با عرض سلام.من یک سایت دارم که بازدید خوبی داره در صورت تمایل من ادرس وبلاگ شما رو در سایتم قرار میدم که کاربران سایت من بیان به سایت شما.البته شما هم در عوض باید یک کد 6 رقمی که من به شما میدهم رو داخل سایتتون قرار بدید که کاربران من بیان اونو از سایتتون بردارن.اینجوری بازدیدتون زیاد میشه.قاعده فقط یک طرفست و نیازی نیست شما توی سایتت از سایت من لینک بدی یا نام ببرید.در صورت تمایل میتوانید ادرس سایت یا وبلاگتون و ایمیلتون رو برام بفرستید.این کار کاملا رایگانه و هیچ هزینه ای ندارد.

در واقع من یک سری فایل رو میفروشم که سایتم هم بازدیدش خیلی خوب شده چون فایل هام خاص هستند.کاربرها برای اینکه تخفیف بگیرند باید برن و با استفاده از کد همکار بیان.من این کد رو میدهم به شما که بزارید توی سایتتون و کاربرها که مجبورن میان توی سایت شما و اون کد رو برمیدارن و همینطور بازدید شما هم میره بالا.در واقع شما توی سایتت هیچ نامی از سایت من نمیبری فقط کدو بزار توی سایتت.کاربر میاد توی سایتت میگرده تا کدو پیدا کنه.تعداد کاربرها هم زیاد هستند.دادن کد کاملا رایگانه و هر کد مختص به یک وبلاگه.یعنی من کدی که به شما میدم با کدی که به وبلاگ دیگه میدم فرق میکنه.و معمولا کاربرها سراغ سایت هایی میرن که اعتبار بیشتری دارند یا اصطلاحا بیشتر تا حالا از کدشون استفاده شده.این برای اول کاره ولی اون های که دوست دارند میتونن با من همکاری کنند و درامدی خیلی خوبی بدست بیارن.همکاری بصورت برد برده.دقیقا 50 50.اونهایی که دوست دارن میتونن تبلیغات کنند تا از طریق کدشون کاربر بیاد و عضو بشه.در این حالت هزینه ای که کاربر بده نصف میشه بین من و شما.البته فقط در چند کاربر اول.دلیلش هم اینکه چون من باید هزینه کنم و سایتو ارتقاع بدم ولی حق شما بعد از چند کاربر میشه 80 و حق من میشه 20.در ضمن وقتی از همون اول که شما بعنوان همکار شدید کاربر پول رو به حساب شما مستقیما واریز میکنه و شما درصد منو برام پرداخت میکنید.و من فقط به شما کدها رو میدم و بقیش که چقدر میتونید کسب درامد کنید با خودتونه.هر کاربر برای شما 3000 هزار تومان میریزهکه تا کاربر دهم حق ما نصف نصفه و بعدش کم کم حق شما بیشتر میشه.درامد شما بستگی به تلاش خودتون داره.برای کسب درامد من ادرس شما رو توی سایتم میزارم و هم شما خودتون هم شروع به تبلیغات کنید برای فروش اشتراک.