تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: کشفى جنجالى يک دانشمند اسرائيلى: سفر در زمان عملى است

داره خودمونی میشه samy53's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    سر جای خودم

پيش فرض

این بابا واقعا معجزه کرده
    انیشتین قبل از مرگش اثبات کرد نور زمان فضا مغناطیس الکتریسیته باهم ارتباط مستقیم دارند
    بعد از اون نیروی دریایی امریکا با قرار دادن یک زیردریایی در محدوده یک جریان قوی الکتریسیته سعی می کنه اونو نامریی کنه که موفق هم می شه ولی ولی وضعیت توی زیر دریایی یه جور دیگه اییه نصف خدمه ی اون کشته شدن و اون هایی هم که زنده موندن جلوی چشم دیگران تو موقعیت های مختلف غیب می شن
    یکی مهم ترین احتمالات اینکه به درون زمان سفر کردند
    می بینین مشکل کنترل کردنه نه اثبات کردن

آخر فروم باز Creeping Death's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Where The Wild Thing Are

پيش فرض

به نظر من که کاملا منطقی و اثبات پذیره . اون قضیه ی بعثت پیامبر یه مقدار نیاز به توجیح داره.
    ببینید دوستان من سال ها پیش توی یکی از کتایهای نجوم خوندم اگه بشه به سیاره ی نمی دونم چندم کهکشان آندومدا رفت و با یک تلسکوپ بسیار قوی زمین را دید ( به علت فاصله ی نوری ) میشه زمان چنگیز مغول را دید. البته :
    منظور اینه که تازه نور اون دوران به اون سیاره می رسه . ولی این بعثت پیامبر خنده داره . آخه مگه ماه چقدر فاصله داره؟ لابد از روی مریخ هم میشه جدا شدن قاره ها رو دید...
    ----------------------------------------------------------------
    یکی از دوستان گفته بود اگه میشد تو زمان سفر کرد آیندگان می یومدن اینجا . یهو یه فکری به ذهنم رسید:

- ممکنه خیلی از نشانه هایی که به موجودات فرا زمینی ربط میدن مربوط به کسانی باشه که از آینده دارن سعی می کنن بیان ولی هنوز دستگاهاشون درست کار نمی کنه و زود بر می گردن و سعی می کنم برای ما نشونه بذارن ...
    شاید به نظر مسخره بیاد ولی وقتی گالیله گفت زمین گرده همه بهش خندیدن . به نظر من ممکنه در آینده همچین اتفاقی بیفاه . از کجا معلوم ما کجاییم ؟

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من شنیده بودم طبق محاسبات فیزیکی ثابت شده غیر ممکنه.پس چرا تا حالا کسی از آینده سراغ ما نیمده.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

این محاسبات فیزیکی هست که به ما میگه امکان داره ... مگه قراره که طرف تو زمان سفر کنه حتما برگرده به زمین ... ممکنه یه جای دیگه از بعد زمانی بره ...

ببینید دوستان من سال ها پیش توی یکی از کتایهای نجوم خوندم اگه بشه به سیاره ی نمی دونم چندم کهکشان آندومدا رفت و با یک تلسکوپ بسیار قوی زمین را دید ( به علت فاصله ی نوری ) میشه زمان چنگیز مغول را دید. البته :
    منظور اینه که تازه نور اون دوران به اون سیاره می رسه . ولی این بعثت پیامبر خنده داره . آخه مگه ماه چقدر فاصله داره؟ لابد از روی مریخ هم میشه جدا شدن قاره ها رو دید...
    دوست عزیز شما بگو تو کدوم کتاب نوشته بود ؟
    اصلا چنین چیزی غیر ممکنه ... حتی اگه شما با سرعت نور هم به اون سیاره برسی پس نور زمان خودت رو به اون اونجا رسوندی ... پس فقط از زمانی که از اینجا سفر کردی رو می تونی ببینی ... چنگیز خان مغول کیه دیگه .. این چیزا رو نگید مردم فکر می کنن چه خبره ...

- ممکنه خیلی از نشانه هایی که به موجودات فرا زمینی ربط میدن مربوط به کسانی باشه که از آینده دارن سعی می کنن بیان ولی هنوز دستگاهاشون درست کار نمی کنه و زود بر می گردن و سعی می کنم برای ما نشونه بذارن ...
    شاید به نظر مسخره بیاد ولی وقتی گالیله گفت زمین گرده همه بهش خندیدن . به نظر من ممکنه در آینده همچین اتفاقی بیفاه . از کجا معلوم ما کجاییم ؟
    اگه در مورد یوفو ها بحث دارید تایپیکش هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا الان که تو فیزیک بحث اینه که برای سفر نیاز به ماشین نداریم ... پدیده های طبیعی می تونن به ما کمک کنن ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام

به نظر من يه همچين چيزي ممكن نيست
    آخه اگه قرار بود اينجور باشه پس بايد افرادي از آينده به زمان ما ميومدن

دوست عزيز

اولا به وسيله علم و هوش بشر هر جيزي ميتونه ممكن باشه

ثانيا فكر نميكني اگه كسي از اينده به زمان ما ميومد براي مصلحت خودش هم كه شده سعي ميكرد طوري بياد كه ما متوجه نشيم؟
    علاوه بر اون شما مي توني اثبات كني كه همجين جيزي غير ممكنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوست عزيز

اولا به وسيله علم و هوش بشر هر جيزي ميتونه ممكن باشه

ثانيا فكر نميكني اگه كسي از اينده به زمان ما ميومد براي مصلحت خودش هم كه شده سعي ميكرد طوري بياد كه ما متوجه نشيم؟
    علاوه بر اون شما مي توني اثبات كني كه همجين جيزي غير ممكنه؟

دوست عزيز مصلحت زبان علم نيست

اين نظر من بود .مسلما ديدگاه ها در رابطه با اين موضوع متفاوت هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pouriaqazvin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

آخه اگه قرار بود اينجور باشه پس بايد افرادي از آينده به زمان ما ميومدن
    هر چند خیلی مستند نیست ولی گزارشاتی در این زمینه وجود داره
    حتی اگه شما با سرعت نور هم به اون سیاره برسی پس نور زمان خودت رو به اون اونجا رسوندی ... پس فقط از زمانی که از اینجا سفر کردی رو می تونی ببینی
    کاملا درسته البته فکر میکنم فرض ایشون در صورتی درست باشه که سرعت ما از سرعت نور بیشتر باشه که این موضوع حداقال فعلا غیر ممکنه

داره خودمونی میشه azerdimah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    به بالای سرتون نگاه کنید من اینجا هستم

پيش فرض

در هر حال من ترجیح می دم توی زمان خودمون زندگی کنم تا این که بخام برم توی یه چیزی مثل سیاهچاله

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيــراز

پيش فرض

به نظر من که کاملا منطقی و اثبات پذیره . اون قضیه ی بعثت پیامبر یه مقدار نیاز به توجیح داره.
    ----------------------------------------------------------------
    یکی از دوستان گفته بود اگه میشد تو زمان سفر کرد آیندگان می یومدن اینجا . یهو یه فکری به ذهنم رسید:

دوست من

من یه جایی شنیدم که اگر بشه با سرعتی بیشتر از سرعت نور حرکت کنیم میشه در زمان سفر کرد....

در مورد اون سیاره خیلی دور هم باید بگم که اگر اینطوری باشه..چنگیز حدودا 1000 سال قبل از ما میزیسته است ..پس ما باید انقدر سرعتمان بیشتر از سرعت نور باشه تا برسیم به نوری که 1000 سال راه افتاده و اونو بگیریم و ببینیم !

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •