تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: گزارش سازي با ابزار rave

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

2 گزارش سازي با ابزار rave

من دو جدول دارم که اين دو جدول با رابطه master/detail به هم ارتباط دارند حال بنده با ابزار هاي rave مي خواهم که از اطلاعات اين دو جدول گزارش بگيرم خواستم با wizard اين کار را انجام دهم که پيغام مي داد شما حداقل بايد دو data view داشته باشيد ولي من دو data view را از قبل ساخته بودم نمي دانم چرا اين پيغام را مي داد حال مي خواهم به صورت دستي خودم با data band ها اين گزارش را بگيرم منتهي جدول اول را که به data band اول وصل مي کنم اطلاعاتش را نشان مي دهد ولي اطلاعات جدول detail را که به يک data band ديگر وصل است را نشان نمي دهد يا اينکه اطلاعات رکورد اول جدول master را براي همه ي رکوردها تکرار مي کند مثلا اگه مدرسه ي اول من دو تا رشته رياضي و تجربي داره ، مي ياد واسه ي تمام مدرسه ها رشته رياضي و تجربي را تکرار مي کنه در ضمن مي خوام جدول detail يک عنوان داشته باشه مثلا کلمه "رشته" مي خوام بالاي رشته هاي مدرسه بياد ولي اون کلمه رشته رو هم جلوي رياضي مي نويسه هم جلوي تجربي ولي من مي خوام فقط يک بار اين کلمه نوشته بشه در ضمن مي خوام اطلاعات جدول detail به صورت افقي نمايش داده بشه نه عمودي

خواهش می کنم اگر می تونید کمکم کنید. باتشکر

پروفشنال hp1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    چون درباره جدول هاي master/detail چيزي نميدونم نميتونم راهنمايي كنم ( اخه اينقدر با راو ور رفتم كه اكثر خواسته هام رو باهاش رفع كردم )

يه سر به قسمت اموزش گزارش گيري با راو بزن ( البته حتما رفتي ؟!)

اگه درباره اين جدول هات توضيح بدي كه من متوجه اش بشم در خدمتم .

موفق باشيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نسخه اي از اين برنامه كه در دلفي موجود است از master / detail پشتيباني نمي كند (ابته به صورت wizard)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •