تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: جشن نصب لینوکس در تهران - همزمان با روز جهانی آزادی نرم افزار

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض جشن نصب لینوکس در تهران - همزمان با روز جهانی آزادی نرم افزار

همراه با کلیه کاربران لینوکس و نرم‌افزارهای آزاد در سراسر دنیا، کاربران ایرانی لینوکس نیز همزمان با روز جهانی آزادی نرم‌افزار در تهران و شهرستانهای مختلف جشن نصب لینوکس برگزار میکنند.جشن امسال با همت کاربران و علاقه‌مندان لینوکس و نرم‌افزارهای آزاد و با حمایت و مساعدت فرهنگسرای فناوری اطلاعات و همكاری معاونت امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ‪۱۱‬تهران، در روز دو شنبه ۱۹ شهریور ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در پارک دانشجو برگزار خواهد شد.ا‌ز برنامه‌های ویژه این جشن چند ساعته میتوان به آموزش و نصب همزمان توزیع اوبونتو گنو/لینوکس بر روی رایانه‌های شرکت کنندگان در مراسم و همچنین گپ و گفتگو پیرامون فلسفه و نقاط ضعف و قوت لینوکس و نرم‌افزارهای آزاد، اشاره نمود.شرکت عموم در این مراسم آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند رایانه خود را جهت نصب یکی از محبوب‌ترین توزیعهای لینوکس همراه داشته باشند.لازم به ذکر است، امسال به دلیل تقارن این روز با ایام ماه مبارک رمضان این جشن در تهران زودتر از روز جهانی آن برگزار میشود.
    ================================================== ========
    نوزدهم شهريور ماه همزمان با روز جهاني "اوپن سورس" مي‌توانيد كيس رايانه خود را به پارك دانشجو برده و يكي از سيستم عامل‌هاي لينوكس به نام "آبونتو" را بر روي رايانه خود به طور رايگان نصب كنيد.

رييس فرهنگسراي فناوري اطلاعات با بيان اين مطلب گفت: همچنين در اين روز (‪ ۱۹‬شهريور) كه دومين گردهمايي نرم‌افزارهاي آزاد/ متن باز در پارك دانشجو برگزار خواهد شد، شركت‌هايي كه از سيستم‌عامل‌لينوكس استفاده مي‌كنند، در نمايشگاهي كه به همين مناسبت برپا خواهد شد، مزاياي اين سيستم عامل را براي مردم عرضه خواهند كرد.

"محسن اسفندياري" در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين گردهمايي توسط فرهنگسراي فناوري اطلاعات و با همكاري معاونت امور فرهنگي اجتماعي شهرداري منطقه ‪۱۱‬تهران برگزار مي‌شود.

وي افزود: "برگزاري سمينار"، "برگزاري نمايشگاه" و "جشن نصب سيستم عامل لينوكس آبونتو (‪" ،(ubuntu‬آموزش نصب اين سيسيتم عامل" از جمله برنامه‌هاي روز جهاني "اوپن سورس" است.

علاقه‌مندان براي كسي اطلاعات بيشتر مي‌توانند با روابط عمومي فرهنگسراي فناوري اطلاعات به شماره تلفن ‪۶۶۹۰۲۱۳۲‬تماس بگيرند.

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که تمام تلاش خودم رو می کنم که باشم
    سعی می کنم مرخصی بگیرم (چه روز نامناسبیه این جشن باید جمعه می ذاشتن)
    ولی نمی خوام ubuntu نصب کنم مشکلی که نداره
    خوشحال می شم دوستان رو ببینم

داره خودمونی میشه R.E.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری، نرسیده به ماه، زمین

پيش فرض

بد موقعی است.اگه تونستم من هم میام(برای دیدن دوستان عزیز).البته چون شهرستان هستم دنگ و فنگ داره (مخصوصا اینکه ماشینم بنزین هم تموم کرده ! )

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

سيستم عامل‌هاي لينوكس به نام "آبونتو" را بر روي رايانه خود به طور رايگان نصب كنيد.
    وي افزود: "برگزاري سمينار"، "برگزاري نمايشگاه" و "جشن نصب سيستم عامل لينوكس آبونتو (‪" ،(ubuntu‬آموزش نصب اين سيسيتم عامل" از جمله برنامه‌هاي روز جهاني "اوپن سورس" است.
    خیلی خوشحالم که این موضوع در ایران هم مطرح شده ولی خوب نمی دونم این خبر از کجاست منبعش ولی بهتر بود لااقل هماهنگ کنندگان اسم توزیع ubuntu را آبونتو نگویند(که نشه قضیه ی خانه از پایه خراب است ) تلفظ این کلمه اوبونتو یا درست تر اوبوونتوو هست.
    که بد نیست دوستان اگر در ارتباط هستند با دستاندرکاران این طرح این مسله را مطرح کنند.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •