تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: آیا پرونده (کارنامه‌ها) دوران پنج ساله دبستان بین سالهای 1362 تا 1368 هنوز در آموزش پرورش هست و می‌تونم بگیرم؟

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 آیا پرونده (کارنامه‌ها) دوران پنج ساله دبستان بین سالهای 1362 تا 1368 هنوز در آموزش پرورش هست و می‌تونم بگیرم؟

سلام

دبستان را بین سالهای 1362 تا 1368 در سه تا دبستان مختلف سپری کردم و نام و جا و منطقه رو می‌دونم. مایلم پرونده اون پنجساله رو که کارنامه و هر چی که هست رو داشته باشم. آیا هنوز در بایگانی مدرسه‌ای که سال پنچم دبستان رو تمام کردم وجود داره یا در بایگانی آموزش و پرورش منطقه هنوز ممکنه باشه و یا نابود شده؟ پرونده و کارنامه‌های مقطع راهنمایی و دبیرستان رو کامل دارم ولی مال دوران دبستان رو ندارم و الان که سالها از اون دوران گذشته مایلم داشته باشم. آیا باید به آموزش و پرورش منطقه‌ای که دبستان در آنجا بوده برم؟ آیا به نظرتون بهم می‌دن؟ فکر نمی‌کنم چیز با ارزشی برای اونها باشه و اگر تا الان نابود شده باشه یه روزی نابودش می‌کنن؛ پس ترجیح می‌دم دست خودم باشه. اگر کسی دوست و آشنایی در آموزش و پرورش داره و می‌تونه کمکم کنه لطفا در خصوصی بهم پیام بده. ممنونم می‌شوم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام

آره میدن چیز مهمی نیست اصلا ... اول به مدرسه مراجعه کنید، اگر نداشتن باید برید آموزش و پرورش. اینا چیزایی نیست که بخوان نابودش کنن ولی چون خیلی وقته گذشته قطعا یه مقدار دوندگی داره

3. این کاربر از tekkentala بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •