تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: شکایت از پزشک

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض شکایت از پزشک

سلام

برای شکایت از یه دکتر باید به کجا مراجعه کنم و چه مدارکی ارائه بدم؟

ممنونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام

برای شکایت از یه دکتر باید به کجا مراجعه کنم و چه مدارکی ارائه بدم؟

ممنونم
    میشه بیشتر توضیح بدین شاید نیازی به شکایت نباشه و موضوع راحت تر حل بشه

3. این کاربر از Drug Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اگر تهرانید میتونید برید به دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم پزشکی(دادسرای ناحیه19/خ مطهری)، بعد هم ممکنه ارجاعتون بدن به جای مورد نظر: دادگاه های انقلاب، سازمان نظام پزشکی، تشخیص در پزشکی قانونی و...
    بسته به نوع تخلف و شکایت.
    اگر شهرتون دادسرای ویژه نداره، شورای حل اختلاف واحد بهداشت. اگر قابل رسیدگی در همونجا بود که هیچ، وگرنه راهنماییتون میکنند اگر در حوزه کاریشون هم نباشه.
    البته اگر مایلید توضیح بدهید شاید همونطور که دوستان گفتند قابل توضیح باشه.

5. 3 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام و تشکر از دوستان بابت وقتی که گذاشتن

راستش کلیت قضیه این هستش که یه دکتر عمومی بی سواد ، ورداشته یه دارویی تجویز کرده که بالقوه خطرناک بوده در صورتی که نیازی بهش نبوده

وقتی هم که بهش میگیم خیلی با پررویی میگه من دکترم نه شما

منم افتادم رو اون دنده که حالش رو جا بیارم

حالا شانس آورد و مریض ما طوریش نشد (ظاهرا و فعلا ) ولی خب آخه نباید یه خرده دقت کنند اینا؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام و تشکر از دوستان بابت وقتی که گذاشتن

راستش کلیت قضیه این هستش که یه دکتر عمومی بی سواد ، ورداشته یه دارویی تجویز کرده که بالقوه خطرناک بوده در صورتی که نیازی بهش نبوده

وقتی هم که بهش میگیم خیلی با پررویی میگه من دکترم نه شما

حالا شانس آورد و مریض ما طوریش نشد (ظاهرا و فعلا ) ولی خب آخه نباید یه خرده دقت کنند اینا؟
    چه دارویی براشون تجویز کرده؟و برای چه بیماریی؟

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

میگه من دکترم نه شما

بیراه که نگفتند . شما که از ایشون باسوادترید چه نیازی به پزشک رفتن داشتید؟
    همون کسی که توی داروخانه نسخه ی ما رو می پیچه و یا ایشون بعنوان پزشک حداقل 7 سال دوره ی دکترای عمومی شون طول کشیده که البته حالا از دید شما بیسواد هم شدند
    در رابطه با شکایت کردن تا وقتی اتفاق ناگواری پیش نیاد که شکایت بی معنیه . اتفاق هم پیش بیاد باید بررسی تخصصی کنند که آیا تقصیری متوجه تشخیص و تجویز پزشک بوده یا خیر
    ولی فکر کنم با این وصفی که شما کردید شکایت ایشون از شما زودتر اثر میکنه تا شما از ایشون ... !

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

همون کسی که توی داروخانه نسخه ی ما رو می پیچه و یا ایشون بعنوان پزشک حداقل 7 سال دوره ی دکترای عمومی شون طول کشیده که البته حالا از دید شما بیسواد هم شدند
    در رابطه با شکایت کردن تا وقتی اتفاق ناگواری پیش نیاد که شکایت بی معنیه . اتفاق هم پیش بیاد باید بررسی تخصصی کنند که آیا تقصیری متوجه تشخیص و تجویز پزشک بوده یا خیر
    ولی فکر کنم با این وصفی که شما کردید شکایت ایشون از شما زودتر اثر میکنه تا شما از ایشون ... !
    منظورتون اینه که حتما باید قرصو این بنده خدا میخورد و یه چیزش میشد تا به بیسواد بودنه یه دکتر پی ببریم
    تا شکایتش به جایی برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
    درسته یه نفر باید 7 سال درس بخونه تا دکتر بشه ولی هستن دکترایی که واقعا بی سوادن
    +
    طرز صحبت کردنه دکتر هم خوب نبوده
    +
    من فوق تخصص میشناسم که رفتارش خیلی خیلی خیلی خوبه با مریضاش یه جورایی میشه گفت رفیق باهاشون و ....

10. 2 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

منظورتون اینه که حتما باید قرصو این بنده خدا میخورد و یه چیزش میشد تا به بیسواد بودنه یه دکتر پی ببریم
    میشه لطف کنید و روشن کنید همین الان شما بر چه مبنایی پی بردید به بیسوادی یک پزشک؟ یا برچه اساس تخصصی و حرفه ای مطمئنید که دارو به اشتباه تجویز شده؟
    بگذریم از اینکه لحن صحبت شما خودش توهین آمیزه مخصوصاً که در این انجمن تعدادی پزشک حضور دارند
    بله اونها هم مثل من و شما انسانند و اقلیتی شون مثل شما کم حوصله و خیلیهاشون مثل من پرحوصله اند

مشکل اینجاست که چقدر همه دیدیم که یک بقال یا .... که اسم خودش رو هم درست نمیتونه بنویسه گفته دکترا همه بیسوادن . من زیاد دیدم و عکس العمل مناسب و بجا نشون دادم ... ایراد از این قشر زحمتکش نیست . ایراد از ماست . روی همین اساس از قدیم معروفه همه ی ایرانیها در سه چیز متخصص مادرزادند : پزشکی - تعمیر خودرو - سیاست
    تا شکایتش به جایی برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
    من نه پزشکم نه هیچ ارتباطی با امور و علوم پزشکی دارم اما از نظر حقوقی شکایت کردن از یک پزشک اگر میخواست اینطور که شما تصور کردید باشه الان هیچ دکتری در دنیا پشت میزش نبود و همه پشت میله های زندان بودند

12. این کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ببینید چند مورد هست که باید بهشون توجه کنید

1-بی سواد به معنی درس نخونده نیست ، بله هر کسی که عنوان دکتر داره ، درس خونده و دکتر شده (شیاد ها به کنار!)

بی سواد یعنی کسی که با وجود درس خونده بودن نمیتونه اون چیزهایی که رو خونده در عمل به کار بگیره (لا اقل این معنایی که من همیشه از این کلمه قصد کردم)

2-فرض کنید یه دکتر (خیلی از دکتر های عمومی که دیدم اینجوری بودن ) 10 سال پیش مدرک گرفته و مثلا بهش یاد دادند که برای چرک دندان ، آموکسی سیلین انتخاب خوبی میتونه باشه

آیا توی این ده سال ، اگر این جناب پزشک مدام اطلاعات دارویی ش رو به روز نکنه ، میتونه مشاور مناسبی برای تجویز دارو یاشه؟!

چند وقت پیش یه دکتر اسم و رسم داری بود که یکی از بچه های کوچیک رو برده بودیم پیشش

دارویی که ایشون تجویز کرده ، خیلی واضح روش نوشته برای کودکان زیر 3 سال ممنوعه تجویزش ، اونوقت ایشون برداشته برای بچه دو ساله تجویز کرده!

3-شما اگر به کسی برای کاری مراجعه میکنید نمیتونید نتیجه بگیرید که اون شخص از شما بیشتر می فهمه ، ممکنه توانایی بیشتر اون شخص از جایی غیر از فهم اون ناشی شده باشه مثلا تجربه عملی یا در اختیار داشتن ابزار مناسب برای اون کار

تمام دکتر ها یه سری آدم معمولی مثل بنده و شما هستن که توی یه رشته خاص تحصیل کردن

الآن هم 100 سال پیش نیست که کتب پزشکی در اختیار یه عده ی خاص باشه و نشه فهمید هر دارویی چه موارد تجویز و منع مصرفی داره!

و خیلی روشنفکرمآبانه گفت بابا اون آخه پزشکه شما که دکتر نیستی!

میشه لطف کنید و روشن کنید همین الان شما بر چه مبنایی پی بردید به بیسوادی یک پزشک؟ یا برچه اساس تخصصی و حرفه ای مطمئنید که دارو به اشتباه تجویز شده؟
    بگذریم از اینکه لحن صحبت شما خودش توهین آمیزه مخصوصاً که در این انجمن تعدادی پزشک حضور دارند
    بله اونها هم مثل من و شما انسانند و اقلیتی شون مثل شما کم حوصله و خیلیهاشون مثل من پرحوصله اند

مشکل اینجاست که چقدر همه دیدیم که یک بقال یا .... که اسم خودش رو هم درست نمیتونه بنویسه گفته دکترا همه بیسوادن . من زیاد دیدم و عکس العمل مناسب و بجا نشون دادم ... ایراد از این قشر زحمتکش نیست . ایراد از ماست . روی همین اساس از قدیم معروفه همه ی ایرانیها در سه چیز متخصص مادرزادند : پزشکی - تعمیر خودرو - سیاست

من نه پزشکم نه هیچ ارتباطی با امور و علوم پزشکی دارم اما از نظر حقوقی شکایت کردن از یک پزشک اگر میخواست اینطور که شما تصور کردید باشه الان هیچ دکتری در دنیا پشت میزش نبود و همه پشت میله های زندان بودند
    4-گزاره ای که من برای توصیف اون دکتر نامحترم به کار بردم گزاره ای شخصی و گزاره ای که دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به کار بردن گزاره ای جزئی بود و از این دو گزاره به هیچ وجه امکان استنتاج توهین به تمام پزشکان ( از جمله عزیزان پزشک این انجمن ) وجود نداره!

در حالی که شخص شما نه تنها به تلویح و تصریح به من و ایشون توهین کردید بلکه به کل یک ملت هم توهین کردید

چه طوره که شما اگر بیاید بگید خیلی ها بی سوادند و چیزی حالیشون نیست خوبه ولی اگر من بگم ، صرفا به این دلیل که طرف صحبتم یک پزشک بوده ، بده؟!

نه من و نه اون دوست عزیزمون نگفتیم که دکترا همه بی سوادند حتی عبدالرضا عزیز که خودشونم اشاره کردند به اون دکتر فوق تخصص ولی نمیدونم شما انگار از اون دسته افرادی هستید که نمیزارن کلام منعقد بشه!

5- آیا شما که پزشک نیستید ، حقوقدان هستید و یا حداقل در زمینه حقوق تحصیل کردید یا خیر؟

اگر هستید و یا کردید که به طریق اولی ولی اگر نیستید و یا نکردید باید بدونید به لحاظ نظری شکایت از هر شخص حقیقی و حقوقی ممکن و میسره و غیر از تشریفات اداری و مقداری هزینه های دفتری و رفت و آمد چیز دیگه ای نمیخواد

از اینها گذشته هر جرمی مجازاتی متناسب داره

مجازات پزشک خاطی از تذکر شفاهی و کتبی تا لغو دائمی پروانه طبابت و حتی قصاص ، نوسان داره

دلیلی نداره که همه برن زندان

اما خوشمزه قضیه اینجاست که با این جمله آخرتون به نکته ی لطیفی اشاره کردید و اون میزان رضایت بیمار از پزشکه!

مگر اینکه "همه" ی شما هم از جنس "همه" همون بقال مشارالیه باشه!

14. 4 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

میشه لطف کنید و روشن کنید همین الان شما بر چه مبنایی پی بردید به بیسوادی یک پزشک؟
    شما چرا جمع میکنید؟
    من گفتم قطعا و حتما هستن دکتر هایی که بیسوادن من خودم الان یکیشو میشناسم تو شهرمون
    الانم میگم که هستن ( من توهینی به دکتر خاصی و یا پزشکین این فروم نکردم که بهشون بر بخوره )
    منظور از بیسواد بودن ، ناتوانی در خواندن و نوشتن نیست دوست عزیز ، منظور نداشتن تجربه ، علم و دانش کافی هست
    میشه لطف کنید و روشن کنید همین الان شما بر چه مبنایی پی بردید به بیسوادی یک پزشک؟
    من نگفنم 100% که قرص اشتباهی بوده و نمیگم اون دکتر بیسواد بوده من جوابه پست شما رو دادم و گفتم هستن دکتر هایی که سواد کافی ندارن
    و حتما نباید قرصو مصرف میکردن و بلایی سرشون میومد تا شکایتشون به جایی برسه
    اگر میخواست اینطور که شما تصور کردید باشه الان هیچ دکتری در دنیا پشت میزش نبود و همه پشت میله های زندان بودند
    مگه قراره بره زندان؟؟؟؟؟؟
    الان یکی میزنه اون یکیو شل و پل میکنه نمیندازنش زندان حالا بخاطر این قضیه بندازن زندان
    کار با یه عذر خواهی ساده هم حله
    حالا دکتر ایشون بجای همون معذرت خواهی بد صحبت کرده

+

جواب کامل رو از تعریف بیسوادی و .... cool11 عزیز داده
    Last edited by Abdolreza2012; 02-08-2013 at 01:01.

16. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •