تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 41

نام تاپيک: خرید لپ تاپ با کیفیت نمایشگر بالا و گرافیک خوب

اگه نباشه جاش خالی می مونه dandelionsland's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض خرید لپ تاپ با کیفیت نمایشگر بالا و گرافیک خوب

سلام دوستان
    من یه مک بوک پرو دارم 13 اینچی
    خیلی لپ تاپ خوبیه اما چون گرافیک آنبورد داره برای بازی جواب نمیده
    الان میخوام این روبفروشم یه لپ تاپ ویندوزی بخرم
    میخوام طراحیش خوب باشه
    کیفیت نمایشگرش بالا باشه(رزولوشن هر چه بالاتر بهتر)
    گرافیکش هم خوب باشه بتونم بازی بکنم
    لطف کنید مدل های پیشنهادیتون رو با ذکر قیمت بگید
    خودم رنج قیمتی در نظر نیست چون این یکی رو میفروشم میتونم روش بذارم
    ممنون

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

آخرش برای گیم میخواید یا با کیفیت صفحه نمایش بالا ؟!

چون اگه کیفیت نمایش رو بخواید باید برید سراغ همین اپل یا سونی و اگر سیستم بالا رو میخواید معمولا با لپ تاپ ها و برند های ارزون تر مثله اچ پی و لنوو هم میشه به سیستم قوی رسید... اگر هم هر دو رو بخواید من پیشنهادم مدل مک بوک پرو اپل هست ... چون بودجتون هم زیاده این مدل لپ تاپ ها هم با گرافیک 650 و نمایشگر 15 اینچ هستن. اگه میخواید اپل بخرید بگید تا مدل بگم. در ظمن معمولا هم لپ تاپ های سونی با گرافیک ضعیف عرضه می شن مگر اینکه پول زیادی داشته باشی تا مدل های خیلی گرون رو بخری ولی در کل سونی برای سیاست کنسول های بازی خودش میگه که لپ تاپ برای کارهای کامپیوتری بخرید و یه کنسول هم برای بازی به همین دلیل با گرافیک پایین عرضه می کنه

اگر هم مدل های اچ پی و لنوو و ایسوس بخواید این مدل ها خوبن
    n56vz
    dv6 t7000
    y580

و اگر هم این مدل ها رو پیدا نکردی ( که پیدا هم نخواهی کرد ) به z500 هم یه نگا بنداز

در کل من نظرم رو مک بوک پرو هست ولی اگر هم ویندوزی میخوای مدل های بالا قوی هستن
    البته بهتر از این مدل ها رو هم تو سونی پیدا می کنی

3. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Dr.know's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    دســـــــــــفــــیـــل

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مک بوک پرو دارم 13 اینچی
    خیلی لپ تاپ خوبیه اما چون گرافیک آنبورد داره برای بازی جواب نمیده
    الان میخوام این روبفروشم یه لپ تاپ ویندوزی بخرم
    میخوام طراحیش خوب باشه
    کیفیت نمایشگرش بالا باشه(رزولوشن هر چه بالاتر بهتر)
    گرافیکش هم خوب باشه بتونم بازی بکنم
    لطف کنید مدل های پیشنهادیتون رو با ذکر قیمت بگید
    خودم رنج قیمتی در نظر نیست چون این یکی رو میفروشم میتونم روش بذارم
    ممنون
    قیمت قیمت قیمت

5. این کاربر از Dr.know بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

اشتباه
    پاک بشه
    Last edited by Thor God; 16-03-2013 at 21:28.

7. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آخرش برای گیم میخواید یا با کیفیت صفحه نمایش بالا ؟!

چون اگه کیفیت نمایش رو بخواید باید برید سراغ همین اپل یا سونی و اگر سیستم بالا رو میخواید معمولا با لپ تاپ ها و برند های ارزون تر مثله اچ پی و لنوو هم میشه به سیستم قوی رسید... اگر هم هر دو رو بخواید من پیشنهادم مدل مک بوک پرو اپل هست ... چون بودجتون هم زیاده این مدل لپ تاپ ها هم با گرافیک 650 و نمایشگر 15 اینچ هستن. اگه میخواید اپل بخرید بگید تا مدل بگم. در ظمن معمولا هم لپ تاپ های سونی با گرافیک ضعیف عرضه می شن مگر اینکه پول زیادی داشته باشی تا مدل های خیلی گرون رو بخری ولی در کل سونی برای سیاست کنسول های بازی خودش میگه که لپ تاپ برای کارهای کامپیوتری بخرید و یه کنسول هم برای بازی به همین دلیل با گرافیک پایین عرضه می کنه

اگر هم مدل های اچ پی و لنوو و ایسوس بخواید این مدل ها خوبن
    n56vz
    dv6 t7000
    y580

و اگر هم این مدل ها رو پیدا نکردی ( که پیدا هم نخواهی کرد ) به z500 هم یه نگا بنداز

در کل من نظرم رو مک بوک پرو هست ولی اگر هم ویندوزی میخوای مدل های بالا قوی هستن
    البته بهتر از این مدل ها رو هم تو سونی پیدا می کنی
    ممنون دوست عزیز
    راستش نمیخوام پول برند بدم چند سالیه مک بوک پرو دارم رتیناهای اپل هم 13 اینچی شون گرافیک آنبورد داره 15 اینچی اون خیلی گرونتره نسبت به برندهای دیگه
    اینی هم که گفتم هم صفحه ش خوب باشه هم گرافیکش بختطر اینه که شاید 90 درصد نیازم دیدن فیلم و بازی کردن باشه
    خیلی برام عجیبه لپ تاپ ها رزولوشن full hd ندارن یه همچین رزولوشنس نیست واقعا؟
    این مدل هایی که گفتین قیمت و مشخصات و کیفیت صفحه شون چطوریه؟
    معذرت سوالام زیاد شد

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    راستش نمیخوام پول برند بدم چند سالیه مک بوک پرو دارم رتیناهای اپل هم 13 اینچی شون گرافیک آنبورد داره 15 اینچی اون خیلی گرونتره نسبت به برندهای دیگه
    اینی هم که گفتم هم صفحه ش خوب باشه هم گرافیکش بختطر اینه که شاید 90 درصد نیازم دیدن فیلم و بازی کردن باشه
    خیلی برام عجیبه لپ تاپ ها رزولوشن full hd ندارن یه همچین رزولوشنس نیست واقعا؟
    این مدل هایی که گفتین قیمت و مشخصات و کیفیت صفحه شون چطوریه؟
    معذرت سوالام زیاد شد
    خوب اگه نمی خوای پول برند بدی باید دور سونی و اپل رو خط بکشی ، گرچه با این نیاز های شما و بودجه بالا بهتره که همین سونی و اپل رو اتخاب بکنید. بهتره که بودجه رو هم دقیقا مشخص کنید تا راحت شیم ( با عرض معذرت از صاحب پست دو تا بالایی )

یعنی چی که ندارن ؟! فول اچ دی هست که !!! هم اپل هم سونی و هم همه برند های دیگه البته اپل صفحه نمایش های بیشتر از رزولیشن فول اچ دی هم تولید کرده

این مدل هایی که گفتم همشون رم 8 گیگ و هارد 1 ترابایت و سی پی یو i7 دارن دو مدل n56vz و dv6 t7000 دارای گرافیک 650 و مدل y580 دارای گرافیک 660 هست که 14 درصد از این مدل 650 کارایی بالا تری داره
    البته این سه مدل به شدت کم یاب هستن مخصوصا n56vz اما مدل Vm با گرافیک 630 و صفحه نمایش اچ دی هست ولی به کاره شما نمیاد و مورد بعدی هم اینکه یه مدل با گرافیک 4 گیگ 650 و رم 12 و هارد 2 ترا و سی پی یو i7 هست با قیمت 5 و نیم ملیون ( یک هفته پیش ، بندرعباس ) البته z500 هم مثله همین مدل ها هست ولی با کانفیگه n56vm و یه مدل هم با گرافیک 645 عرضه میشه
    همشون هم فول اچ دی هستن کیفیت نمایش قابل قبول ولی به پای سونی نمیرسه گرچه مدل n56vz از سایر مدل ها نمایشگر بهتر و لنوو بین این سه تا صفحه نمایشی با کیفیت پایین تر داره !

سوالی بود بفرما

10. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Dr.know's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    دســـــــــــفــــیـــل

پيش فرض

خوب بنده خدا داره می گه اپل رو میفروشم روش هم یه مقدار میخوام پول بزارم ... باز هم بودجه میخوای ؟!
    خو بجای این که من رو بزارین اف تاپیک بزنم خو قیمت رو بگو بعد الان بگو منظورش چه قدر می زاره روش انداه خودش نصفش یا دویستومن
    بحث فلسفی

12. 2 کاربر از Dr.know بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

خو بجای این که من رو بزارین اف تاپیک بزنم خو قیمت رو بگو بعد الان بگو منظورش چه قدر می زاره روش انداه خودش نصفش یا دویستومن
    بحث فلسفی

داداش شرمندم میدونم بد صحبت کردم حق با شماست

14. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان معذرترميخوام قيمت نگفتم
    راستش نميخوام چيزي كه ميخوام فداي قيمت بشه
    واسه همين اول دنبال يه رزولوشن فول اچ دي و كيفيت خوب صفحه با گرافيك مناسب هستم
    بعدا رو قيمتش فكر ميكنم

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خوب اگه نمی خوای پول برند بدی باید دور سونی و اپل رو خط بکشی ، گرچه با این نیاز های شما و بودجه بالا بهتره که همین سونی و اپل رو اتخاب بکنید. بهتره که بودجه رو هم دقیقا مشخص کنید تا راحت شیم ( با عرض معذرت از صاحب پست دو تا بالایی )

یعنی چی که ندارن ؟! فول اچ دی هست که !!! هم اپل هم سونی و هم همه برند های دیگه البته اپل صفحه نمایش های بیشتر از رزولیشن فول اچ دی هم تولید کرده

این مدل هایی که گفتم همشون رم 8 گیگ و هارد 1 ترابایت و سی پی یو i7 دارن دو مدل n56vz و dv6 t7000 دارای گرافیک 650 و مدل y580 دارای گرافیک 660 هست که 14 درصد از این مدل 650 کارایی بالا تری داره
    البته این سه مدل به شدت کم یاب هستن مخصوصا n56vz اما مدل Vm با گرافیک 630 و صفحه نمایش اچ دی هست ولی به کاره شما نمیاد و مورد بعدی هم اینکه یه مدل با گرافیک 4 گیگ 650 و رم 12 و هارد 2 ترا و سی پی یو i7 هست با قیمت 5 و نیم ملیون ( یک هفته پیش ، بندرعباس ) البته z500 هم مثله همین مدل ها هست ولی با کانفیگه n56vm و یه مدل هم با گرافیک 645 عرضه میشه
    همشون هم فول اچ دی هستن کیفیت نمایش قابل قبول ولی به پای سونی نمیرسه گرچه مدل n56vz از سایر مدل ها نمایشگر بهتر و لنوو بین این سه تا صفحه نمایشی با کیفیت پایین تر داره !

سوالی بود بفرما
    ممنون
    معذرت ميخوام قيمت اين مدل ها رو دارين؟
    گفتين n56vz فول اچ دي هست با كيفيت صفحه بهتر از بقيه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •