورت اصلا امیدی نمی مونه بعد از داخل ویندوز عمل ریکاوری رو انجام بدید
    و یک پیشنهاد مهم:در بخش نرم افزار مطرح کنید که آیا برنامه ی رکاوری تحت داس هستش یا نه اگه بود اونو بگیرید خیلی براتون بهتره
    خيلي خوشحال شدم ديدم يك دوستي كه داراي اطلاعات فني نسبتا خوبي هست به جمع افراد فعال در زمينه هاردديسك در اين تاپيك اضافه شده

موفق باشين

5. این کاربر از glc_engineer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •