تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: قیمت و مدلهای مختف لپ تا dell inspiron 1520!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

5

به خدا قسم امروز بلیط دارم برای تهران!!!!!!!!!!!والله بالله من جواب سوالاتمون میخوام!!یکی نیست جواب بده؟؟؟؟
    این سوال اولم بود: جریان این share چیه؟؟؟مثلا اگه من یه 1520 بگیرم که 1024 مگابایت برای گرافیک share نشده ایا خودم میتونم براحتی این کار رو بکنم؟؟؟اصل رم این گرافیک 8600 که روی 1520 هست چنده؟؟(فکر کنم 512 باشه!)!!سوال دوم اینکه راسته خداییش بهم بگو که سری vostro به خصوص مدل 1500 بهتره یا همین سری اینسپایرون به خصوص 1520؟؟؟؟چون توی دی جی کالا دیدم نوشته که معایب و کاستیهایی مدل 1500 vostro داره!!!به نظرت کارایی کدوم بهتره و کدومشون برتره!؟؟؟توی بیشتر سایتها 1520 فروش بهتری داشته!نظر شخصی شما در این مورد چیه؟؟؟ممنون میشم پاسخ کامل بدید!!
    این هم سوال دوم:
    cell یا 9 cell چیه؟؟؟؟جلوی مدلهای vostro این ها نوشته شده!!!!خواهشا کامل توضیح بده چون پس فردا دارم میرم تهران!!نرم اونجا بین مدلهای مختلف گیر کنم!!!خواهشا توضیح بده!!!!!!هلپ می پیلللللللیییییزززززززز!!!!ف رق xbrite با tft چی هست؟؟کدوم بهتره؟؟؟
    و این هم سوال سوم:
    ایا سی پی یو های دو هسته مثلا 2.2 گیگا هرتز!منظور اینه که دو تا هسته ی 1.1 گیگاهرتزی داره یا منظور اینکه دو تا هسته ی 2.2 گیگاهرتزی داره؟؟؟این رو هم جواب بدید!!!

از هر شخص حقیقی و حقوقی و هرکسی که جواب این سوالات رو بلده تمنا دارم اگه از اینجا رد شد یه زحمتی به انگشتان مبارک بده و برامون جواب این سوالات رو تایپ کنه!!!!دارم ازتون تمنا میکنم ولی ای روزگار.......

داره خودمونی میشه ForceX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

به خدا قسم امروز بلیط دارم برای تهران!!!!!!!!!!!والله بالله من جواب سوالاتمون میخوام!!یکی نیست جواب بده؟؟؟؟
    این سوال اولم بود: جریان این share چیه؟؟؟مثلا اگه من یه 1520 بگیرم که 1024 مگابایت برای گرافیک share نشده ایا خودم میتونم براحتی این کار رو بکنم؟؟؟اصل رم این گرافیک 8600 که روی 1520 هست چنده؟؟(فکر کنم 512 باشه!)!!سوال دوم اینکه راسته خداییش بهم بگو که سری vostro به خصوص مدل 1500 بهتره یا همین سری اینسپایرون به خصوص 1520؟؟؟؟چون توی دی جی کالا دیدم نوشته که معایب و کاستیهایی مدل 1500 vostro داره!!!به نظرت کارایی کدوم بهتره و کدومشون برتره!؟؟؟توی بیشتر سایتها 1520 فروش بهتری داشته!نظر شخصی شما در این مورد چیه؟؟؟ممنون میشم پاسخ کامل بدید!!
    این هم سوال دوم:
    cell یا 9 cell چیه؟؟؟؟جلوی مدلهای vostro این ها نوشته شده!!!!خواهشا کامل توضیح بده چون پس فردا دارم میرم تهران!!نرم اونجا بین مدلهای مختلف گیر کنم!!!خواهشا توضیح بده!!!!!!هلپ می پیلللللللیییییزززززززز!!!!ف رق xbrite با tft چی هست؟؟کدوم بهتره؟؟؟
    و این هم سوال سوم:
    ایا سی پی یو های دو هسته مثلا 2.2 گیگا هرتز!منظور اینه که دو تا هسته ی 1.1 گیگاهرتزی داره یا منظور اینکه دو تا هسته ی 2.2 گیگاهرتزی داره؟؟؟این رو هم جواب بدید!!!

از هر شخص حقیقی و حقوقی و هرکسی که جواب این سوالات رو بلده تمنا دارم اگه از اینجا رد شد یه زحمتی به انگشتان مبارک بده و برامون جواب این سوالات رو تایپ کنه!!!!دارم ازتون تمنا میکنم ولی ای روزگار.......
    چقدر وسواسی قربون شکلت
    1-رم خود گرافیک 256 هست نه 512 ولی بهتره رم گرافیک بیشتر از 512 شیر نشود با رم
    1520و 1500 جفتشون یکی هست هر دوتاشون مشکل صدا و صفحه نمایش دارند مشکل صدا با زدن هدفن مشخص میشه صفحه نمایشش هم خیلی خوب نیست مگه اینکه مدل Swgx+ اگه اشتباه ننوشته باشم من این حرفارو از رو معده نمیزنم الان دارم با 1500 جواب سوالاتتو میدم با 1520 هم کار کردم کلا 1520 ضاهرش نسبتا بهتره ولی من با رنگ سیلور صفحه کلیداش حال نکردم رفتم 1500 خریدم در کل غیر معایبی که داره گرافیکش با این قیمت خیلی عالیه
    زیاد تو خرید لپتاپ وسواس به خرج نده هر لپتاپی یه مشکلی داره مگه اینکه بخای بالای 2200 هزینه کنی
    3-باتزی 9 cell یکی از واجبات هست برای این لپتاپ چون مصرفش با توجه قدتش زیاده ولی معایبش اینه که به اندازه 4-5 سانت از پشت لپتاپ میزنه بیرون و لی 6 سل کاملا فیت لپتاپته ولی کار کردش حدود 2 ساعت یا کمی کمتر در حالت فول لود هست اما با 9 سل در حالت فول کار سه ساعت و نیم هست
    4- تو چه کار داری رونده کار پردازنده ها چجوریه مگه میخای بسازی
    T7500 در حال حاضر قوی ترین سی پی یو برای این لپ تاپه هر چند T7700 هم با فرکانس 2.4 اومده ولی اگه تو ایران گیر اوردی برای منم بخر
    Last edited by ForceX; 11-02-2008 at 13:12.

حـــــرفـه ای S a f a 6 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    هر جایی به غیر از اینجایی که هستم

پيش فرض

safa جون این فروشگاه دل 1520 داشت؟؟؟؟؟؟؟؟/؟منظورم یه دل 1520 با رم 2 گیگ و گرافیک 1024 هست!داره یا نه؟؟؟قیمت دل 1520 رو نداری؟؟؟؟؟؟فردا میرم تهران تا سه شنبه حتما میخرم!رجیستر جان نیومدی1دل ما را بشکستی ای جوان !

حاجی شماره اون شرکت تو اون لیستی که گذاشتم هست

تا جایی که من میدونم گروهه قوی تو لپ تاپ هستن

خودت زنگ بزن بپرس

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

10

حاجی شماره اون شرکت تو اون لیستی که گذاشتم هست

تا جایی که من میدونم گروهه قوی تو لپ تاپ هستن

خودت زنگ بزن بپرس
    ممنون از پاسختون!ولی نگفتید که ایا share کردن کاری نرم افزاریه و خودمون هم میتونیم انجام بدیم؟؟؟یعنی اگه من یه 1520 که 512 مگابایت share شده باشه برای گرافیکش بخرم اونوقت میتونم خودم به 1024 share کنم؟؟؟خواهشا تا 1 ساعت دیگه پاسخ بدید!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

share کردن گرافیک رو خود سیستم (ویستا) انجام میده و باید گرافیکت هم قابلیت share کردن رو داشته باشه

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •