تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: امنیت و حفاظت بیشتر در صفحات با انتخاب زبان مناسب

اگه نباشه جاش خالی می مونه siavosh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض امنیت و حفاظت بیشتر در صفحات با انتخاب زبان مناسب

سلام...اگر شما می خواستید درجه امنیت وب سایتتون بالا بره کدوم زبان رو برای ارتباط با فرم های خود به کار می بردید...فرض کنید که یک سایت مثل سایت ایستگاه می خواید درست کنید.. علاوه بر امنیت بالا سرعت اجرا ونیز ارتباط با بانک اطلاعاتی و .. نیز می تونن از امتیازاتی باشه که شما در مورد زبان انتخابیتون به اون زبان میدید... هر زبانی که می گید علتش رو هم بنویسید.. Java script ...vb Script.....php.....ASP... و .....
    Last edited by siavosh1; 28-03-2007 at 21:04. دليل: کامل کردن

پروفشنال peyman1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مسلما از زبونهاي تحت کلاينت مثل جاوااسکريپت و ويبي اسکريپت نميشه براي کار با پايگاه داده استفاده کرد چون امنيت در حد صفره براي اينکه کد در اختيار کاربر قرار داره. از دو تا زبون تحت سروري هم که گفتين به نظر من و طبق تجربه خودم PHP بهتر ميتونه جواب بده البته ASP از زمان تبديل شدن به ASP.NET بهتر شده ولي من هنوز هم PHP رو ترجيح ميدم. به خاطر سرعت بالا سازگاري بهتر با DBMS مانند MySQL ، امنيت بيشتر ، قابليت هاي جانبي مثل پيغامهاي خطاي روشن تر و ساده بودن سينتکس و در نهايت Open Source بودنش.

داره خودمونی میشه Far Va Har's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من فعلا فقط ASP.Net 2005 رو به شما پیشنهاد میکنم چون شما با SQL 2005 انتقال اطلاعات رو با سرعت بسیار بسیار بالاتری نسبت به نسخه های قبلی خواهید داشت
    اما اگر نیاز به ساختن ابزار های امنیتی وب دارید بهتره که زبان JAVA رو یاد گرفته و از میان ابزار J2EE استفاده کنید اینطوری از Firewall به راحتی رد میشوید و امنیت رو به طرز باورنکردنی کنترل می کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بازم نظربدیننننننننننننننننن

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این بحث خیلی خیلی تخصصیه
    نوع وب سرور ، رابط پروتکل با اجزای سایت ، ترکیب زبانی اینترفیس سایت ، نوع بیس ، نوع hash صفحات ، رمز نگاری در لایه ها ، تعداد لایه های تشکیل دهنده تا رسیدن به لایه مدیریت ، استفاده از تکنولوژی های امنیتی وب 2 ، فایروال سرور ، آن تریس بودن سرور ، و دهها چیز دیگر
    متاسفانه حتی سایت های بسیار مهم بانکی وزارتی هم این ملاحظات ندارند

پروفشنال peyman1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این بحث خیلی خیلی تخصصیه
    نوع وب سرور ، رابط پروتکل با اجزای سایت ، ترکیب زبانی اینترفیس سایت ، نوع بیس ، نوع hash صفحات ، رمز نگاری در لایه ها ، تعداد لایه های تشکیل دهنده تا رسیدن به لایه مدیریت ، استفاده از تکنولوژی های امنیتی وب 2 ، فایروال سرور ، آن تریس بودن سرور ، و دهها چیز دیگر
    اینا همش درسته ولی منظور زبان برنامه نویسی هست که میتونه بیشتر و بهتر در رابطه با تامین امنیت بکار بره. مواردی که شما اشاره کردین مربوط به تامین امنیت سرور هست.

در ضمن منم موافقم که ASP.NET زبان فوق العاده قدرتمندیه ولی به نظرم کار در زمینه امنیتی باهاش یه مقدار سخته. برای همین من PHP رو پیشنهاد کردم و نمیخواستم اعتبار ASP رو زیر سوال ببرم

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینا همش درسته ولی منظور زبان برنامه نویسی هست که میتونه بیشتر و بهتر در رابطه با تامین امنیت بکار بره. مواردی که شما اشاره کردین مربوط به تامین امنیت سرور هست.

در ضمن منم موافقم که ASP.NET زبان فوق العاده قدرتمندیه ولی به نظرم کار در زمینه امنیتی باهاش یه مقدار سخته. برای همین من PHP رو پیشنهاد کردم و نمیخواستم اعتبار ASP رو زیر سوال ببرم
    خوشتیپ اینهایی که نوشتم جز دو سه مورد مربوط سیستم طراحی یک سایت هستند
    رمز نگاری الان حدود دو ساله تو پی اچ پی کاملا مرسوم شده
    استفاده از Ajax الان برای فناوری web2 زیاد شده
    نوع طراحی های شرکت ای دو بی برای سایت هایی برای خدمات مالتی مدیا و استریم باب شده
    برای بانک ها و بورس ها هم jspx زیاد بکار می ره
    و لایه های امنیتی و ملاحطاتی که باعث جلوگیری از حملات پیشینگ و اکس اس اس هکرها می شوند همه در سایت امن لحاظ می شوند
    بهرحال هر زبان برنامه نویسی از ترکیب دو یا بیشتر برای یک سایت لازمه یا لااقل من اینطور پیشنهاد می دم
    cgi+php+python+ajax+aspx+jspx+perl+

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من فکر می کنم همین موضوعات رو که گفتین اگه به زبون ساده و مختصر در مورد اینکه چه کار میکنن و چرا باید ازشون استفاده شه خیلی خوبه!!! روزی یه مورد هم بدک نیست... تا آخر ماه می شه 30 مورد

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا بازم توضیح بدین اگه این بحث ها اینجا نشه پس کجا بشه ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظورتون از hash صفحه چیه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •