تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مادربورد گیگابایت gigabyte z170 gaming 3 تا 5 سال جواب میده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض مادربورد گیگابایت gigabyte z170 gaming 3 تا 5 سال جواب میده ؟

سلام میخواستم نظرتون رو در رابطه با مادربورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدونم . فکر میکنید بتونم تا 5 سال آینده برای پی سی گیمینگ ازش استفاده کنم ؟ میخوام بدونم این قابلیت رو داره که مثلا 3 سال یا 5 سال دیگه بتونم ram و cpu و کارت گرافیکش رو آپگرید کنم یا احتمالا اون موقع دیگه توی بازار براش قطعه گیر نمیاد ؟

ممنونم

Last edited by ●●●FDR●●●; 13-08-2016 at 09:59.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام میخواستم نظرتون رو در رابطه با مادربورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدونم . فکر میکنید بتونم تا 5 سال آینده برای پی سی گیمینگ ازش استفاده کنم ؟ میخوام بدونم این قابلیت رو داره که مثلا 3 سال یا 5 سال دیگه بتونم ram و cpu و کارت گرافیکش رو آپگرید کنم یا احتمالا اون موقع دیگه توی بازار براش قطعه گیر نمیاد ؟

ممنونم

ب نظر من نه مشکلی نیس...
    چون بعیده رم ddr5 بیاد تا 5 سال دیگه با توجه ب عمر ddr3...تازه ddr5 بیاد هم حداقل یه سالی طول میکشه جا بیفته و قیمتش منطقی شه...
    کارت گرافیکم همینطور الان خیلی کارت گرافیکای نسبتا جدید راحت قابل نصب روی مادربردهای حتی 5 سال پیش هستن و از نظر بازدهی هم مشکل خاصی ندارن...
    فقط میمونه بحث سی پی یو ک این اینتل نامرد یه سال در میون سوکت عوض میکنه هی 1150 1151 1155 و...و تا5 سال دیگه ممکنه از نظر ارتقا پردازنده اذیت شین...
    ک البته چون ظاهرا کاربرد شما گیمینگه زیاد حساسیتی تو پردازنده نیس و یه پردازنده بروز فعلی ترجیحا i7 بعیده حتی 5 سال دیگه هم مشکل خاصی تو گیم ایجاد کنه...مثلا الان حتی یه i5 سه نسل پیش هم بازدهی خوبی تو گیمینگ داره عملا...
    در کل مادربرد خوب و کاملی انتخاب کردین ب نظر من خریدش منطقیه...

3. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من این مادربورد رو دارم واقعا مادربرد خوبه از این نظر خیالت راحت از طرفی هم پردازنده های 2 -3 نسل قبل اینتل که ازشون 3-4 سال گذشته به راحتی از پس تمامی بازی ها و برنامه ها برمیان چه برسه به پردازنده های سری اسکایلیک که فکر کنم 5 سال سهله تا 15 سال دیگه اگه ی ای سونشو بخری نیازی به تعویضش نداشته باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •