تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: درخواست راهنمايي در مورد ترنسفر پول از آمريكا به ايران!

داره خودمونی میشه Gazmali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض درخواست راهنمايي در مورد ترنسفر پول از آمريكا به ايران!

سلام

دوستان عزيز در شرايط موجود ... بهترين راه براي انتقال پول از يكي از شهراي آمريكا به ايران چيه ؟ اغلب ميگن صرافي ها اين كار رو انجام ميدن .. من ميخوام بدونم چجوري اين كار رو ميكنن ؟ پروسه ي انتقال پول چقدر طول ميكشه ؟ چقدر كارمزد كم ميشه ؟ و اينكه راه هاي ديگه انتقال چيه ؟

مرسي .. خيلي واجبه ...

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

من معمولا به صرافی ها نمیگم، الان آمریکا شده پر از دانشجوی ایرانی که هزینه ی زندگی شان از ایران میاد.
    معمولا دوستی، یا آشنایی که نیاز داره، من اینجا بهش دلار میدهم، خانواده آن هم مقدار دلار را میدهند به خانواده من در ایران
    اینطوری هزینه کارمزد و انتقال پول صفر میشه و شما همون پولی را که میخواستید انتقال بدهید بدون کم شدن تحویل میگیرید.

3. این کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال bahman_0121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

سلام داداش میتونین با حساب پرفکت مانی این کارو انجام بدین بانک جمهوری اسلامی رو هم ساپورت میکنه و توش تبدیل ارز هم داره مثلا دلار به یوورو و یا تبدیل به طلا و خرید و فروش کلا همه کار باهاش میشه کرد تو ایران هم سریع پول میشه

5. این کاربر از bahman_0121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من معمولا به صرافی ها نمیگم، الان آمریکا شده پر از دانشجوی ایرانی که هزینه ی زندگی شان از ایران میاد.
    معمولا دوستی، یا آشنایی که نیاز داره، من اینجا بهش دلار میدهم، خانواده آن هم مقدار دلار را میدهند به خانواده من در ایران
    اینطوری هزینه کارمزد و انتقال پول صفر میشه و شما همون پولی را که میخواستید انتقال بدهید بدون کم شدن تحویل میگیرید.

سلام

مرسي از پاسخت داداش .. اما من كه آشنايي ندارم چيكار كنم ؟ در ضمن اگرم داشتيم معلوم نبود حتما اونجا به پول نياز داشتن يا نه كه ما بديم بهشون و اينجا از خانوادشون اون مبلغ زو بگيريم .. راه حل عادي و معمول اين كار چيه ؟ اگه صرافيه شيوه ي كارشون چجوريه ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام داداش میتونین با حساب پرفکت مانی این کارو انجام بدین بانک جمهوری اسلامی رو هم ساپورت میکنه و توش تبدیل ارز هم داره مثلا دلار به یوورو و یا تبدیل به طلا و خرید و فروش کلا همه کار باهاش میشه کرد تو ایران هم سریع پول میشه

سلام داداش ...

خوب كسي كه ميخواد پول رو نقدا به حساب واريز كنه بايد چيكار كنه دقيقا ؟ براي خودش حساب باز ميكنه ؟ بعدش چيكار كنه؟ من اينجا چجوري نقد كنم پول رو ؟ با كدوم بانك تو ايران كار ميكنن؟

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

راهنمايي لطفا ....

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

كسي نيس راهنمايي كنه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •