تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: سئوال : درباره چاپ تقویم رومیزی ، دیواری و ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

13 سئوال : درباره چاپ تقویم رومیزی ، دیواری و ...

سلام ، من الان این تایپیک رو دیدم. من یه چند سالی هست طرح میزنم ، اما واسه خودم. تا آخر این هفته قراره یه سری کار ببرم زیر چاپ .

میخواستم اگه ممکنه درباره چاپ تقویم رومیزی ، دیواری ، پوستر ، چاپ دیجیتال ، شیت بندی برای چاپ و مقدمات قبل از چاپ یکم توضیح بدید.
    ممنون

داره خودمونی میشه atilaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    nadaram

پيش فرض

0
    سلام ، من الان این تایپیک رو دیدم. من یه چند سالی هست طرح میزنم ، اما واسه خودم. تا آخر این هفته قراره یه سری کار ببرم زیر چاپ .

میخواستم اگه ممکنه درباره چاپ تقویم رومیزی ، دیواری ، پوستر ، چاپ دیجیتال ، شیت بندی برای چاپ و مقدمات قبل از چاپ یکم توضیح بدید.
    ممنون

بهتره موضوع چاپ ديجيتال با را چاپ افست جدا كنيم چون دو مقوله جدا از همه .
    چاپ ديجيتال به زبان ساده يك دستگاه شبيه فتوكپي رنگي كه به كامپيوتر وصل ميشه و بدون نياز به زينك توانايي اينو داره كه با كيفيت نزديك به كيفيت دستگاه افست چاپ بكنه البته هزينه اش كمي بالااست و فقط به چاپ رنگي با تيراژ پايين مناسب اگه تيراژمون زياد باشه بهتره سراغ چاپ افست بريم .در مورد چاپ تقويم و پوستر به اين نكته توجه كنيم اندزه كارمون چقدر اگه 50*35 باشه سراغ دستگاه يك ورقي بريم چون هزينه فيلم و زينكش نسبت به دو ورق ( 50*70 cm ) كمتره . وگرنه از همون دوورق استفاده مي كنيم . البته در مواقع استثنايي دستگاه 4.5 ورق (100*70) هم داريم .
    طرحمون رو طوري طراحي ميكنيم كه در يكي از استانداردهاي دستگاه افست باشه35*50 - 45*60 - 70*50 - 70*100 بعد از از حاشه طرح يك سانت براي كالر بار مي گذاريم و طرحمون در فرمت tiff ذخيره كرده و به ليتوگرافي مي دهيم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •