تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: dell vostro 1510 يا dell xps 1530 يا dell ins 1525 ...مردم (mordam) از سر در گمي !!!!

داره خودمونی میشه dr.hanzaleh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

9 dell vostro 1510 يا dell xps 1530 يا dell ins 1525 ...مردم (mordam) از سر در گمي !!!!

به نظرتون كدوم يكي از لپ تاپ ها رو بگيرم بهتره :
    dell vostro 1510(Cpu : 2.5 Ghz , core 2 duo , 6 MB catche/Ram : 4 GB/HDD : 320 GB/Monitor : 15.4" WXGA/VGA : GeForce 8400 (256 d)/OS : DOS/Accessory : Bluetooth , WebCam , Finger Print/Made in Europe)
    dell xps 1530(2.5 Ghz , core 2 duo , 6 MB catche/Ram : 4 GB/HDD : 320 GB/Monitor : 15.4" WXGA/VGA : GeForce 8400 (256 d)/OS : DOS/Accessory : Bluetooth , WebCam , Finger Print/Made in Europe)
    dell ins 1525 (last config.)

البته هزينه اي كه مي كنم واسم مهمه ولي اگه اين هزينه اضافي مثلا بين dell vostro 1510 با dell xps 1530 ارزششو داشته باشه حاضرم تقبل كنم . بازم ميگم در صورتي كه اين هزينه اضافي واقعا ارزششو داشته باشه نه اينكه يه مقدار با كيفيت باشه و ...
    در ضمن مي خوام مثل يه pc ازش خر حمالي بكشم مثلا تحمل 8-10 ساعت روشن موندنو داشته باشه و سريع بالا نياره
    ممنون مي شم راهنمايي كنين، بخصوص از اون دوستايي كه از اينا استفاده كردن و تجربه دارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من تا حالا اکس پی اس رو از نزدیک ندیدم. اما 1510 از لحاظ کیفیت ساخت واقعا ارزش خرید نداره. منم بودجه برام مهم بود اما دلم نیومد پول بالای 1510 بدم. وسترو هتی قدیمی اگر زشت بودند ولی دیگه بدنشون فرو نمی رفت !

3. این کاربر از flipflop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI TT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

فقط dell xps 1530 !!!
    بگیر بقیش با من .

5. این کاربر از ALI TT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام به نظر من راجع به Dell Studio 1535 یه تحقیق بکن اگه ضرر کردی هر چی خواستی بگو.منم خیلی تحقیق کردم تا به این گزینه رسیدم .تا چند روز دیگه ان شاالله می خوام بخرمش .البته با یه config معمولی میشه 100000 تومان خرید که می ارزه نسبت به بقیه مدل ها تو این رنج قیمت.

7. این کاربر از polymer_92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام به نظر من راجع به dell studio 1535 یه تحقیق بکن اگه ضرر کردی هر چی خواستی بگو.منم خیلی تحقیق کردم تا به این گزینه رسیدم .تا چند روز دیگه ان شاالله می خوام بخرمش .البته با یه config معمولی میشه 100000 تومان خرید که می ارزه نسبت به بقیه مدل ها تو این رنج قیمت.

من هم روی 1537 و 1510 هنوز تو شک هستم .... البته دوستان خیلی من رو راهنمایی کردن ولی 1537 ظاهرش قشنگتره....

9. این کاربر از mahmood33120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من تا حالا اکس پی اس رو از نزدیک ندیدم. اما 1510 از لحاظ کیفیت ساخت واقعا ارزش خرید نداره. منم بودجه برام مهم بود اما دلم نیومد پول بالای 1510 بدم. وسترو هتی قدیمی اگر زشت بودند ولی دیگه بدنشون فرو نمی رفت !

به قول دوستمون در مورد 1537 یا 1535 هم یک تحقیق بکن :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از mahmood33120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام

dell xps m 1530 و dell vostro 1510 که هر دو تقریبا کانفیگ یکی دارند ولی xps 1530 زیباتر و کارت گرافیکی خیلی بهتری داره و اگه یه لپ تاپ میخوای که تا چند سال واسط باشه عالیه , البته اگه زیاد اهل قیافه و ... نیستی و واسه کار و افیس میخوای همون وسترو 1510 با ظاهر عادیش واسه شما بهتر هم هست .

در کل از همه ی لحاظ : زیبایی - کیفیت ساخت - عملکرد بهتر - گیم - مولتی مدیا و ...... Dell xps m 1530 از 2 مدل دیگه یه سر و گردن بالاتره .

و DELL XPS M 1530 ارزش 300 - 200 $ بیشتر دادن رو مطمئن باش که داره .

موفق .....

13. این کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه delphidark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran+Pars

پيش فرض

دل هرکاری بکنه یه عده ایراد میگیرن !!!
    بده در پلاستیکی 1500 رو با یه در از جنس آلیاژ منیزیوم عوض کرده ؟
    کیفیت ساخت هم کلفتی بدنه لپ تاپ نیست بلکه قطعات داخلشه که تو وسترو عالی کار شده (البته ایرلندی و لهستانیش

در آخر هم باید بگم که خود دل تو سایتش در مشخصات محصولات نوشته که لولاهای سری وسترو بیشتر از همه مدلها (به جز atude ) عمر میکنه

رزولیشن وسترو ها و کیفیت تصویرشون هم خیلی عالیه

بیشتر تحقیق کنید بعد تصمیم بگیرید

15. این کاربر از delphidark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

منم دقيقا همين وضعيت رو دارم و مردد هستم بين xps 1530 و vostro 1510 و strudio 1537
    دوستان اگه اطلاعات دقيقتري دارن راهنمايي كنن.جاي دوري نميره.
    البته من تو ايران نيستم و اينجا فعلا فقط 1537 موجوده.ارزش داره كه يكي از موردهاي ديگرو سفارش بدم بيارن؟

داره خودمونی میشه CaptainReza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در اینکه سری xps از نظر دیزاین فوق العاده است شکی نیست اما وسترو این طور که بعضی از دوستان میگن بی کیفیت نیست.به هر حال وسترو مدل اقتصادی هستش و به همین دلیل از یه چیزایی توش صرف نظر شده ولی اینم در نظر داشته باشین که با کانفیگ یکسان حدود 150 تومان ارزونتر از xps هستش.
    پیشنهاد می کنم کامنت های کاربران رو در مورد انواع مدلها تو سایت Dell مطالعه کنید.

من با وجود علاقه فراوان به سری xps ، وسترو خریدم چون با اختلاف قیمتش نتونستم کنار بیام و البته الان راضیم

18. این کاربر از CaptainReza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •