تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل در نصب ویندوز و ریکاوری لپ تاپ مدله hp envy 15

آخر فروم باز sinaset's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گچساران

پيش فرض مشکل در نصب ویندوز و ریکاوری لپ تاپ مدله hp envy 15

سلام بر دوستان .
    دوستان ما یک مدل لپ تاپ داریم (HP envy 15 1104) که هرکاریش می کنیم نه ویندوز روش نصب میشه نه گزینه ها دی وی دی ریکاوریش فعاله ؟!!!

داستان از این قراره که ویندوز لپ تاپ ما خراب بود ، خواستیم ویندوزش رو عوض کنیم، ولی وقتی دی وی دی ویندوز رو گذاشتیم، موقعه که رو گزینه install now کلیک کردیم درایوه های ویندوز رو نشناخت .!!!
    قبلشم دودی ریکاروی که می ذاشتیم ایکون ها system recover و factor rest ان غیر فعال بود .
    خلاصه تمام درایو هاش رو پاک کردیم ،ایندفعه دیگه وضعیت فرق کرد و دیگه تمام گزینه های دی وی دی ریکاوری، به جز یک گزینه که مربوط به CMD می شد غیر فعال شد
    موقعه که ویندوز seven و Vista را برای نصب قرار می دهیم و روی گزینه install now کلیک می کنم ، پیغامی ظاهر میشه بر این مبنا که درایور رو معرفی کن .. ( که داریه گزینه های چون اوکی ،کنسل ،جستجو در هارد) . دیسک سفارشی win xp 64 بیت رو هم ساختم ولی ان هم قادر نیست به صفحه تایین درایو ها نزدیک شود .

در حال حاضر 3 پارتیشن وجود دارد ، 1- پارتیشن C: با حجم حدود 100 مگ ( که فکر می کنم خودش به وجود امده) 2- پارتیشن d: که کل حجم هارد در انجاست ( نزدیک به 600 گیگ) 3- یک درایو نا معلوم دیگه به اسم :x با حجم 31 مگ

استاید راهنمایی کنند چه کار کنم که بتونیم ویندوز رو نصب کنم ، اشکال از کجاست ؟؟؟؟
    ایا دوستان از طریق دستورات cmd راهی به ذهنشان می خورد ؟

باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام
    اقا من هم این مشکل رو با لب تاپ اچ پی envy 15 دارم لطفا اگه راه حلی پیدا کردی به من هم بگو ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •