تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: چگونه یک هکر با اخلاق شویم

اگه نباشه جاش خالی می مونه matin_blue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض چگونه یک هکر با اخلاق شویم

سلام دوستان

من جدیدا به گرایش امنیت اطلاعات خیلی علاقمند شدم، خواستم ببینم چه زبان برنامه نویسی توی این زمینه میتونه بهم کمک کنه؟ اگه اطلاعاتی درباره ی این گرایش دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    در واقع یه جورایی میخوام بدونم هکرهای بااخلاق، تو چه برنامه هایی تخصص دارند؟ و اینکه من یه پیش زمینه ی مختصری از شبکه دارم، لازمه توی این زمینه هم مطالعه داشته باشم؟

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

در مورد -- شاید این به دردتون بخوره : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما در مورد اخلاق نمیدونم بهتره با یه مشاوره یا روانشناس صحبت کنید

3. این کاربر از tabriz-info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام دوستان

من جدیدا به گرایش امنیت اطلاعات خیلی علاقمند شدم، خواستم ببینم چه زبان برنامه نویسی توی این زمینه میتونه بهم کمک کنه؟ اگه اطلاعاتی درباره ی این گرایش دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    در واقع یه جورایی میخوام بدونم هکرهای بااخلاق، تو چه برنامه هایی تخصص دارند؟ و اینکه من یه پیش زمینه ی مختصری از شبکه دارم، لازمه توی این زمینه هم مطالعه داشته باشم؟
    فقط میتونم بگم برو سراغ لینوکس

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

ساده بگم. برای هکر شدن باید همه چی تمام بشی !
    تمام سیستم عامل ها + هسته یونیکس ، مهم ترین زبان های برنامه نویسی و طراحی وب + دوره های بسیار تخصصی ccna , ccnp , security + و ... رو باید با نمره بالا بگزرونی + کار با تمام cms ها مدیریت محتوای وبسایت رو بلد باشی + مدیریت و کانفیگ سرور رو هم بلد باشی + صبر و حوصله بالا داشته باشی.

بعد از این موارد تازه اول راه هستی و باید شروع کنی به یادگیری متد های هگینگ.

در ظمن اگر بخوای تو آشیانه و این وبسایت 4 تا متد پیش پا افتاده مثله sql inj و xss یادبگیری یا با بک ترک فقط وایرلس -- کنی و با فک پیج id یاهو و بلاگفا -- کنی شاید بتونی کلی سایت هم -- کنی اما هر وقت که بخوای هر وبسایتی رو نمیتونی -- کنی! هیچ وقت نمیتونی سایت های بزرگ و شاخ رو -- کنی. اینها موارد خیلی خنده دار برای یک هکر محسوب میشه.

همچنین منش هکر از نظر من 1 جمله است : نفوز که کردی تا حد ممکن نابود کن ! من همیشه به هکر های زیر زمینی و کلاه سیاه علاقه داشتم. هیچ وقت دوست نداشتم مثله چند تا به اصطلاح هکر تو ایران شخصیت هکر فاش بشه. گروه هایی مثله بلک هت ایران ... .

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

سلام دوستان

به قول داوود ززززززززز : اه اه اه اینقده بدم از این هکرهای سوسول . شوخی کردم
    ولی خداییش همچین هم اخلاق خوب نیست واسه یه هکر و کمی هم باید قدرتش و نبوغش رو به رخ بکشه .

ساده بگم. برای هکر شدن باید همه چی تمام بشی !
    تمام سیستم عامل ها + هسته یونیکس ، مهم ترین زبان های برنامه نویسی و طراحی وب + دوره های بسیار تخصصی ccna , ccnp , security + و ... رو باید با نمره بالا بگزرونی + کار با تمام cms ها مدیریت محتوای وبسایت رو بلد باشی + مدیریت و کانفیگ سرور رو هم بلد باشی + صبر و حوصله بالا داشته باشی.

بعد از این موارد تازه اول راه هستی و باید شروع کنی به یادگیری متد های هگینگ.

در ظمن اگر بخوای تو آشیانه و این وبسایت 4 تا متد پیش پا افتاده مثله sql inj و xss یادبگیری یا با بک ترک فقط وایرلس -- کنی و با فک پیج id یاهو و بلاگفا -- کنی شاید بتونی کلی سایت هم -- کنی اما هر وقت که بخوای هر وبسایتی رو نمیتونی -- کنی! هیچ وقت نمیتونی سایت های بزرگ و شاخ رو -- کنی. اینها موارد خیلی خنده دار برای یک هکر محسوب میشه.

همچنین منش هکر از نظر من 1 جمله است : نفوز که کردی تا حد ممکن نابود کن ! من همیشه به هکر های زیر زمینی و کلاه سیاه علاقه داشتم. هیچ وقت دوست نداشتم مثله چند تا به اصطلاح هکر تو ایران شخصیت هکر فاش بشه. گروه هایی مثله بلک هت ایران ... .
    ایول خودشه هکر باید هم همینطور باشه .
    من خودم تازه توی -- اولشم یعنی ب بسم الله . فقط هی با خودم میگم واسه یادگیری اینجور چیزا دیره . اخه الان تازه با 23 سال سن شدیم مهندس نرم افزار و داریم واسه هوش مصنوعی ارشد میخونیم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •