تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: راجستر کردن ویندوز!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه dost1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    No Where

12 راجستر کردن ویندوز!!!!

سلام دوستان عزیز
    تمام مقالاتی که در مورد راجستر کردن ویندوز بود را من خوندم و انجام دادم ولی هیچ کدوم جواب نداد
    من الان مدیا پلیر 11 و اینترنت اکسپلورر 7 را دارم ولی انستال نمیشه هر کاری کردم همه مقالاتی که در انجمن بود سرچ کردم ولی و عمل کردم ولی جواب نداد میشه راهی را بگید که جواب بده در ضمن ویندوز اکس پی سرویس پک دو است ممنون میشم کمک کنید

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

12

نقل قول نوشته شده توسط dost1
    سلام دوستان عزیز
    تمام مقالاتی که در مورد راجستر کردن ویندوز بود را من خوندم و انجام دادم ولی هیچ کدوم جواب نداد
    من الان مدیا پلیر 11 و اینترنت اکسپلورر 7 را دارم ولی انستال نمیشه هر کاری کردم همه مقالاتی که در انجمن بود سرچ کردم ولی و عمل کردم ولی جواب نداد میشه راهی را بگید که جواب بده در ضمن ویندوز اکس پی سرویس پک دو است ممنون میشم کمک کنید

دوست عزيز يك بار اين رو امتحان كن ببين باز هم نميشه :

اين روشي رو كه در ادامه توضيح مي دم براي Activate كردن(فعال كردن) ويندوز استفاده مي شه . شخصاً استفاده كردم و جواب گرفتم. پس از پشت سر گذاشتن مراحل زير ديگر براي بروزرساني ويندوز(Update) يا نصب برنامه هايي مانند ويندوز مديا پلير 11، نصب اينترنت اكسپلورر 7 يا اسكين فارسي ويندوز كه توسط مايكروسافت عرضه شده و موارد مشابه مشكلي نخواهيد داشت.
    با رفتن به منوي Start بر روي گزينه Run كليك كنيد و در پنجره اي كه باز مي شود، تايپ كنيد: regedit
    در پنجره جديد مسير ذيل را تعقيب كنيد:

کد:
    HKEY_LOCAL_MACHINE> Software> Microsoft> WindowsNT> Current Version >WPAEventsدر سمت راست پنجره بر روي OOBETimer كليك راست كرده و Modify را انتخاب كنيد و در پنجره تازه اي كه گشوده مي شود يكي از مقادير دوتايي را به 00(صفر صفر) تغيير دهيد و سر آخر با كليك بر روي دكمه OK، پنجره ويرايش رجيستري را ببنديد.
    دوباره به منوي Start رفته، بر روي گزينه Run كليك كنيد و در پنجره باز شده تايپ كنيد: command
    پنجره اي شبيه Command Prompt باز مي شود. در اين پنجره عبارت زير را تايپ كنيد:

کد:
    %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a
    پس از چند لحظه يا چند دقيقه پنجره اي با عنوان Activate Windows باز مي شود. در اين پنجره چك باكس كنار گزينه مياني را تيك بزنيد. گزينه مياني از اين قرار است:

کد:
    Yes, I want to telephone a customer service representative to activate Windows
    در ادامه پنجره تازه اي كه باز مي شود، بر روي Change Product Key كليك كنيد و در پنجره جديد كليد زير را وارد كنيد:

کد:
    B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ--PDP7Tپس از وارد كردن كد بالا بر روي دكمه Update كليك كنيد و Wizard را ببنديد و سيستم را ري استارت كنيد.
    پس از ري استارت سيستم اگر دوباره به منوي Start رفته، بر روي Run كليك كنيد و در پنجره باز شده، عبارت:

کد:
    را تايپ كنيد، پنجره اي باز مي شود كه در آن نوشته است:

کد:
    Windows is already activated. Click OK to exit.
    اين پيغام حاكي از آن است كه دردسرها تمام شده و اكنون ويندوز شما به اصطلاح اصل يا اِريجنال(منظورم همان اوريجينال است ) شده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

در مورد اينترنت اكسپلورر 7 هم بگم كه فقط روي ويندوز 64 بيتي فكر كنم نصب ميشه مثل ويستا

اگه نباشه جاش خالی می مونه dost1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    No Where

12 مرسي عزيز

سلام دوست عزيز ممنون از جوابت گفتم كه اين روش را انجام دادم ولي جواب نداد به هرحال ممنون از جواب شما در ضمن ويندوز مديا پلير را يه جور ديگه انتسال كردم بدون اينكه ويندوز راجستر باشه ولي جالب نبود سرعت سيستم را خيلي پايين مياره وقتي مثلا يه آهنگ داره پخش ميشه اگه حتي ماي كامپيوتر را باز كني آهنگ بند بند ميشه كامپيوتر من كه سي پيوش سه هزار و رمش پنصد دوازده است اينطوري كم بياره ديگه بقيه را نميدونم
    به هرحال ممنون

آخر فروم باز L O V A B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Dallas, TX

12

نقل قول نوشته شده توسط Ship Storm
    دوست عزيز يك بار اين رو امتحان كن ببين باز هم نميشه :

اين روشي رو كه در ادامه توضيح مي دم براي Activate كردن(فعال كردن) ويندوز استفاده مي شه . شخصاً استفاده كردم و جواب گرفتم. پس از پشت سر گذاشتن مراحل زير ديگر براي بروزرساني ويندوز(Update) يا نصب برنامه هايي مانند ويندوز مديا پلير 11، نصب اينترنت اكسپلورر 7 يا اسكين فارسي ويندوز كه توسط مايكروسافت عرضه شده و موارد مشابه مشكلي نخواهيد داشت.
    با رفتن به منوي Start بر روي گزينه Run كليك كنيد و در پنجره اي كه باز مي شود، تايپ كنيد: regedit
    در پنجره جديد مسير ذيل را تعقيب كنيد:

کد:
    HKEY_LOCAL_MACHINE> Software> Microsoft> WindowsNT> Current Version >WPAEventsدر سمت راست پنجره بر روي OOBETimer كليك راست كرده و Modify را انتخاب كنيد و در پنجره تازه اي كه گشوده مي شود يكي از مقادير دوتايي را به 00(صفر صفر) تغيير دهيد و سر آخر با كليك بر روي دكمه OK، پنجره ويرايش رجيستري را ببنديد.
    دوباره به منوي Start رفته، بر روي گزينه Run كليك كنيد و در پنجره باز شده تايپ كنيد: command
    پنجره اي شبيه Command Prompt باز مي شود. در اين پنجره عبارت زير را تايپ كنيد:

کد:
    پس از چند لحظه يا چند دقيقه پنجره اي با عنوان Activate Windows باز مي شود. در اين پنجره چك باكس كنار گزينه مياني را تيك بزنيد. گزينه مياني از اين قرار است:

کد:
    Yes, I want to telephone a customer service representative to activate Windows
    در ادامه پنجره تازه اي كه باز مي شود، بر روي Change Product Key كليك كنيد و در پنجره جديد كليد زير را وارد كنيد:

کد:
    B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ--PDP7Tپس از وارد كردن كد بالا بر روي دكمه Update كليك كنيد و Wizard را ببنديد و سيستم را ري استارت كنيد.
    پس از ري استارت سيستم اگر دوباره به منوي Start رفته، بر روي Run كليك كنيد و در پنجره باز شده، عبارت:

کد:
    را تايپ كنيد، پنجره اي باز مي شود كه در آن نوشته است:

کد:
    Windows is already activated. Click OK to exit.
    اين پيغام حاكي از آن است كه دردسرها تمام شده و اكنون ويندوز شما به اصطلاح اصل يا اِريجنال(منظورم همان اوريجينال است ) شده است
    دوست عزيز مي شه راجع به قسمت رجيستريش بيشتر توضيح بدي (صفر كنيد ) يا اگه زحمتي نيست با عكس نشون بدبد . من 27 روز ديگه وقت دارم تموم ميشه.

داره خودمونی میشه Blacklord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

قبلا خیلی در این مورد بحث شده، اینو ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن اینترنت اکسپلورر 7 ربطی به 64 یا 32 بیتی بودن نداره!
    Last edited by Blacklord; 19-09-2006 at 17:29.

داره خودمونی میشه Blacklord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

در ضمن روشی که تو اون تاپیک اومده احتیاج به دستکاری تو regedit نداره!

پروفشنال amin_rogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

سلام
    پچر آقاي بابك فيض توي سايت موجود هست. بنده شخصا استفاده كردم و هم اكسپلورر 7 و هم م پلير 11 رو نصب و استفاده ميكنم.پست هاي ايشان را جستجو كنيد.
    موفق باشيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •