تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 59 از 59

نام تاپيک: بالاخره سامسونگ تركوند........

حـــــرفـه ای Hamid110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

آرزو دو تا صفر 5 + 2
    من چي بگم كه شما گير به سامسونگ ندي ؟
    شما با گوشي نوكيا كار نكردي !
    اما من با سامسونگ تا دلت بخواد سر و كار داشتم
    ((((( شركت نوكيا خيلي پيشرفته تر از سامسونگه )))))
    شما بهتر ان90 رو يه نگاهي كني
    موفق باشي
    باي

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سال 80 بود که برای خرید یک گوشی به بازار مراجعه کردم و یک گوشی میخواستم که در آن سال حداقل امکانات را داشته باشه و میخواستم مارک سامسونگ هم بگیرم چون مثل الان اطلاعات زیادی در این مورد نداشتم و بر اساس تبلیغات سامسونگ و تحت تاثیر قرار گرفتن من میخواستم یک گوشی سامسونگ A400 به مبلغ 320 هزار تومان بخرم . این گوشی یک گوشی تاشو بود که در زمان خودش تقریبا جدیدترین گوشی سامسونگ بود که یعنی بالا ترین امکانات این شرکت راداشت یک صفحه نمایش معمولی که رنگی نبودو یکسری امکانات معمولی دیگه که همه گوشی های دیگه داشت مثل sms و ... و یک اینفرارد که فقط میشد باهاش دریافت کرد ولی فروشنده میگفت اصلا هیچ فایده نداره وخیلی ضعیفه و من نتونستم تا حالا چه با کامپیوتر و چه با گوشی دیگه به اون فایل بفرستم ولی خوب من میخواستم این گوشی را که چشمم گرفته بود بر اثر بی اطلاعی خودم بخرم که ناگهان شاگرد فروشنده به من گفت یک گوشی هست به اسم سونی اریکسون T610 هست که فقط 280 هزار توامان قیمت داره و امکاناتش هم بلوتوث و اینفرارد قوی و صفحه رنگی 65 هزار رنگ و دروبین عکاسی و نمایش عکس تماس گیرنده و کیفیت صدای عالی و آنتن دهی بهتر از سامسونگ و تازه 40 هزار تومان قیمت کمتر . حالا شما خودتون قضاوت کنید کدام گوشی بهتر بود و من باید انتخاب میکردم و من هم t610 را انتخاب کردم و تا الان یعنی 4 سال بعد بدون هیچ مشکلی دارم از اون استفاده میکنم . الان T610 اگر گیر بیاد 110 هزار تومان قیمت داره و هنوز سامسونگ بعد از 4 سال نتونسته یک گوشی بزنه که با این قیمت این امکانات را داشته باشه . سامسونگ در سال 2005 و برای اولین بار توانست روی مدل d500 یک بلوتوث بذاره و هنوز که هنوزه اینفرارد های گوشی های سامسونگ ضعیف و فقط اسم اینفرارد دارند و مثلا همین d600 را شما با w800 سونی اریکسون که تقریبا 3 ماه قبل آمده مقایسه کنید که میبینید که باز هم سامسونگ بازنده است .

اگه نباشه جاش خالی می مونه d_oxid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

هميشه اين دعوا بين سامسونگو بقيه بوده كه يه سري آدمه غير حرفه اي كه هيچي از تكنولوژي به كار رفته تو موبايل حاليشون نيست ايراداتي كارشناسانه وارد ميكنن....(از جمله خودم)...اينو بگم كه اصولا آدميزاد هرچي رو داره ازش خوب ميگه....در مورد سامسونگ گنده تر از ماها بايد نظر بدن نه منو تويي كه فوقش يه n90تو دسمونه و هيچي ار تكنو لوژي ساخت حاليمون نيس......من خودم از سامسونگ خوشم نمياد...ولي روا نيستكه اينا همه بد بگيم در بارش......از لحاظ خيلي چيزام سامسونگ فوقولاده پيشرفت كرده از جمله lcdها....پس اين حرفاي غير كارشناسانه رو بزاريد كنار...سامسونگ خودش كلي مهندسو از اين جور آدما داره كه گاگول نيستن و هر كاري كه ميكنه حكمتي داره....پس بخيال دعوا شين......مقايسه خوبه ولي نظر كارشناسي ندين سنگسن تره....چون اصلا سامسونگ گوشياش كاري به نوكيا يا بقيه نداره...يعني مقايسم بايد بين چند تا چيزه هم تراز باشه نه دوتا كه هر كدوم يه سازي ميزنند...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ronaldiniho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Friend
    مسعود جان شما قیمتش رو از کجا میدونی ؟؟؟
    سامسونگ كيلو چنده
    فقط نوكيا
    من به عنوان يه دوست بهت پيشنهاد مي كنم
    نوكيا بخر

حـــــرفـه ای Hamid110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    نمي خواستم چيزي بنويسم اما . . .

از طرز اضهار نظر شما معلومه كه داريد از سامسونگ طرفداري مي كنيد
    خود شما گفتي بهتر ما در مورد اين شركت ها بحث نكنيم !!! ((( چون گنده تر از ماها بايد در اين مورد بحث كنند )))
    من تجربه شخصي خودم رو در مورد گوشي هاي نوكيا و سامسونگ گفته بودم ((( بر اساس تجربه گفتم نوكيا بهتره )))
    نميدونم شما در اين زمينه چقدر تجربه داريد ؟
    آيا شما از اول اين تاپيك رو خوندي ؟

شركت سامسونگ فقط ظاهر كارش رو درست ميكنه

اگه شما از سامسونگ خوشت نمياد !!! پس چرا اومدي و اينجا داري ازش دفاع ميكني !!! ( خوب بود شما در اين مورد ... )

((((( شركت نوكيا و سوني اريكسون دو قطب بزرگ و اصلي و بهترين و پيشرفته ترين شركت هاي ساخت گوشيهاي موبايل در جهان هستند )))))

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام
    من هم با حمید110 موافقم
    فقط ((((( نوکیا )))))
    من هم با سامسونگ کار کردم هم با نوکیا
    نوکیا بهتر و پیشرفته تره
    موفق باشید
    بای

در آغاز فعالیت mehrdadnami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    tehran-sa'adat abad

پيش فرض

چيزي كه عيان است
    چه حاجت به بيان است؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

آقایون و خانوما نه سامسونگ نه نوکیا فقط سونی اریکسون
    آنتن دهی 1
    خوش دست نیست که هست
    کیفیت صفش خوب نیست که هست
    خزوخیلم که نیست
    خوب دیگه چی میخواین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه d_oxid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

من فقط گفتم مثل كارشناسا نظر ندين..... 100در 100 se و nokia پيشرفته ترن...چون فقط رو مبايل متمركزن ولي سامسونگ تقريبا همه چيز توليد ميكنه.....
    من گفتم اول قياس اينا باهم زياد درست نيست چون هيچ ربطي بهم ندارن ...دوم اينكه اينارو بذاريم پاي سليقه ي افراد نظر نديم كه سامسونگ ال و بلو من فلان شركتو به اين ترجيح ميدمو اينا....ما بگيم به صورت تجربي و شواهد كاركردفلان گوشي اينطوره....ولي ديگه كل شركتو زير سوال نبريم چون كار ما نيست..... در باره سامسونگ بد زياد گفته ميشه كه خيليهاش چرتو پرته.....قبلانم گفتم اين شركتا اينقدر بازار يابو مهندسو طراح دارن كه احتياجي به نظر منو تو نيست....وقتي يه كالايي رو توليد ميكنن بهتر از منو تو ميدونه.......همشونم يه ضعفي دارن....se جز سري p رو بقيه سيمبين نذاشت....يه سري توش هست ديگه.....يا نوكيا توليداتش بي عيبو نقص نيست مثلا 3230 كه بد پشت سرش زياده .......سامسونگم نقص داره ولي خريد اينا ديگه سليقه اي شده....چون از نظر كاربرد عموميش همشون يه جورن تقريبا...حالا دوباره يكي بياد بگه من طرفداري سامسونگو ميكنم

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •