تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 37

نام تاپيک: بررسی شبکه های انیمیشن ایرانی

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

11 بررسی شبکه های انیمیشن ایرانی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان
    دیروز بود که متوجه شدم شبکه انیمیشن راه اندازی شده البته به صورت آزمایشی (فعلا فقط در شهر تهران) گفتم شاید بد نباشه یه تاپیک مجزا برای این شبکه ایجاد بشه البته من نمیدونستم عنوان تاپیک دقیقا چی باید باشه فقط تنها درخواستی که از مدیران دارم اینه که این دفعه استثنا قائل بشن و این تاپیک رو به بخش رادیو و تلویزیون منتقل نکنن چون متاسفانه بخش انیمیشن زیاد فعال نیست و امکان داره با این تاپیک یه مقدار رونق بیشتری پیدا میکنه!
    بعدا اگه صلاح دونستن میتونن عنوان تاپیک رو هم عوض کنن و یه عنوان بهتر بذارن تا این تاپیک یه تاپیک جامع باشه برای این شبکه تا بتونیم خبرها جدید رو تو این تاپیک بذاریم یا اینکه در موردش بحث کنیم!

این هم متن خبر:

خبر گزاری ایسنا: شبكه پويانمايي ايران امروز ـ دوشنبه ـ 12 تير ماه ـ به طور آزمايشي راه‌اندازي شد.

برنامه‌هاي شبكه‌ي انيميشن كه با عنوان «شبكه نمايش 2» معرفي مي‌شود، به صورت ديجيتال دريافت خواهد شد.

شبكه انيميشن فعاليتش را با پخش دو تا چهار ساعت برنامه آغاز مي‌كند و در ادامه بر مدت زمان برنامه‌هاي آن افزوده خواهد شد.

در مراسم راه‌اندازي آزمايشي شبكه‌ي انيميشن دكتر كرمي ـ مدير شبكه نمايش ـ ، دكتر ساري ـ رييس مركز پويانمايي صبا ـ و مديران گروه‌هاي كودك و نوجوان شبكه‌هاي تلويزيوني حضور داشتند.

برنامه‌هاي شبكه پويانمايي هم اينك بر روي فركانس 578 مگاهرتز قابل دريافت است و اين شبكه با به كارگيري عبارات «شبكه پويانمايي، هديه رسانه ملي» و «شبكه پويانمايي در كنار خانواده‌ها خواهد بود» از پخش آزمايشي برنامه‌ها خبر مي‌دهد.

در نخستين روز از راه‌اندازي آزمايشي شبكه پويانمايي، انيميشن‌هاي «شنگول آباد»، «ماسوله»، «مرواريد سرخ»، «پهلوانان»، «شكرستان» و «داستان سامرا» از برنامه‌هاي ابتدايي شبكه پويانمايي ايران بود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    عکس هاي ضميمه عکس هاي ضميمه

2. 6 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

عید امسال شبکه ای ماهواره ای به نام "پرشین تون" شروع به کار کرد ؛ شبکه ای با انیمیشن های دوبله فارسی، با کیفیت مناسب و بدون حذفیات و سانسورهای اعمال شده!
    استقبال خوبی که از پرشین تون شد مسئولین امر رو به صرافت انداخت تا شبکه پویانمایی رو که یک سالی هست قولش رو دادن سریع تر ردیف کنن .

ریاست شبکه پویانمایی بر عهده حسین ساری مدیر مرکز پویانمایی صبا ست
    کسی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قراره صبا رو در 5 سال آینده به قطب انیمیشن دنیا تبدیل کنه ، البته قطب انیمیشن دینی دنیا !

وقتی بودجه دولتی صرف کاری میشه انتظار حرکت متفاوتی نباید داشت
    ضمن اینکه پخش آزمایشی شبکه پویانمایی محدود به تهران اون هم با تولیدات داخلی ، شروعی است بی رمق!

پرشین تون اولین تلویزیون کودک به زبان فارسی (ماهواره هاتبرد) که متعلق به صدا و سیما نیست

4. 7 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

عید امسال شبکه ای ماهواره ای به نام "پرشین تون" شروع به کار کرد ؛ شبکه ای با انیمیشن های دوبله فارسی، با کیفیت مناسب و بدون حذفیات و سانسورهای اعمال شده!
    استقبال خوبی که از پرشین تون شد مسئولین امر رو به صرافت انداخت تا شبکه پویانمایی رو که یک سالی هست قولش رو دادن سریع تر ردیف کنن .

ریاست شبکه پویانمایی بر عهده حسین ساری مدیر مرکز پویانمایی صبا ست
    کسی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قراره صبا رو در 5 سال آینده به قطب انیمیشن دنیا تبدیل کنه ، البته قطب انیمیشن دینی دنیا !

وقتی بودجه دولتی صرف کاری میشه انتظار حرکت متفاوتی نباید داشت
    ضمن اینکه پخش آزمایشی شبکه پویانمایی محدود به تهران اون هم با تولیدات داخلی ، شروعی است بی رمق!

پرشین تون اولین تلویزیون کودک به زبان فارسی (ماهواره هاتبرد) که متعلق به صدا و سیما نیست
    منم پرشین تون رو دیدم ( حدود 2 3 دقیقه ).
    اگر ضد سیگنال بزاره ( که طرف ما بدجوری رفته روش) و بفهمم چی پخش می کنه بد نیست....
    کسی چیزی از برنامه هاش دیده؟

6. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

کسی چیزی از برنامه هاش دیده؟
    برنامه هاش عالین
    مستربین،پلنگ صورتی،تام و جری،شرک،باب اسفنجی،لاکپشت های نینجا،Shaun the Sheep و خیلی کارتون های جالب دیگه رو پخش میکنه.واسه هر کدوم از این کارتون ها زمانبندی خاص خودشو داره و کیفیت قابل قبولی هم داره.دوبله های خیلی خوبی هم دارن.مهمتر از همه اینکه سانسور هم نداره برنامه هاش
    یه برنامه جالب هم به اسم 30+ داره که کارتون های قدیمی از جمله سرندیپیتی،بابا لنگ دراز،افسانه دو برادر و . . . پخش میکنه
    واقعا شبکه بسیار جالب و سرگرم کننده ایه

8. 3 کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

خود من بعضی وقتها میبینم

فقط به عنوان نمونه کافیه شما ساعت 9 شب در این روزها به کارتون زیبا و ماندگار "بابا لنگ دراز" با همون دوبله‌ی آشنا و با کیفیت بالا و بدون سانسور نگاه کنین و بخصوص تیتراژ ابتدا و انتهای اون که با زیرنویس انگلیسی و ژاپنی پخش میشه

یا انیمیشنهای سینمایی معروف یا انیمیشنهای کوتاه و ...

فقط خیلی خوب میشه اگه زبان اصلی رو هم همراه با دوبله قرار بدن دیگه کامل میشه

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

...
    دنیا بدنبال ذره خدا و ... است اینجا به دنبال اینکه چگونه زدن کراوات رو ممنوع کنن

Last edited by Ahmad; 07-07-2012 at 00:18.

10. 2 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

منم پرشین تون رو دیدم .. البته الان نمیشه دید .. ( نوییز می ندازن منطقه ما خفن !!!!) ولی عید دیدم ... واقعا این روال که کارتون ها رو دوبله پخش می کنن بدون حذفیات خیلی خوبه .. تازه فهمیدم تام و جری چقدر حذفیات داشته و ما نمی دونستیم .. به چی این کارتون خوش بودیم خدا می دونه ... بابا لنگ دراز رو هم قبلا دیده بودم بدون حذفیات ...
    فقط خدا کنه این شبکه انیمیشن ایران کارتون های روز دنیا رو هم بزاره ..
    بابا همین پارک جنوبی رو بیان ترجمه و دوبله کنن برای 5 سالشون بسه !!!! ( البته قسمت های +18 هم داره !!!) کلی انیمه درست و حسابی هست برای دوبله ..نمونش همین بلیچ !!! یا فول متال الکمیست !!! مشکل دینی و مذهبی هم نداره.. مشکل لباس هم ندارن !!!!
    کارتون های قدیمی خداییش کلی طرفدار داره .. من هنوز هم به مدرسه موش ها می خندم !!! لولک ووولک هنوز هم برام جذابه ... فقط شبکه رو محدود به کارتون های داغون خودشون نکنن .. پسر شجاع .. سرندی پیتی !!! من هیچ وقت اخر چوبین رو نفهمیدم چی شد !!!!

12. 2 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

البته توی کرمان صبحها ،روی یکی از کانالهای موجود پخش میشه.(فکر کنم شبکه تهران)
    +
    مسلما با وجود پرژن تون ،کسایی که انتن دارن طرف این کانال نمی رند .
    امکان نداره بتونند باهاش رقابت کنند .
    فقط فکر کنم می خوان به اونایی انتن ندارند دلداری و امیدواری بدند.(بدون شوخی)

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

امروز رفتم دنبال یه کارتون محشر .. لوک خوش شانس ..می خوام دانلودش کنم .. بدی تی وی ملی اینه که خیلی از کارتونهاش بدون پایان می مونه !! چرا اینها درست پخش نمی کنن کارتون هاشون رو ؟؟ حالا شبکه هم زدن .. یه شبکه سلامت هم می خوان راه بندازن ..این شبکه کارتون تا الان چی نشون داده ؟؟ عمو قناد که توش نیست .. به بچه ها که یاد نمی دن چطور ماشین لباس شویی روشن کنن ؟؟؟

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من بالاخره پرشین کارتون رو تونستم بدون مشکل چند تا از برنامه هاش رو ببینم .
    کیفیت پخشش تصاویرش بالاست ( حقیقتش انتظار چنین کیفیتی نداشتم - فکر می کردم مثل بعضی از این شبکه های کارتون های عربی که کیفیت تصویرش خیلی پایینه باشه ولی در حد mbc3 است)تیتراژ ها رو ظاهرا از تیتراژ برنامه های اصلی برداشته بودن ( چون یا من یادم نمی یاد یا تیتراژ هارو هیچوقت ندیدم - مخصوصا تیتراژ پایانی سندباد قطعا مال نسخه اصلی بوده ) .
    بد نبود این شبکه نسخه اینگلیسی اش رو هم به صورت دو صدایی می زاشت....اینجوری خیلی جالبتر می شد.....
    فکر کنین اگر اینها انیمه های جدید رو پخش کنن چی میشه(البته باید دید درامدشون کفاف حق لیسانس میشه یا نه)

16. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

دیروز پرشین تون داشت باب اسفنجی رو نشون میداد و یه تیکه ش باب داشت آهنگ میخوند اینا آهنگ "یه دل میگه برم برم،یه دلم میگه نرم نرم" رو گذاشته بودن روش.عالی بود

18. 2 کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •