تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: شارژ نشدن باتری لپ‌تاپ

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض شارژ نشدن باتری لپ‌تاپ

با سلام

2 - 3 روزی هست که باتری لپ‌تاپم بیشتر از 24 % شارژ نمی‌شه. وقتی شارژر رو وصل می‌کنم علامت باتری گوشه سمت راست پایین ویندوز شروع می‌کنه به پر و خالی شدن بعد از حداکثر 1 دقیقه دیگه روی همون وضعیت نیمه‌پر ثابت می‌شه و تکون نمی‌خوره. 10 ساعت هم به شارژر وصل باشه دیگه شارژ بیشتری نمی‌کنه.

لپ‌تاپم Dell Studio 1555 اه. باتری هم فابریک خودشه. لپ‌تاپ رو 5 سالی هست که دارم.

دوستان می‌تونن کمک کنن؟ آیا لازمه باتری نو بخرم؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهتره شما نرم افزار Battery bar رو نصب کنید و مقدار wear باطری رو ببینید.
    حتما یکی 2 بار ریست کنید و اعداد رو مقایسه کنید.
    هرچقدر مقدار خرابی باطری بیشتر باشه زود تر خالی میشه.
    ولی اینم بگم اینکه 24 درصد شارژ مبشه کمی مشکوکه.باطری که خراب باشه هم 100 میزنه شارژ شده اما خیلی زود خالی می کنه

3. این کاربر از mehrdad8086 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ممنون دوست عزیز.

من البته مجبور شدم یه باتری نو بخرم تا مشکلم حل بشه. اما باتری قبلی رو هنوز دارمش. راستش کیفیت ساخت اون باتری قبلی خیلی بهتر از این باتری نو بود. البته طبیعی هم هست تا حدودی.

به نظر شما ممکنه یه تعداد از سل‌های باتری قدیمم خراب شده باشه؟ گر چه فکر نکنم عملن کار خاصی هم بشه واسه باتری قدیمم انجام داد. فعلن که این باتری جدید داره کار می‌کنه و در ظاهر مشکل خاصی هم نداره. فقط احساس می‌کنم با این که مثل اون قبلیه 9 سله اما به همون اندازه شارژ نگه نمی‌داره و زودتر از اون تخلیه می‌شه.

در نهایت، باز هم از پاسختون سپاسگزارم.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون دوست عزیز.

من البته مجبور شدم یه باتری نو بخرم تا مشکلم حل بشه. اما باتری قبلی رو هنوز دارمش. راستش کیفیت ساخت اون باتری قبلی خیلی بهتر از این باتری نو بود. البته طبیعی هم هست تا حدودی.

به نظر شما ممکنه یه تعداد از سل‌های باتری قدیمم خراب شده باشه؟ گر چه فکر نکنم عملن کار خاصی هم بشه واسه باتری قدیمم انجام داد. فعلن که این باتری جدید داره کار می‌کنه و در ظاهر مشکل خاصی هم نداره. فقط احساس می‌کنم با این که مثل اون قبلیه 9 سله اما به همون اندازه شارژ نگه نمی‌داره و زودتر از اون تخلیه می‌شه.

در نهایت، باز هم از پاسختون سپاسگزارم.
    سلام
    اصولا باطری های موجود اصل نبوده و کیفیت اصلی رو ندارند.مگر در مواردی که بتونین اصلی اونرو البته با قیمتی بالاتر خریداری کنید.
    سلول های باطری قدیمی شما خرابه و البته قابل تعمیر.ولی چون از نظر قیافه باطریتون مثل اول نخواهد بود و اینکه ذخیره کننده هائی که جایگذاری خواهند شد اصل نیستند پس اینکار به صرفه نیست و بهتره مثل کاری که شما کردین خریداری بشه.
    خود من اکثرا" همین رو به مشتریا می گم ،مگر در مواردی خاص که باطری اون لب تاب گیر نمیاد و باید تعمیر بشه.
    موفق باشی

6. این کاربر از mehrdad8086 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام

باز هم ممنون بابت اطلاعاتی که دادین. خیالم راحت شد که اشتباه نکردم. خیلی خیلی سپاسگزارم.

8. این کاربر از bilmazlar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •