تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: گوشی کمیاب ACER DX900

اگه نباشه جاش خالی می مونه root professional's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض گوشی کمیاب ACER DX900

چند روز پیش این گوشی رو تو سایت GSMArena دیدم که خیلی توجهم رو جلب کرد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی وقتی تو جمهوری از چند تا مغازه پرسیدم دیدم اصلا نیست! این گوشی دو سیم کارته هست و ویندوزموبایل داره و دقیقا تمام امکاناتی که من میخوام رو داره اما اول اینکه با اینکه گوشیه خوبیه چرا تو ایران نیست؟
    بعد هم اینکه کسی می دونه این گوشی چطور گوشیه و ارزش داره بگم واسم از خارج بیارن یا نه؟

آخر فروم باز rozy_1500's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ♪♫

پيش فرض

دوست خوبم هم کشور و هر ایالتی یه سلیقه و نیاز خاص دارن که میشه گوشی ها رو هم از این نظر دسته بندی کرد
    این گوشی بخاطر امکانات خاصی که داره تو ایران مشتری خوبی نداره
    از اینجور گوشی ها خیلی زیاد هست که میشه میون این ها به مارک معروف بلک بری اشاره کرد

بطور مثال ایرانی ها احتیاج یه گوشی با قابلیت های دوربین خوب، کیفیت موسیقی خوب، کیفیت صفحه نمایش بدنه کارکرد و...
    و متاسفانه(!) کلاس گوشی و پز دادن با اون
    اما یه کشور مثل آمریکا یه گوشی بلک بری رو به عنوان pda که بتونه نیاز روزانشو بر طرف کنه استفاده میکنن و...
    البته نمیگم تو ایران همچین چیزایی نیست ولی خیلی کمن و انگشت شمارن بطوری که نمیشه این چیزا رو عمومیت داد

به همین دلیل نمی ارزه همچین گوشی بصورت عمده وارد ایران کنند
    از همون کسی که میخواد این گوشی رو وارد کنه بگیر تا کسی که بخواد این گوشی رو بخره برای اکثریتشون بصرفه نیست

3. این کاربر از rozy_1500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه fujin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

بعضی برند ها فقط مخصوص یه کشور خاصی گوشی میزنن و جای دیگه هم نمیشه پیداشون کرد جز همون کشور ...
    مثلا یه همین سونی اریکسون گوشی هایی واسه ژاپن میزنه که هیچ حا پیدا نمیشه ... برای مثال مدل W52S شرکت سونی اریکسون فقط مخصوص ژاپن هست و جای دیگه من ندیدم ... عکساشو ببین شاید تو دیده باشی جایی

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست خوبم هم کشور و هر ایالتی یه سلیقه و نیاز خاص دارن که میشه گوشی ها رو هم از این نظر دسته بندی کرد
    این گوشی بخاطر امکانات خاصی که داره تو ایران مشتری خوبی نداره
    از اینجور گوشی ها خیلی زیاد هست که میشه میون این ها به مارک معروف بلک بری اشاره کرد

بطور مثال ایرانی ها احتیاج یه گوشی با قابلیت های دوربین خوب، کیفیت موسیقی خوب، کیفیت صفحه نمایش بدنه کارکرد و...
    و متاسفانه(!) کلاس گوشی و پز دادن با اون
    اما یه کشور مثل آمریکا یه گوشی بلک بری رو به عنوان pda که بتونه نیاز روزانشو بر طرف کنه استفاده میکنن و...
    البته نمیگم تو ایران همچین چیزایی نیست ولی خیلی کمن و انگشت شمارن بطوری که نمیشه این چیزا رو عمومیت داد

به همین دلیل نمی ارزه همچین گوشی بصورت عمده وارد ایران کنند
    از همون کسی که میخواد این گوشی رو وارد کنه بگیر تا کسی که بخواد این گوشی رو بخره برای اکثریتشون بصرفه نیست
    آخه این گوشی خیلی خاصه و نمیشه بگی نیاز بهش کمه به خصوص تو ایران که ما دو تا سرویس دهنده جی اس ام داریم یعنی همراه اول و ایرانسل و بخاطر نرخ مکالمه بین این دو و به هزار دلیل دیگه عده زیادی تو ایران دوتا سیم کارت دارن و از طرفی نمی خوان دوتا گوشی با دوتا شارژر و ... رو همه جا با خودشون ببرن بین اینها افراد زیادی پیدا می شن که می خوان گوشی دو سیمکارته رو با امکانات سیمبین یا ویندوز موبایل استفاده کنن و این گوشی تنها و تنها گوشی Smartphone هست که دو سیم کارت می خوره.

بعضی برند ها فقط مخصوص یه کشور خاصی گوشی میزنن و جای دیگه هم نمیشه پیداشون کرد جز همون کشور ...
    مثلا یه همین سونی اریکسون گوشی هایی واسه ژاپن میزنه که هیچ حا پیدا نمیشه ... برای مثال مدل W52S شرکت سونی اریکسون فقط مخصوص ژاپن هست و جای دیگه من ندیدم ... عکساشو ببین شاید تو دیده باشی جایی
    این گوشی در تمام دنیا عرضه شده کلا آمارش رو در آوردم خیلی گوشی خوبیه فقط باتریش کم دوامه که برای ویندوزموبایلها عادیه.(البته این واقعا مشکل داره یعنی حدود 24 ساعت آماده به کار بهت میده) و دیگه مشکلی نداره.
    ---------------------------
    به هر حال کسی نمی دونه از کجا میشه تو ایران با قیمت مناسب گیرش آورد؟ یا اصلا کسی داشته که بگه خوبه یا بد؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

من یه جا می دونم داره ولی 690 پواشه
    اگه می خوای برات پیام خصوصی کنم!

7. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من یه جا می دونم داره ولی 690 پواشه
    اگه می خوای برات پیام خصوصی کنم!
    690!!!!
    قیمتش باید حدود 550 تا 570 باشه! خدایا چرا من تو ایران به دنیا اومدم؟!
    حالا شما زحمت بکش آدرس جایی رو که میگی برام بفرست تا خودم یه نگاهی بندازم.

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

گوشي ACER DX900 از نظر مقايشه با Samsung I8000 omnia چطوريه؟؟؟
    البته من ميخوام سامسونگ بخرم هم جديده عاليه كيفيت صداش و دوربينش فوق العاده هست ولي از طرفي 2 سيم كارته ميخوام كه اين ACER ديدم حالا نميدونم اين ايسر از نظر صدا و دوربين چطوري هستش؟؟؟؟

1- میخوام صداش بلند و شفاف باشه مثل خود سامسونگ در مورد Acer نمیدونم ؟؟؟؟
    2- از نظر اینکه Acer رم خور هستش آیا کند نمیشه؟؟؟ خوب ساپورت میکنه؟؟؟ خوبیه سامسونگ اینه که حافظه داخلیش 8 گیگ هست.
    3- منشي تلفني فارسي اينا ساپورت ميكنه؟؟؟ يعني ويندوز موبايل هست مشكل منشي تلفني نداره ؟؟؟؟
    4- ACER دو سیم کارت همزمان GSM مثل همراه اول و ایرانسل رو ساپورت میکنه؟؟ چون گوشی A1800 موتورلا هم دو سیم کارته هست ولی اصلا همزمان نیست و فقط یکیش GSM ساپورت میکنه؟!!
    5- در کل سامسونگ I8000 رو بخرم با همین گوشی GLX دو سیم کارته که دارم داشته باشم یا ACER بگیرم؟ من 2 تا سیم کارت رو زیاد مصرف دارم ولی الان 3 تا سیم کارت دارم. یا باید 2 تا گوشی معمولی بگیرم با سامسونگ یا همین Acer
    6- از نظر سرعت گوشی و کار کردن باهاش که کمد نباشه و کم نیاره با نصب برنامه در موری کارت ؟! چون ACER فون مموری خیلی کم هست ولی سامسونگ میدونم مشکل سرعت نداره چون تو خود گوشی میشه نصب کرد تمام برنامه ها رو ؟!!

در کل ممنون میشم راهنمایی کنید. میخوام از نظر کارایی و سرعت و صدای گوشی پشیمون نشم دلم رو بزنه چون نمیخوام حالا حالا ها عوض کنم.
    Last edited by mrmostafa; 13-12-2009 at 18:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •