تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکلي در ويندوز اکس پي

پروفشنال NimoOol.HD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

13 مشکلي در ويندوز اکس پي

مشکلي در ويندوز اکس پي
    با سلام
    ببخشيد من از ديروز کامپيوترم غاط زده . هر موقع که روشن ميکنم بايد ربع ساعت روشن بمونه تا درست بشه . فکر کنم از برنامه ي style xp for men باشه . ولي پاکشم کردم هيچ اتفاقي نيوفتاد
    الان که کامپيوترم رو روشن کردم نمي يومد هيچي نمي يومد به زحمت task manager رو باز کردم و برنامه iexplorer که اصلا باز نبود رو از قسمت processes همون task manager بستم و يه دفعه آيکون ها و نوار استارت رفتند بعد رفتم توي قسمت new task از appilactions همون task manager و يه فولدري رو روش راست کليک کردم و open رو زدم . همون موقعي که فولدره باز شد همه ي چيزا اومدند و غلف کاميپوتره باز شد . ولي اين پيغامه رو داد

گرافيکم 512 ، 5800 هست ، رمم 1 گيگ هست کاميوترم خوبه قديمي نيست
    و اگه اين ويندوز media center رو پاک نکنم و ويندوز ويستا نصب کنم ، اين ويندوزه خراب ميشه ؟
    شرمنده که انقدر وقتتون رو گرفتم
    فکر کنم اطلاعاتم ديگه کامل باشه !
    ممنون ميشم که جواب بديد
    راستي آنتي ويروسم هم کسپر اسکاي 2007 هست !

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

مشکلي در ويندوز اکس پي
    با سلام
    ببخشيد من از ديروز کامپيوترم غاط زده . هر موقع که روشن ميکنم بايد ربع ساعت روشن بمونه تا درست بشه . فکر کنم از برنامه ي style xp for men باشه . ولي پاکشم کردم هيچ اتفاقي نيوفتاد
    الان که کامپيوترم رو روشن کردم نمي يومد هيچي نمي يومد به زحمت task manager رو باز کردم و برنامه iexplorer که اصلا باز نبود رو از قسمت processes همون task manager بستم و يه دفعه آيکون ها و نوار استارت رفتند بعد رفتم توي قسمت new task از appilactions همون task manager و يه فولدري رو روش راست کليک کردم و open رو زدم . همون موقعي که فولدره باز شد همه ي چيزا اومدند و غلف کاميپوتره باز شد . ولي اين پيغامه رو داد

گرافيکم 512 ، 5800 هست ، رمم 1 گيگ هست کاميوترم خوبه قديمي نيست
    و اگه اين ويندوز media center رو پاک نکنم و ويندوز ويستا نصب کنم ، اين ويندوزه خراب ميشه ؟
    شرمنده که انقدر وقتتون رو گرفتم
    فکر کنم اطلاعاتم ديگه کامل باشه !
    ممنون ميشم که جواب بديد
    راستي آنتي ويروسم هم کسپر اسکاي 2007 هست !
    سلام دوست عزیز
    ویندوز شما یکی از فایلهای را متاسفانه نمی تونه پیدا کنه .
    سعی کنید یکبار از سیستم ریستور استفاده کنید و تاریخ ویندوز را به تاریخ سالم بودن ویندوز برگردونید . که احتمال زیاد مشکل را حل می کنه .
    اگه ویستا نصب کنید این ویندوز همین طوری خراب می مونه . و ویستا ربطی به این ویندوز نداره . به شرطی که ویستا را توی یه درایو دیگه نصب کنید.
    به منوی استارت برید و توی run بنویسید msconfig و بعد به تب start up برید و تبک همه گزینه ها را برداید و سیتسم را ریستارت کنید .
    اگه می تونید سیستم را با استفاده از سی دی اون ریپیر کنید .

موفق باشید .

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

پيش فرض

مهدي جون دستت درد نکنه که انقدر زود جوابمو دادي !

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

پيش فرض

سلاممن اومدم آپگريد کنم ولي ارور داد چي کار کنم ؟ويندوز دي وي دي windows xp indego edition 2008 + 100 golden software رو نصب کنم ؟ مي ترسم نصب کنم درست نشهضنا اين ارور رو داد :************************************************* ******************* Windows XP Upgrade Compatibility************************************* *******************************Setup cannot upgrade due to third-party kernel.=========================================== ====Windows has detected that one or more protected core system files (kernel) on your computer have been modified. The Service Pack contains updated versions of those files, which work to provide a stable environment for your programs. Due to this modification, the Service Pack will not be installed. For more information, see Knowledge Base article Q327516 at
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    .

پروفشنال Farahmand Farshidy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام!

همانطور که دوست عزیزم مهدی جان گفت، شما از System Restore استفاده نمایید بهتر است تا از Repair کردن!

شما اولاً یه بار از System Restore استفاده نمایید و کامپیوتر تان را به یکی از روز هایی که اون موقع ها درست کار میکرد Restore نمایید و اگر درست نشد بعداً میتوانید دوباره System Restore را Undo نمایید تا کامپیوتر دوباره به حالت قبلی بگردد.همچنان ویندوز را بعداً میتوانید Repair نمایید اما من System Restore را پیشنهاد میکنم.

شما علت غلط زدن را تذکر ندادید. قبل از اینکه این مشکل بوجود بیاد شما در کامپیوتر چی برنامه هایی را نصب نمودید؟

اگر جواب این سوال را بدید بهتر میتونیم علت مشکل را بیابیم.

مؤفق باشید!
    فرهمنـــــــــد

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلاممن اومدم آپگريد کنم ولي ارور داد چي کار کنم ؟ويندوز دي وي دي windows xp indego edition 2008 + 100 golden software رو نصب کنم ؟ مي ترسم نصب کنم درست نشهضنا اين ارور رو داد :************************************************* ******************* Windows XP Upgrade Compatibility************************************* *******************************Setup cannot upgrade due to third-party kernel.=========================================== ====Windows has detected that one or more protected core system files (kernel) on your computer have been modified. The Service Pack contains updated versions of those files, which work to provide a stable environment for your programs. Due to this modification, the Service Pack will not be installed. For more information, see Knowledge Base article Q327516 at
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    .
    سلام دوست عزیز

ویندوز قبلی شما ( یعنی همون ویندوزی که الان نصب هستش و خراب شده ) چی بوده ؟
    بهتره با استفاده از همون ویندوز repair کنی .
    احتمالا سی دی ویندوزی که ازش استفاده می کنی مشکل داشته باشه .
    بهتره از یه سی دی دیگه که دستکاری نشده باشه استفاده کنی .

موفق باشی .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •