تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: بهترین ISP در محدوده شهرک اکباتان چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

3 بهترین ISP در محدوده شهرک اکباتان چیه؟

سلام

من قبلا از صبانت سرویس داشتم تو فاز 2 اکباتان و ناراضی بودم. دو هفته است تغییر سرویس دادم به آسیاتک ولی اینم مثل همونه و با اینکه کارشناس حضوری خودشونم اومد سرخط بلوک رو دید که نویز داره همش میگن به خاطر فاصله دور از مرکز مخابراتی هست. صبانت که اوایل میگفت 12 کیلومتر از مرکز مخابراتی دور هستی. آسیاتک هم الان میگه 5 کیلومتر. در صورتی که بچه های اکباتان میدونن فاصله مخابرات تا فاز 2 نهایت به 1 کیلومتر هم نمیرسه (اگر کل فاز 1 اکباتان رو دور بزنه) خلاصه بگذریم.
    فکر کنم تنها راه پیدا کردن یه اینترنت خوب اینه که از هم محله ای های عزیز کمک بگیرم.

اینم تست سرعت من هست با حامی 128 آسیاتک که البته پورت رو 1 مگ بستن. من میخوام حداقل تا 4 یا 5 مگ بشه گرفت. چه شرکتی میتونه اینقدر سرویس بده؟
    تست 1: (ساعت 8 و خورده ای بعد از رایگان صبح که هنوز سرعت به خاطر سرویس رایگان پایینه)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تست 2: (ساعت 9:04 بعد از گذر از موج صبح گاهی)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(باز تو ساعتای دیگه هم تست اضافه میکنم تو همین پست)

الان پورت بیشتر از 1 مگ نمیتونن برام ببندن برای همین قصد تغییر سرویس دارم دوستانی که از شهرک اکباتان سرویس ADSL دارن میشه لطف کنن اسم شرکتشون با یه speedtest قرار بدن و بگن از شرکتی که دارن راضین یا نه؟
    ممنون از همه
    Last edited by babak_cyclops; 29-08-2015 at 08:05.

2. این کاربر از babak_cyclops بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

درود بر شما
    علیرغم اینکه زمان خیلی زیادی از این ‍‍‍درخواست می گذرد ولی خواستم اعلام کنم که در حال حاضر در فاز دو شهرک اکباتان تهران گزینه مناسب شرکت بیتانت می باشد.
    این شرکت تجهیزات خود را به جای استقرار در مخابرات در بلوک قرار داده است. یعنی تجهیزات VSLAM در بلوک است و ماکزیمم سرعت را میدهد.
    بنده از شرکت داتک سرویس 8Mbps را گرفتم اما ‍‍‍‍بهنای باندی که به من دادُ نهایتا 1Mbps بود که سرعت دانلودش به 200 الی 300 KB/S میرسید.
    اما با بیتانت و با بهنای باند 8Mbps دانلود به 1.8 MBps می رسید.
    بیشنهاد می کنم از سرویس بیتانت استفاده کنید. ترافیک 90 گیگابایت 1 ماهه با این سرعت - 50000 تومان است.
    با تشکر

4. این کاربر از Ashkan_vpm2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •