تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: چیپ مموری گرافیک

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بچه ها اینفینئون و الپیدا و میکرون هم نوشتم اونا که بوق نیستن! در مورد اونا هم نظر بدید.
    بعد از جدا شدن Qimonda از Infineon تقریبا این کمپانی از بازار چیپهای کارت گرافیکی کنار رفت و بیشتر تمرکزش رو روی بازار نیمه رساناها گذاشت. Qimonda در اصل بخش DRAM کمپانی Infineon بود.
    Elpida و Micron هم تمرکزشون رو روی چیپهای مموری رم گذاشتند و تقریبا توی تحقیقات حرفه ای کارتهای گرافیکی نیستند. ( رمهای Patriot 6400 CL4 که دوستان پیشنهاد می دهند اکثرا چیپ Elpida دارند ... )

آخر فروم باز chaos theory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

[quote=Virgil;1919409]به نظر من باید در مورد همین بحث کنیم. بقیه مطلب که حل شده است... ( همونطور که گفتید ... )

یعنی من و شما نمی تونیم در حد خودمون در این رابطه بحث کنیم ؟ مگه درباره چیزهای دیگه ای که بحث می کنیم متخصص هستیم ؟

در اون مورد فکر میکنم باید خیلی تخصصی بحث بشه و یا باید بنده و شما دست اندر کار باشیم. ما در حد معمولی به عنوان یک کاربر که صرفا استفاده کننده هست میتونیم نظر بدیم.
    شما رو نمیدونم اما من واقعا راجع به این قضیه زیاد تخصصی چیزی نمیدونم.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

در اون مورد فکر میکنم باید خیلی تخصصی بحث بشه و یا باید بنده و شما دست اندر کار باشیم. ما در حد معمولی به عنوان یک کاربر که صرفا استفاده کننده هست میتونیم نظر بدیم.
    شما رو نمیدونم اما من واقعا راجع به این قضیه زیاد تخصصی چیزی نمیدونم.
    همین هم خوبه. اصلا دلیل بحث کردن اینه که یه چیزی یاد بگیریم و به خاطرش بریم چند جا سرچ کنیم و چند تا مطلب بخونیم. اون متخصص ها و دست اندر کارها هم از همین جاها شروع کردند... Lars Weinand هم از چند تا فروم شروع کرد تا بعدا شد مهندس ATi و حالا هم nVIDIA !

آخر فروم باز chaos theory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

همین هم خوبه. اصلا دلیل بحث کردن اینه که یه چیزی یاد بگیریم و به خاطرش بریم چند جا سرچ کنیم و چند تا مطلب بخونیم. اون متخصص ها و دست اندر کارها هم از همین جاها شروع کردند... Lars Weinand هم از چند تا فروم شروع کرد تا بعدا شد مهندس ATi و حالا هم nVIDIA !
    خوب خیلی عالیه اینو نمیدونستم یعنی تو فروم ها بجای اینکه به ستاره هاش اضافه بشه بهش لیسانسه سخت افزار دادن؟
    اینی که شما میگی یه بحث جداست و مستقیما به خود طرف و علایقش بر میگرده .
    در هر صورت بنده به نظر شما احترام میذارم .
    . (تاپیک منحرف نشه).

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حافظه DDR3 ایی که در این مدل استفاده شده 1.0NS تاخیر داره و ماله شرکته Qimonda است !!!

این عکس برای 8800GT هست میخوام بدونم چرا با اینکه سامسونگ چیپ های سریعتری داره انویدیا به سمت Qimonda اومده ؟؟؟
    با ورجیل هم موافقم که میگه ما اومدیم اینجا تا یک چیزی یاد بگیریم ....
    ممنون ورجیل جان با این حرفت امید دادی ....

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دربارش توی تاپیک 8800GT صحبت کردیم. این برمیگرده به تصمیمات nVIDIA یا با Samsung روابط جالبی نداشتند یا برای بهتر شدن روابط با Qimonda چون چیپهای GDDR5 بهتری نسبت به Samsung و Hynix داره.

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون که جوابمو دادی .... اگه تو یا هم هم بدی که خیلی خوب میشه .....
    مگه GDDR5 اماده هست که میگن از سامسونگ و .... بهتره ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ممنون که جوابمو دادی .... اگه تو یا هم هم بدی که خیلی خوب میشه .....
    مگه GDDR5 اماده هست که میگن از سامسونگ و .... بهتره ؟؟؟
    الان Samsung, Hynix, Qimonda به GDDR5 رسیده اند و دارن با nVIDIA و ATi مذاکره می کنند برای سری بعدی کارت های گرافیک. به نظر می رسه ATi ، سامسونگ رو به عنوان چیپ مرجع اعلام کنه و nVIDIA هم Qimonda رو. هنوز چیزی معلوم نیست. البته Hynix هم معمولا میره سراغ تولید کننده ها.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •