تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 78 از 78

نام تاپيک: سریال مدار صفر درجه

پروفشنال alfy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

به نظر من از منابع و کتاب های خیلی قویی استفاده شده , برای ساخت فیلم
    اما متاسفانه کمی جهت داره
    در هر صورت اونو هم نمی شه کاریش کرد !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

اونجایی که پارسا از فرانسه تحت الحفظ میاد با قطار ایران و مامورهای دیگه اونو می گیرند تا ببرند اداره سیاسی شهربانی...
    اون ساراخانم و اون مادرش که به پدر پارسا می گن که اومدیم ببینیم خبری از پروفسور هست یا نه...
    بقدری در صحنه گرفتاری پارسا غرق می شن که اصلا یادشون میره که بپرسن این بابا زنده است یا نه..
    جالب تر اینکه ساراخانم میره دسته گل رو که بهش میده و البته با اجازه مامورهای اداره سیاسی اصلا نمی پرسه که دایی من زنده است یا نه..
    انگاری اصلا این یارو با مردنش براحتی از ادامه خاطره ها حذف شد..

اون عشق یهود و مسلمان چی رو می خواد ثابت کنه من نمی فهمم...
    البته تفاسیری دارم ولی می خوام بگم چرا این سریال همش چاشنی عشقش بیشتر از حقایقشه؟
    که مخاطب عام را بیشتر جذب کنه و پیام های بازگانی بیشتری به خورد ملت داده بشه و پول خوبی بره تو جیب کارگردان اون؟!

پروفشنال minizoro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مهد خوشمزه ترین غذاهای ایران و بهترین آب و هوا؛ تبریز

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اين قسمت هفته ي قبل بود فكر كنم اين هفته پخش نشد....

داره خودمونی میشه ناخوانده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

ممنون از asalbanoo كه اين تاپيك رو به من معرفي كرد، نمي دونم چرا هر چي گشتم نتونستم پيداش كنم! :43:
    مطلب رو دوباره اينجا مي ذارم!

از نظر من چند تا نكته مهم داشت:
    1 اينكه از حسن فتحي انتظار نداشتم كه آخر كار دو تا شخصيت اصليش رو زنده نگه داره، فكر كنم خيلي با خودش كلنجار رفته تا تصميم گرفت اون دو نفر رو نكشه. البته با كشتن قريب به 20 نفر از شخصيتهاي اصلي قصه شايد ديگه دلش نيومده!
    2 اينكه سريال با وجود اينكه در دسته سريال هايي بود كه خارج از كشور هم لوكيشن داشت و معمولا اين سريالها اونقدر شيفته خارج رفتن مي شن كه كيفيتشون واقعا افت مي كنه، اما در مقايسه با بقيه سريال هاي تلويزيون واقعا خوب بود و كيفيت بالايي داشت.
    3 اينكه توي قسمت آخرش هر چي تونسته بود از نقاط ديدني ايران گذاشته بود، ضمن اينكه فكر كنم خونه زينت الملوك هم همون كاخ هاي سعد آباد خودمون بودن
    4 اينكه سريال از نظر فيلم نامه و شخصيت پردازي در سطح بالايي بود، شخصيت ها و حوادث بي خود نبودن و تا آخر قصه هر كدوم به نوعي حضور داشتن. كمتر صحنه ها و شخصيت هاي زائد (بر خلاف اغلب سريال ها) ديديم كه اين استاندارد جديدي در سيما بود.
    5 اينكه با وجودي كه خود فتحي خيلي شاكي بود اما به نظر مي آد تلويزيون در مورد اين سريال خيلي سعه صدر به خرج داده بود
    6 اينكه رويهم رفته بازي هاي خوبي رو شاهد بوديم، اما سطح بازي بازيگران خارجي به نظرم پايين تر از ايراني ها بود.

و در آخر هم بالاخره ديدنش يه چيزي به آدم ياد مي داد و فقط در حد سرگرمي نبود.

در مجموع سريال خوبي بود و حرفه اي ساخته شده بود، اميدوارم بازم شاهد ساخت چنين سريال هايي باشيم.

يه سريال ديگه هم به زودي آماده مي شه به نام در چشم باد كه اون هم فكر كنم تاريخي و با كيفيت بالا باشه (شنيدم يه قسمت هاييش رو قرار بوده تو بوستون !!! پر كنن!!!).

نظر شما در مورد پايان اين سريال چيه؟

والسلام
    Last edited by ناخوانده; 27-11-2007 at 00:09.

پروفشنال arman4459's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    در کشور عشق

پيش فرض

در کل این سریال هدفش اصلیش نفی جریان هلوکاست مربوط به اسراییل است

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

به غير از اهدافش سريال فوق العاده بود كه مانندش ممكنه ديگه ساخته نشه !

داره خودمونی میشه ناخوانده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

در کل این سریال هدفش اصلیش نفی جریان هلوکاست مربوط به اسراییل است
    سلام

سريال رو به طور كامل ديدين؟
    فكر كنم سريال در اين مورد هيچ موضعي نگرفت، من نقد سريال رو توي روزنامه اسرائيلي خوندم كه اول پخش سريال همين حرف شما رو زده بود، اما بعدا حرف خودش رو پس گرفته بود. تازه بعضي ها هم گفتن كه سريال كاملا داره هلوكاست رو اثبات مي كنه.
    نشون مي داد كه در طي جنگ جهاني دوم با يهوديان بدرفتاري شده، اما موضوع هلوكاست مربوط به نسل كشي و تعداد يهوديان كشته شده مي شه، كه در مورد اون اصلا حرفي زده نشد.
    ضمن اينكه مقصر در آزار و اذيت يهودي ها خود اروپايي ها و حتي صهيونيستهايي بودن كه بعدا به نام همين هلوكاست اسرائيل رو راه انداختن و حساب يهوديها از صهيونيستها جداست! (سارا توي سريال خيلي مظلوم بود!)
    به نظرم حرفهاي سياسي رو خيلي شفاف زده بود.

والسلام
    Last edited by ناخوانده; 30-11-2007 at 10:37.

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

به نظرم یکی از قوی ترین سریال های چند سال اخیر بود

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •